Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Alicja']no to musisz mu zamówić wizytę u psychoanalityka tudzież u behawiorysty :diabloti: to teraz takie modne :lol:[/QUOTE]

[quote name='Vectra']w sumie , jak pies zapaskudzi dywan , to się go oddaje :diabloti:

kto u Debe zapaskudził dywan ?[/QUOTE]

Po co tu przylazła ludzi wnerwiać??? Mam szczeniaka człowieka do oddania miły ułozony nie gryzie weźmiesz a imię jego JAN



Alu ale nie wiem czy behawiorysta da sobie radę do póki jest prowodyr jest i konflikt



ps

dziś amstamieszanka rzuciła się na szpilkę.........................właściciel powiedział Tigra ty huliganie na szczęście był on ojciec dziecia co dziecię na ręku trzymał nie napisze co zrobił bo się wszyscy na nas bezbożników obrażą nie rzecinek i kropek dalej nie uznaje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Po co tu przylazła ludzi wnerwiać??? Mam szczeniaka człowieka do oddania miły ułozony nie gryzie weźmiesz a imię jego JAN

[B]dawaj szczeniaka ...ułożymy :diabloti:[/B]

Alu ale nie wiem czy behawiorysta da sobie radę do póki jest prowodyr jest i konflikt

[B]damy radę :)[/B]



ps

dziś amstamieszanka rzuciła się na szpilkę.........................właściciel powiedział Tigra ty huliganie na szczęście był on ojciec dziecia co dziecię na ręku trzymał nie napisze co zrobił bo się wszyscy na nas bezbożników obrażą nie rzecinek i kropek dalej nie uznaje[/QUOTE]

[B]wpier....spuścił ??czy zaklął szpetnie po francusku ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'] Mam szczeniaka człowieka do oddania miły ułozony nie gryzie weźmiesz a imię jego JAN
[/QUOTE]
osobiście mam wyż demograficzny , ale dołożę się na hotelik czy inny dom tymczasowy :diabloti:

ja wnerwiać ? o broń boże , gdzież bym śmiała - każdy jeden tylko nie ja :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B]wpier....spuścił ??czy zaklął szpetnie po francusku ???[/B][/QUOTE]
kop z dzieckiem na reku a że z sąsiadem mamy juz na pienku do nowa wojna się rozwikłała.......................................hmmm czemu to ludzie się boja psów bo chyba nie przez kretynów
[quote name='Vectra']osobiście mam wyż demograficzny , ale dołożę się na hotelik czy inny dom tymczasowy :diabloti:

ja wnerwiać ? o broń boże , gdzież bym śmiała - każdy jeden tylko nie ja :grins:[/QUOTE]

albo go bierzesz albo zagłada ------- dwa metry drewna to PIKUŚ bez pan pomyśl zastanów sie przeanalizuj.........................

mój ty ideale w różowych anielskich skrzydełkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']kochane Dziubeczki właśnie przeleciał mnie znaczy kołomnie Morfeusz oddalam się za nim spac bo jutro kierat
7:30 psychofretke wyrzucić w żłobie i uciec z piskiem opon
a potem eldorado ze szczęśliwymi ludźmi roku
jupi ja je[/QUOTE]

:lol:

Fajnie się masz w tej pracy ...ja siedzę z takimi psychofretkami :diabloti: i szczęścia zaznaję w domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:lol:

Fajnie się masz w tej pracy ...ja siedzę z takimi psychofretkami :diabloti: i szczęścia zaznaję w domu :lol:[/QUOTE]

nie wiem zupełnie czemu szczęście zaznajesz w domu nie rozumiem :diabloti:

[quote name='eunice']To jest galeria do zjdec psow!! a nie kurde rodzinki, tylko czlowiek czas traci na przezucanie i szukanie, od tego sa fb i inne.[/QUOTE]

a kto Panią prosił w me skromne progi to raz :cool1:
dwa galerie zaczyna oglądać się od początku :diabloti:
trzy moja galeria moje prawa :mad:
cztery eeeeeeeeeeeeeeee :roll:

[quote name='Alicja']:stupid: :roll:[/QUOTE]

eeeeeeeeeee

[quote name='Vectra']czepiasz się , oj czepiasz się :diabloti:[/QUOTE]

eeeeeeeeeeee

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]ja :roll:....ffcale:shake:................. :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

eeeeeeeeeeee

[quote name='Vectra']kapkie :diabloti:[/QUOTE]

eeeeeeeeee

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]niepraffda ...ani ciutek:shake:ani ociupinke ani okropelke :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

eeeeeeeee

[quote name='beahoff']ale ta galeria tez jest pikno[/QUOTE]

ale o co kaman czy jestem w ukrytej kamerze :razz:

[quote name='Alicja']dobze godo...wódki mu dać :drinking:[/QUOTE]

i mi i mi wódki :multi::multi::multi::multi:

................................

człowiek pojawia się po "latach" i we własnym ogródku dostaje uścisk o co chodzi?

Vectruniu kochana masz piękny avantarek śliczniuni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...