Jump to content
Dogomania

Trencin- 24.01.2009


Karma

Recommended Posts

[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4152/trcin153ri9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3679/trcin154ev2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/192/trcin159og7.jpg[/IMG]
Międzynarodowa Wystawa Psów w Trencinie, 24.01.2009.
Tak rozpoczęliśmy nowy 2009 rok wystawowy
Jest to zdjęcie z Best of Group V
:multi::multi::multi::multi:
Wszystkie pierwsze trzy miejsca zajęli wystawcy z Polski

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=3]BRAWO !!!
[COLOR=Blue]Gratuluję bardzo serdecznie,:multi::multi::multi:
[COLOR=Magenta]cudownie rozpoczęty sezon wystawowy 2009.
[COLOR=RoyalBlue][SIZE=2]Życzę wielu takich sukcesów w tym sezonie.[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A wystawcy byli nie tylko z Polski, ale nawet wszyscy byli z Warszawy!!!:multi:

[B]BTW[/B] - może jakieś małe spotkanko na Sekcji w celu "oblania" potrójnego polskiego sukcesu?

Pzdr.[/quote]


A wybierasz się Asiu na Sekcje w piątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']To ja też się przyłączam do gratulacji:multi::multi::multi:Nasi góra:lol:
To może i ja wpadnę na Sekcję ,bo i tak się w tym tygodniu wybierałam do Oddziału .Będe mogła osobiście pogratulować:lol:[/quote]
Wpadaj, zawsze w kuuuupie raźniej!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neutralka']To bardzo miły pomysł, że Wasze osiągnięcia będą czczone na sekcji - przyjdziemy złożyć wszystkim trzem gratulacje za godną reprezentację oddziału Warszawskiego, czyli nas. Wanilko, miło będzie Cię widzieć.
Gratulacje dla Kasi, Ulki i Asiaczka.[/quote]
Dziękujemy!

Myślę, że ciasta starczy, upiekę dużą blachę...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...no wiecie, my tam jesteśmy skromne :oops:, ale wilczemu też gratulacje się należą....w końcu wygrał ze Słowakami i z Czechami na ich podwórku, a to nie jest normą, także jest też co świętować :razz:[/quote]
Prawda!
W sumie to ja tez wygrałam ze Słowakami i Czechami, a na dodatek przy słowackiej sędzinie - p. Ridarcikovej. Niesamowite!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dobra DOBRA ...

wy już nie zaciemniajcie, że idziecie w piątek do " na sekcję" tak sobie pogratulować :cool3::cool3::cool3:

Lepiej przyznajcie się , że wam chodzi o te trunki i o te ciasta ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Szkoda.. ze ta warszawa tak daleko też bym przyjechała na konsumpcję ekhm ekhm :evil_lol: tj pogratulować :razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']Dobra DOBRA ...

wy już nie zaciemniajcie, że idziecie w piątek do " na sekcję" tak sobie pogratulować :cool3::cool3::cool3:

Lepiej przyznajcie się , że wam chodzi o te trunki i o te ciasta ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Szkoda.. ze ta warszawa tak daleko też bym przyjechała na konsumpcję ekhm ekhm :evil_lol: tj pogratulować :razz::razz::razz:[/quote]


hej Marta, jak miło Cię słyszeć :lol:, fakt te ciasta i inne takie :evil_lol:, ale za Twoje zdrowie zjemy też :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...