Jump to content
Dogomania

Zostań moimi oczami.... Spaniel niewidomy i po operacji ropnia na szyi czeka na dom!


amikat

Recommended Posts

[quote name='HebaNova']Skorpiony mają dar przekonywania i wrodzony urok osobisty :loveu:[/quote]

Wiem wiem :razz: ale mój się chyba już wyczerpał przy przekonywaniu do pierwszego psa, tzn. jakieś 13 lat temu :eviltong: bo teraz nie skutkuje :shake: i szczerze mówiąc to się poddałam, bo czekam na swoje własne "M" :lol: gdzie to ja będę ustalać zasady :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[URL="http://img21.imageshack.us/i/padziernik2009027.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1275/padziernik2009027.jpg[/IMG][/URL]



Kuba od 4 listopada już oficjalnie jest u nas, jedną mam na razie fotkę bo muszę dojść do ładu i składu z aparatem, będzie wtedy więcej zdjęć

Link to comment
Share on other sites

Kuba stary dziad paskudny od rana pyskuje żebym się szybciej ubierała bo on na dworek chce siku, potem pędem do domu bo rano zimno w doopke i nie on lubi chodzić po mokrej trawie - i znów drze jadaczke że głodny, potem idzie spać na 2-3 godzinki a potem siku i qpka. potem odpoczynek albo szczekanie do okna. tak mija dzionek, jeszcze obiadek oczywiście po drodze i pare spacerków. potem całuski z tatusiem który wraca z pracy i jakieś męskie sprawy (ja w pracy to nie wiem, nie wtrącam się ;)) siedzą pewnie w trójke i mecze oglądają :evil_lol:

Kubuniek ostatnio bardzo też nie lubi jak go zostawiamy samego w domu, tzn z Hebanem i dostaje że tak powiem w.k.r.w.u i drze wszystko co mu pod pysia podejdzie - woreczki, reklamówki, papiery, kartony itepe :eviltong: a jak wracamy to zastajemy burdel na kółkach a Kuba się łasi jak kot - ooo mamunia wróciła :loveu: a Heban zdziwko tylko i czai się po kątach żeby na niego nie było

no i dlatego co zostawiliśmy, jak go nie kochać tego dziada:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...