Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote]

raczej zje Szpile :D[/quote]

eeee to chyba na odwrót :lol:[/quote]

heheh Szpila co najwyzej to zalize systkich na smierc

dobra teraz szukam domku coby TZ gdzies umiescic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote]

raczej zje Szpile :D[/quote]

eeee to chyba na odwrót :lol:[/quote]

heheh Szpila co najwyzej to zalize systkich na smierc

dobra teraz szukam domku coby TZ gdzies umiescic[/quote]

A co twój TZ to też ksiaże? :lol: :lol: A to się mówi,że to kobiety księzniczki i chcą mieć najwygodniej, a tu wychodzi na odwrót, że to płeć brzydka :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']ŚWIENIE Dbsst :D To Delta pobawi się Szpilą :D[/quote]

raczej zje Szpile :D[/quote]

eeee to chyba na odwrót :lol:[/quote]

heheh Szpila co najwyzej to zalize systkich na smierc

dobra teraz szukam domku coby TZ gdzies umiescic[/quote]

A co twój TZ to też ksiaże? :lol: :lol: A to się mówi,że to kobiety księzniczki i chcą mieć najwygodniej, a tu wychodzi na odwrót, że to płeć brzydka :lol: :lol:[/quote]

heheheh amen :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']Wszystcy jada a ja jak domku nie zalatwie to nie wiem :-? ..ale moze sama mnie pusci-tylko wtedy ktos do namiotu musi mnie przygarnac :lol: ..i nie wiem czym przyjade bo sama autem nie jade-boje sie po tym wypadku z wandalami :oops:[/quote]

oki ja tez namiotu niet

domek mileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee widziany

a jeszcze jak ktos wzial by czesc bagazu zebysly tylko z minimum w pociagu to juz w ogole

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']Wszystcy jada a ja jak domku nie zalatwie to nie wiem :-? ..ale moze sama mnie pusci-tylko wtedy ktos do namiotu musi mnie przygarnac :lol: ..i nie wiem czym przyjade bo sama autem nie jade-boje sie po tym wypadku z wandalami :oops:[/quote]

oki ja tez namiotu niet

domek mileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee widziany

a jeszcze jak ktos wzial by czesc bagazu zebysly tylko z minimum w pociagu to juz w ogole[/quote]domki porezerwowane :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']ok-trzymam cie za slowo-ale wobec tego musisz do torunia przyjechac i autem jedziemy razem-bo ja sie boje sama :roll: ..no chyba ze domek sie znajdzie-jutro bede dzwonic i cene przebijac :lol:[/quote]dzwoń , dzwoń koniecznie :calus: i przebijaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'][b]ok-trzymam cie za slowo-ale wobec tego musisz do torunia przyjechac i autem jedziemy razem-bo ja sie boje sama :roll[/b]: ..no chyba ze domek sie znajdzie-jutro bede dzwonic i cene przebijac :lol:[/quote]

Do kogo to mówisz? Do mnie, Dbsst, czy Ali? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']do Ciebie-bo Ty masz namiot :lol: i masz do nas najblizej :lol:[/quote]

hihi spoko, to wiesz co nie załatwiaj tego domku :evilbat: posiedzisz w namiocie :lol: :lol: Ale by fajnie wyglądało namiot 2ludków 3wielgaśne pssy i jeden psi kurdupelek :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...