Jump to content
Dogomania

** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)


florida_blue

Recommended Posts

[B][COLOR="Purple"]wskakujemy, żeby nas było widać :)

[COLOR="DarkOrange"]do kompletu mamy jeszcze sunię bernardynkę, bardzo zabiedzoną , szuka tymczasu, gdzie mogłaby wydobrzeć. Jest do oddania z domu, wygryza i wydrapuje sobie rany, śmierdzi strasznie (jakiś łojotok) prawdopodobnie to alergia. Ma kupione troche lepsze jedzonko, jest odrobaczona, odpchlona i po sterylizacji.

Jest bardzo zaniedbana, niby ma dach nad głową, bo jest u włascicieli, ale opieka pozostawia wiele do życzenia... tabletek nie ma kto podać bo pani zapomina, smarowanie czymkolwiek to juz zupełnie wykluczone, a jezdzić tam ciężko codziennie - bo to kawałek jest.... założę jej wątek ale chyba jutro dopiero bo padam juz ...
zdjęcie jeszcze robione jesienią, przez grubą sierść widać żeberka, nie było widac tych ran:
[/COLOR] [/COLOR][/B]
[IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/nowouci-149.jpg[/IMG]
[IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/nowouci-154.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="Purple"][B]obiecuje sie poprawić w sobote, dopiero wróciłam z centrum remontowego dom już wygląda jakby nie tylko po tornado ale jeszcze po trzęsieniu ziemi ....
chociaż muszę przyznać że kuchnia się wyłania z tego gruzowiska ;) i jak tak dalej pójdzie, to się na budowlańca przekwalifikuję :diabloti:

Kasię zaraz pogonię, ja też czekam na zdjęcia :diabloti:

co do rozliczenia - uaktualnię wpłaty na stronie jak tylko bede miała chwilkę - ale na razie napiszę tylko, że fioneczkowe bazarki dotarły , przeznaczone zostały na "chlebek codzienny" Tytka - czyli mięsko, ryżyk itpd.

Faktura wystawiona przez weta na 302 zł - nawet jeszcze jej nie dostałam ale zaraz po weekendzie bede robiła przelew wiec napisze Wam co obejmuje.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]Kasia obiecała jutro sesję zdjęciową z Tytkiem w roli głównej - i w poniedziałek mam dostac zdjecia. Tak jak pisałam Tysio biega juz troche luzem i pilnuje się bardzo, zawsze gotowy schować się za Kasię :P

Obawa przed mężczyznami jeszcze mu nie mineła i chowa się kiedy mijają mężczyzn, na kobiety nie zwraca uwagi a zaczepki psów ignoruje. Poza tym robi postępy, podskakuje, chce się bawić - w znanym sobie otoczeniu zachowuje się zupełnie normalnie, poza terenem jest troche niepewny... Kasia wychodzi z nnim na spacery do lasu i "miedzy ludzi" - mówila, ze miedzy ludzi to troche poznie wieczorem, żeby ich nie straszyć :D nie wiem czym może byc spowodowany strach Tytka przed mężczyznami. Wczesniej Tytek spedzał dużo czasu pod budką z piwem ze swoim włascicielem...

Dzisiaj byłam w schronisku, są chyba ze 3 astkowate psiaki.... w tym jeden taki brązowo-błękitny[/B][/COLOR]

Jutro postaram się uzupełnić stan skarpetki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...