Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='dbsst']
i nie zebym tego nie obawiała sie najbardziej czyli Maga dyskretnie spoglądająca do mojego salonu......

[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_7384ps.jpg[/url][/QUOTE]

Kuźwa, Matka Boska ukazała się na szybie, trzeba było wołać okoliczne baby, zaczęłyby się pielgrzynki ze śpiewami i od razu ksiądz by wam pokropił ściany

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Maga100']wiecie co, ona tu przyjechała i już mi wstydu narobiła moim psem...
Bo poszłyśmy porobić zdjęcia jej chatki, wzięłam psa i wtedy zobaczyłam, że wstrętne bachory ZNOWU rzucają mokrym piachem w elewację, pomimo STANOWCZEGO ZAKAZU, powodując, że mój dom wyglądał jak ostrzelany przez Czeczenów, więc podeszłyśmy do płotu z drugiej strony, celem rozdarcia się na bachory... a w tym czasie Leon grasował po działce sąsiadki (naszej wspólnej sąsiadki, mojej i D.), ale TO WINA SĄSIADKI, dlaczego od grudnia nie znalazła czasu, aby się ogrodzić. No właśnie. I Leon zauwazył jej kotka.... Jej kotka, który siedział sobie w ogródku.... i Leonek postanowił się przywitac z kotkiem :roll: I wszystko byłoby OK, gdyby kotek dał się przywitać, a nie zaczął s....lać w kierunku otwartych drzwi balkonowych.... i niestety, Leon tez zaczął w kierunku tych samych, OWARTYCH drzwi.... :diabloti: Generalnie był już dwoma łapami w środku, gdy mój subtelny szept go powstrzymał w miejscu :evil_lol:
Powiedzcie tylko dlaczego w następnej sekundzie odwróciłyśmy się z Debe plecami do sąsiadki i udawałyśmy, że nie znamy tego psa? Dlaczego nie potrafiłyśmy zachować się na poziomie? :roll:




ostrzał :roll: A. musiał potem podłączyć szlauch...[/QUOTE]
hahahhahah ja przyznam się bez bicia jak zobaczyłam twarz sąsiadki to sie WYSTRASZYŁAM i pomyślałam, że jak sie odwrócę tyłem to ona mnie nie będzie widziałam..............................niestety ten sposób znikania nie działa.
moja wyobraźnia już widziała Leona w welonie z firany przelatującego przez salon po schodach na górę za kotem....................cudem wychamował
[quote name='Maga100']Kuźwa, Matka Boska ukazała się na szybie, trzeba było wołać okoliczne baby, zaczęłyby się pielgrzynki ze śpiewami i od razu ksiądz by wam pokropił ściany[/QUOTE]

ja raczej podejrzewam, że zdążyłaś się już wtopić w tą szybę i zawsze tam będziesz......................nie Tadek TY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']wiecie co, ona tu przyjechała i już mi wstydu narobiła moim psem...
Bo poszłyśmy porobić zdjęcia jej chatki, wzięłam psa i wtedy zobaczyłam, że wstrętne bachory ZNOWU rzucają mokrym piachem w elewację, pomimo STANOWCZEGO ZAKAZU, powodując, że mój dom wyglądał jak ostrzelany przez Czeczenów, więc podeszłyśmy do płotu z drugiej strony, celem rozdarcia się na bachory... a w tym czasie Leon grasował po działce sąsiadki (naszej wspólnej sąsiadki, mojej i D.), ale TO WINA SĄSIADKI, dlaczego od grudnia nie znalazła czasu, aby się ogrodzić. No właśnie. I Leon zauwazył jej kotka.... Jej kotka, który siedział sobie w ogródku.... i Leonek postanowił się przywitac z kotkiem :roll: I wszystko byłoby OK, gdyby kotek dał się przywitać, a nie zaczął s....lać w kierunku otwartych drzwi balkonowych.... i niestety, Leon tez zaczął w kierunku tych samych, OWARTYCH drzwi.... :diabloti: Generalnie był już dwoma łapami w środku, gdy mój subtelny szept go powstrzymał w miejscu :evil_lol:
Powiedzcie tylko dlaczego w następnej sekundzie odwróciłyśmy się z Debe plecami do sąsiadki i udawałyśmy, że nie znamy tego psa? Dlaczego nie potrafiłyśmy zachować się na poziomie? :roll:


[B]hahahahahahahah[/B] :roflt::roflt:



ostrzał :roll: A. musiał potem podłączyć szlauch...[/QUOTE]

dziś był dzień ziemi , moze dlatego sobie tak piasek z radosci skakał po elewacji :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, co ja czytam, Debe w Pierdach :-D Hahahah super, ale, ale, kogo ja teraz będzie spotykać jadąćc autobusem*? :(
Połączcie sobie jeszcze blożki, będzie jeszcze bardziej rodzinnie :diabloti:


*[SIZE=1] ze 2 razy Cię widziałam jadąc czy to busem marywilskim, czy autobusem ztm hehehe [/SIZE]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ło matko, co ja czytam, Debe w Pierdach :-D Hahahah super, ale, ale, kogo ja teraz będzie spotykać jadąćc autobusem*? :(
Połączcie sobie jeszcze blożki, będzie jeszcze bardziej rodzinnie :diabloti:


*[SIZE=1] ze 2 razy Cię widziałam jadąc czy to busem marywilskim, czy autobusem ztm hehehe [/SIZE]:eviltong:[/QUOTE]

gdzie mnie widziałaś jak to??
czemu nie krzyczałaś nie wysiadłaś nie biegłaś.......................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ło matko, co ja czytam, Debe w Pierdach :-D Hahahah super, ale, ale, kogo ja teraz będzie spotykać jadąćc autobusem*? :(
Połączcie sobie jeszcze blożki, będzie jeszcze bardziej rodzinnie :diabloti:


*[SIZE=1] ze 2 razy Cię widziałam jadąc czy to busem marywilskim, czy autobusem ztm hehehe [/SIZE]:eviltong:[/QUOTE]
dziś wypatrywałam wszystkie autobusy marywilska ---- eureka "odkryłam", że takie cudo jeździ pod moim domem hahahaha
[quote name='Alicja']ba ...powinna rzucić się pod koła ;)[/QUOTE]

w zeszłym tygodniu wpadła pani pod koła tramwaju na przystanku który wiedzę z okna :(

w tym tygodniu dostaniemy klucze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna R.']Lubię to ! Hahahaha :p[/QUOTE]

o, zfejsbukowałaś się Hanno?

[quote name='Alicja']....:cool2:

czyli co ...w lipcu parapetówa ?? Ja nie żartuję ...serio będę , nawet Maga zaprosiła nas w odwiedziny :grins: znaczy pewnie ciebie ze mną :)[/QUOTE]

I nie żartuj, bo to nie powód jest.
Oczywiście, że lipiec jest aktualny, być może pomacham wam z okna, hahaha :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:bigcool: to jedź i fotaski trzaskaj :grins:[/QUOTE]
dziś tam byłam bez aparatu bez planu i bez dokumentów dla naszego człowieka od kredytów.....ale byłam skoro świt hahahahaha
ktoś robił zdjęcia nie będę pokazywać kto bo to dystyngowanemu mieszczuchowi nie wypada :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']dziś tam byłam bez aparatu bez planu i bez dokumentów dla naszego człowieka od kredytów.....ale byłam skoro świt hahahahaha
ktoś robił zdjęcia nie będę pokazywać kto bo to dystyngowanemu mieszczuchowi nie wypada :P[/QUOTE]

no tak .... mieszczuch nie powinien wytykac paluchem :diabloti: :lol:

Kiedy przeprowadzka :grins:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no tak .... mieszczuch nie powinien wytykac paluchem :diabloti: :lol:

Kiedy przeprowadzka :grins:??[/QUOTE]
buuuuuuuuuuhahahah nie wiem.......................do końca czerwca mamy podpisać akt tak się umówiliśmy z deweloperem.............

[quote name='Asiaczek']Jeny, ale zmiany....

Ty JUż masz dom, a ja JESZCZE nie kupiłam tego, no, parowara... eh, to niesprawiedliwie:)

pzdr.[/QUOTE]

hahahahahahhahahaahhahahahahahaha kocham Cię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']buuuuuuuuuuhahahah nie wiem.......................do końca czerwca mamy podpisać akt tak się umówiliśmy z deweloperem.............



hahahahahahhahahaahhahahahahahaha kocham Cię[/QUOTE]

podpisujcie , uwijajcie się , bo potem wiesz ...dopiero na 18tkę Jaśka przyjadę więc chciałabym parapetówkę zaliczyć :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']podpisujcie , uwijajcie się , bo potem wiesz ...dopiero na 18tkę Jaśka przyjadę więc chciałabym parapetówkę zaliczyć :razz:[/QUOTE]
Alu żeby nie było nie przyjedziesz leżeć do gory brzuchem -------- przyjedziesz tyrać w ogrodku
[quote name='Asiaczek']Czerwiec, czerwiec, no to juz niedługo:)
Tylko nie zapomnijcie o tym terminie, bo Alicja nie będzie miała gdzie przyjeżdżać...;) Chociaz zawsze może do mnie, mam 2 pokoje i przenocować tez mogę. Jeść dam, pić tez....

Pzdr.[/QUOTE]

Alicję można uznać za warszawiankę ostatnio częściej tu bywa niż ustawa przewiduje :P


z dziennika pokładowego Mieszczuchów
robimy płot idzie to jak krew z nosa i nie widać efektów
nie mam zdjęć po zapakowaniu auta i ruszeniu przy Pierdach ocknełam się, że nie mam aparatu..............
ale nic to mam przecież sąsiadkę maniaczkę fotografii...................

więc zdjeć brak
Leon i Szpilka się lubią
ogrodzenia nie widać.....................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']gdzie mnie widziałaś jak to??
czemu nie krzyczałaś nie wysiadłaś nie biegłaś.......................[/QUOTE]
Na pewno raz widziałam Cię z Janem i Szpilką a drugi raz chyba tylko z J.

:wallbash: z okna mogłam wyskoczyć jak supermenka, o jaaa


[quote name='dbsst']dziś wypatrywałam wszystkie autobusy marywilska ---- eureka "odkryłam", że takie cudo jeździ pod moim domem hahahaha


w zeszłym tygodniu wpadła pani pod koła tramwaju na przystanku który wiedzę z okna :(

w tym tygodniu dostaniemy klucze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Nooo, od kilku lat :evil_lol:

Taa :( Akurat tak się złożyło że wracałam tego dnia właśnie z Mrywilskiej busem i później w domu się dowiedziałam że taka tragedia tam się wydarzyła tego dnia.


GRATULUJĘ!




Świetnie, zdjęć niet, ogrodzenia niet....dobrze że przynajmniej Leon i Szpila się dogadują :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...