Jump to content
Dogomania

MOJE ZWIERZAKI - rozliczenia, pogaduchy i inne


mar.gajko

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mar.gajko']

[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6347/img1049495z.jpg[/IMG][/quote]

a czy ta pani na zdjęciu, to, przepraszam, usiłuje zapanować nad tym pieskiem w kagańcu?
coś mu wytumaczyć?
jakiś inny kierunek spaceru, niż piesek chce?
i czy ta pani tak zaryła w śniegu, bo już od dłuższego czasu USIŁUJE COŚ wytłumaczyć pieskowi?
i czy ma obiekcje co do intencji pieska, że mu pysk w ten kaganiec wsadziła?
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

...i czy, przepraszam, ta pani coś wspominała, ze w nowym domu będzie zajmowała sie psami z dobrym skutkiem?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow'][B]Kinga[/B] jak zaadoptujesz taka pogromczynie potworow, to bedziesz miala swoje pieseczki grzeczniutkie, z wyrazem uwielbienia do swiata na pyskach...przemysl sprawe :evil_lol:[/quote]

samoglow - ona napisała: POTEM.

POTEM zapanowuje to całkowite uwielbienie i posłuszeństwo i miłość wszelaka

zastanawiam się, ILE czasu trzeba czekać na owo: potem? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak']Masz, ta znowu ile, ile ? A jakie to ma znaczenie, ile ? Ważne, że jest jakieś potem :roll:[/quote]


Lupak, biorąc pod uwagę, że podobnie jak mar.gajko jesteś z Krakowa, zaczyna mnie zastanawiać, czy przypadkiem mieszkańcom tego miasta jakoś podejrzanie bardzo nie zależy na pozbyciu się Marioli...:roll: Hmm....zastanówmy się, dlaczego....gołe chłopy puszczane wolno po śniegu,dzwoniące kulkami (kwiiik!) czy inne ekscesy, o których Mariola dotąd nie wspomniała? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Lupak, biorąc pod uwagę, że podobnie jak mar.gajko jesteś z Krakowa, zaczyna mnie zastanawiać, czy przypadkiem mieszkańcom tego miasta jakoś podejrzanie bardzo nie zależy na pozbyciu się Marioli...:roll: Hmm....zastanówmy się, dlaczego....gołe chłopy puszczane wolno po śniegu,dzwoniące kulkami (kwiiik!) [B]czy inne ekscesy, o których Mariola dotąd nie wspomniała?[/B] :razz:[/quote]

[B]MonikoP[/B] - stawiam na inne ekscesy, o których Mariola dotąd nie wspominała :eek2:

i ONE wszystkie, z tego całego Krakowa i okolic - też... :mad:

[B]mar.gajko[/B] - wspomnij o TYCH ekscesach :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak']Masz, ta znowu ile, ile ? [B]A jakie to ma znaczenie, ile ? Ważne, że jest jakieś potem[/B] :roll:[/quote]

wiesz, lupak, ja tak pocieszałam ostatnio moje dziecko, które w trzeciej klasie gimnazjum ocknęło się, ze ma stopnie poniżej wszelkiej krytyki i POSTANOWIŁO nadrobić kilkuletnie lenistwo:

- kochanie, nie martw się - lepiej późno, niż wcale :happy1:

ale to przecież taki durny chwyt pedagogiczny :roll:

przecież nie będę czekała latami, aż taka zaadoptowana mar.gajko zasiedzi się u mnie na amen, zeżre mi wszystkie kryzysowe zapasy ( bo mówiła, ze żarta jest :-(), a psy, niewychowane zresztą, zdążą mi pozdychać...

...a ja głupia będę się po latach pocieszała, patrząc na tę starą, utytą, rozleniwioną mar.gajko - że lepiej późno, niż wcale.
Ze lepiej POTEM...

Rozumiesz teraz. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Słuchajcie. Nie ma tak. Jeśli mieszkańcy Krakowa i okolic chcą koniecznie wyadoptować mar.gajko, to niech samo zbiorą te 120tys. opłaty adopcyjnej. Coś za coś. :roll:[/quote]

To nieprawda jest.
Raczej.
Ja im obojętna w większości.

A mój potwór Furio wczoraj mi brzuszek dal do głaskania.
Czyli...
Nie trzeba czekać do starości.
Wszytskei psy jak w zegarkach będą chodzić, góra, po 1,5 miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]MonikoP[/B] - stawiam na inne ekscesy, o których Mariola dotąd nie wspominała :eek2:

i ONE wszystkie, z tego całego Krakowa i okolic - też... :mad:

[B]mar.gajko[/B] - wspomnij o TYCH ekscesach :p[/quote]

Nic nei będę wspominać:diabloti:
To publiczne forum.
A poza tym, myśle, ż i tak blado wypadnę przy moich koelżankach z tego forum:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Hmmm...za 1,5 miesiaca Mariola da nam brzuszek do poglaskania...hm...

Prosimy o zdjecie brzuszka :diabloti:[/quote]

OJ, Samoglow.
Masz problemy z czytaneim tekstu ze zrozumieniem.

To te psy. Co niby do uspienia z powodu agresji są.
To one po 1,5 m-ca dają mi brzuszki do głaskania.

NIE JA.

:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Brzuszek. No tak. Właściwie to może znalazłby się jakiś śmiałek, który zrobi Marioli konieczne testy? Wiecie, jakąś gumową ręką trzeba by jej w talerzu pogrzebać... :roll:[/quote]

Moniko!
A czego ty mi chcesz w talerzach grzebać???:crazyeye:
GUMOWĄ ręką???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Moniko!
A czego ty mi chcesz w talerzach grzebać???:crazyeye:
GUMOWĄ ręką???:crazyeye:[/quote]


[B]Ja[/B] Ci nie chcę grzebać, bo mi moja osobista ręka jeszcze miła. Gumową właśnie dlatego, że moja mi miła. Ale niech to robi ktoś inny. Ja chcę dostać mar.gajko z przewidywalnymi reakcjami :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP'][B]Ja[/B] Ci nie chcę grzebać, bo mi moja osobista ręka jeszcze miła. Gumową właśnie dlatego, że moja mi miła. Ale niech to robi ktoś inny. Ja chcę dostać mar.gajko z przewidywalnymi reakcjami :roll:.[/quote]

Nie warcze i nei gryzę przy jedzeniu.
Zapewniam.
Co jeszcze chcesz wiedzieć???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...