Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='dbsst']:oops: no jakos tak wyszlo

ponoc wlasciciel upodabnie sie do psa vzy na odwrot ;)

mam nadzieje ze zaden mod nie wsadzi mnie za kratki bo jakos
duze te porownania wyszly[/quote]

:o :o :o jejku - jak bliźniaki !! 8) :wink: :P
jednak to chyba pies upodabnia się do właściciela :lol: :lol: :lol:

tym niemniej za ponadgabarytowe foty - do kozy będziesz
musiała pójść żeby przemyśleć swoje postępowanie :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Alicjarydzewska']O ranyśku jakie wy podobne :lol: , ale i tak najfajniejsza ta trawka w ryjku :lol: :lol: :lol:
Psze pani ja ich widziałam tych zbójników :angel:[/quote]

No właśnie - jakieś takieś znajome te fizjonomije som :roll: :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']O ranyśku jakie wy podobne :lol: , ale i tak najfajniejsza ta trawka w ryjku :lol: :lol: :lol:
Psze pani ja ich widziałam tych zbójników :angel:[/quote]

No właśnie - jakieś takieś znajome te fizjonomije som :roll: :wink: :lol:[/quote]no nie wyprom sie nie wyprom , podobieństwa :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']O ranyśku jakie wy podobne :lol: , ale i tak najfajniejsza ta trawka w ryjku :lol: :lol: :lol:
Psze pani ja ich widziałam tych zbójników :angel:[/quote]

No właśnie - jakieś takieś znajome te fizjonomije som :roll: :wink: :lol:[/quote]no nie wyprom sie nie wyprom , podobieństwa :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]

ano dyć som jak te dwie krople wody w strumyku :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']O ranyśku jakie wy podobne :lol: , ale i tak najfajniejsza ta trawka w ryjku :lol: :lol: :lol:
Psze pani ja ich widziałam tych zbójników :angel:[/quote]

No właśnie - jakieś takieś znajome te fizjonomije som :roll: :wink: :lol:[/quote]no nie wyprom sie nie wyprom , podobieństwa :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]

ano dyć som jak te dwie krople wody w strumyku :lol: :lol: :lol:[/quote]ano dobze godocie , toć to syćko prowda :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']O ranyśku jakie wy podobne :lol: , ale i tak najfajniejsza ta trawka w ryjku :lol: :lol: :lol:
Psze pani ja ich widziałam tych zbójników :angel:[/quote]

No właśnie - jakieś takieś znajome te fizjonomije som :roll: :wink: :lol:[/quote]no nie wyprom sie nie wyprom , podobieństwa :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]

ano dyć som jak te dwie krople wody w strumyku :lol: :lol: :lol:[/quote]ano dobze godocie , toć to syćko prowda :wink:[/quote]

howgh :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a oto poszukiwani przestepcy stojacy za kwawymi walkami psow


Wielkie Pluco [size=1](musialam Marcinowi pozyczyc Szpile bo on nie ma psa)[/size] oraz jego pies morderca Fafik

[img]http://img21.imageshack.us/img21/8671/elk3659xy.jpg[/img][img]http://img161.imageshack.us/img161/7019/orbraz0501rg.jpg[/img]


Piekny Olo i jego prawa reka Pirania

[img]http://img161.imageshack.us/img161/751/elk3622tb.jpg[/img][img]http://img161.imageshack.us/img161/7376/obraz0931bh.jpg[/img]


Wsciekly Pappoo i jego zolnierz Szybki jak Blyskawica

[img]http://img161.imageshack.us/img161/2508/elk3638zm.jpg[/img][img]http://img161.imageshack.us/img161/8951/24060436en.jpg[/img]


Oraz Kebabozerca Wielki i Czrna Mamba

[img]http://img161.imageshack.us/img161/9480/elk3590hl.jpg[/img][img]http://img161.imageshack.us/img161/4871/obrazi0772pg.jpg[/img]


jesli ktos z Panstwa ich widzial prosimy o powiadomienie odpowiednich sluzb pozadkowych.

Ach Kebabozerca Wielki jest rowniez poszukiwana za natretne gadulstwo na pewnym bardzo szanowanym forum przez tego oto przestepce za kratki trafilo juz kilka niewinnych osob, naszczescie nasze sluzby szybko zareagowaly 8)[/quote]
wydaje mi się że czwórkę z nich widziałam gdzieś w okolicach kępy potockiej
pytanie jaka nagroda za informacje o bandzie Kebabowej Debe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']jak z Piaskiem to wygrasz :lol:[/quote]

no ba z nim to zadna konkurecja dla Ciebie[/quote]no musowo 8) tylko jakby co to w smsach głosować na mnie :wink: /wiedziałam ,że z Piaskiem to mi pójdzie jak z nut :roll: /[/quote]
A czy mandarynka tam będzie? Jak tak to wiesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']jak z Piaskiem to wygrasz :lol:[/quote]

no ba z nim to zadna konkurecja dla Ciebie[/quote]no musowo 8) tylko jakby co to w smsach głosować na mnie :wink: /wiedziałam ,że z Piaskiem to mi pójdzie jak z nut :roll: /[/quote]
A czy mandarynka tam będzie? Jak tak to wiesz...[/quote]nie ma sprawy , przy mnie to amatorzy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']jak z Piaskiem to wygrasz :lol:[/quote]

no ba z nim to zadna konkurecja dla Ciebie[/quote]no musowo 8) tylko jakby co to w smsach głosować na mnie :wink: /wiedziałam ,że z Piaskiem to mi pójdzie jak z nut :roll: /[/quote]
A czy mandarynka tam będzie? Jak tak to wiesz...[/quote]nie ma sprawy , przy mnie to amatorzy :D[/quote]
Ala nie wątpie że wygrasz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']jak z Piaskiem to wygrasz :lol:[/quote]

no ba z nim to zadna konkurecja dla Ciebie[/quote]no musowo 8) tylko jakby co to w smsach głosować na mnie :wink: /wiedziałam ,że z Piaskiem to mi pójdzie jak z nut :roll: /[/quote]
A czy mandarynka tam będzie? Jak tak to wiesz...[/quote]nie ma sprawy , przy mnie to amatorzy :D[/quote]
Ala nie wątpie że wygrasz :D[/quote] :wink: macie to u mnie jak w BANKU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']jak z Piaskiem to wygrasz :lol:[/quote]

no ba z nim to zadna konkurecja dla Ciebie[/quote]no musowo 8) tylko jakby co to w smsach głosować na mnie :wink: /wiedziałam ,że z Piaskiem to mi pójdzie jak z nut :roll: /[/quote]
A czy mandarynka tam będzie? Jak tak to wiesz...[/quote]nie ma sprawy , przy mnie to amatorzy :D[/quote]
Ala nie wątpie że wygrasz :D[/quote] :wink: macie to u mnie jak w BANKU[/quote]
czymie kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Dbsst, boooskie!!!! [size=2]mimo że strona sie troszku rozjeżdża[/size] Tylko dlaczego pierwszy przestępca dostał zdjęcie wklejone na moją cześć, hę? (pamietam, pamietam!)[/quote]

hehe bo on jest autorem tej foty co wiecej w znaczacy sposob potkreslil wdziek i urok osobisty modelki :lol:

jaka pamiec prosze prosze :D


Aga Ty na mnie nie donos ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Maga100']Dbsst, boooskie!!!! [size=2]mimo że strona sie troszku rozjeżdża[/size] Tylko dlaczego pierwszy przestępca dostał zdjęcie wklejone na moją cześć, hę? (pamietam, pamietam!)[/quote]

hehe bo on jest autorem tej foty co wiecej w znaczacy sposob potkreslil wdziek i urok osobisty modelki :lol:

jaka pamiec prosze prosze :D


Aga Ty na mnie nie donos ;)[/quote]
kto tu na kogo donosi ja tylko chcę nagrody a czy info będą prawdziwe to nawet śledczy nie będą wstanie dojść do tego możemy zawsze się podzielić :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][quote name='dbsst'][quote name='Maga100']Dbsst, boooskie!!!! [size=2]mimo że strona sie troszku rozjeżdża[/size] Tylko dlaczego pierwszy przestępca dostał zdjęcie wklejone na moją cześć, hę? (pamietam, pamietam!)[/quote]

hehe bo on jest autorem tej foty co wiecej w znaczacy sposob potkreslil wdziek i urok osobisty modelki :lol:

jaka pamiec prosze prosze :D


Aga Ty na mnie nie donos ;)[/quote]
kto tu na kogo donosi ja tylko chcę nagrody a czy info będą prawdziwe to nawet śledczy nie będą wstanie dojść do tego możemy zawsze się podzielić :wink:[/quote]

aa jak sie podzielimy to dobrze niech strace

dolce dolce dolce ;)


Tora :oops: dziekujemy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tora']Nmzc :D iścisk łapy dla Szpiluni :D hmm, w sumie wypadałoby odświeżyć galerię Atosa, ale i tak tam nikt nie zagląda... ludzie są chyba uprzedzeni do jamników :o[/quote]

heheh nie zaglada bo nic sie tam nie dzieje 8) :wink:

na moja tez nie zagladali a wkoncu zaczeli zagladac i teraz maja tylko wymaganie ;) :lol: 8) :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...