Jump to content
Dogomania

Chihuahua


Loona

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Generalnie jest kilka zasad

Swobodne chodzenie w kłusie przy nodze z podniesioną głową (możesz psa uczyć chodzenia w domu np. na smakołyk)

Stanie bokiem do sędziego i stanie na stoliku - ćwiczenie w domu pozycji wystawowej

Badanie i zglądanie w zęby - pozwalaj psiaka głaskać obcym odpowiedzialnym ludziom

Link to comment
Share on other sites

Ząbki już pokazuje ładnie.. Nagorsze jest to, ze ten pies jak był jeszcze u hodowców ani razu nie był na dworzu i teraz muszę go przyzwyczaić do otwartej przestrzeni.. No i do innych ludzi i psów.. Mam jeszcze m.in. dwie filety i jak je zobaczył, to myślałam że mu oczy wyskoczą z orbit.. Długa droga przedemną..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ale kupiłam ją jak miała 10 mies. Też nigdy nie była na zewnątrz! Dziś ma 14 mies i nadal załatwia się w domu. zupełnie nie idzie jej nauczyć. Tzn na trawce tez i na dywanie też. Jednym słowem, jak ma ochotę, to zrobi to wszędzie. I do tego charczy!%7Boption%7D

Link to comment
Share on other sites

Charczy, bo ma z pewnością wadę wrodzoną tchawicy :cry: - tego to już hodowcy nie mówią :evil:

A jeśli chodzi o siusanie, to nie załamuj się - moją Pysia nauczyła się szybciutko do kuwetki, ale czasami - czasami - to jej się zapomni u mnie na dywanie....... Przerobiłam już mnóstwo artykułów o chihuahua i u NICH to "zapominanie" to normalka :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

[img]http://www.glogosia.pl/srodek/nowosci/zima%2005%20090ab.jpg[/img]

A to nasza Belldandy El gusto.
Zaliczyła w tym roku już 2 wystawy:
Grudziądz - 1 doskonała,CWC,NSwR,BOB
Opole - 1doskonała,CWC,NSwR,CACIB

Bell super pokazuje się na ringu,ma świetny charkater - urodzona aktorka.

pozdrawiam
Ksara i Głogosia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...