Jump to content
Dogomania

Zobacz na podworko tu klopoty sie czaja


Rocki

Recommended Posts

Znajomek ma psa mieszanke typu bull podobna do sbt ma 20 kilka lat

zone corke trenuje dostaje stypendium niepracuje bo pracy niema, jego zona pracuje robi paznokcie. Bardzo normalni ludzie kochaja mocno corke i sunie, sunia jest dobrze wychowana opiekuje sie mala (dzieckiem), mala kocha sunie zawsze rozrabia i na nia zwala wogole spoko sunia wysterylizowana.

Typek dwadziescia pare lat normalny chlopak z podworka ma ASTo podobnego psa, psu niczego niebrakuje ma duzo ruchu, pies trenuje uwielbia wisiec, dostaje dobre jedzenie wszystko niby spx.

Co laczy te psy?obydwa walczyly za flote oczywiscie, pierwszy wygral 1000 na rachunki, drugi niewiem za ile ale juz mial ustawiona walke o wiecej i chlopak zacza dawac mu proch (mial bo powineli go)

I jaki z tego moral? Niewiem ciezko osadzic (mi)

,,Zobatrz na podworko pieniadz ponad wszystkim gdzie jak nie tu zdobywasz zwierzecy instynkt..."

Link to comment
Share on other sites

:o

Rocki, mam prośbę.

Nie wszyscy nadążają za nowomową, którą Ty opisujesz problem.

Na przyszłość nie stosuj różnych skrótów myślowych bo dla wielu osób Twój tekst przestaje być czytelny i zrozumiały.

Z życzliwym zdrówkiem,

dobra postaram sie :fadein: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Morał z tego taki, że nie zdziwię się jak na następnym spacerze jakiś AST'opodobny koks będzie próbował zeżreć moje szczenię, bo jego pan ma ambicję mieć psa mordercę.

Mi i tak już wystarczy "groźnych" owczarków tresowanych na bycie agresywnym...

Jak już muszą ustawiać walki za kasę to niech sami się tłuką...

Nie popieram ani nie namawiam do przemocy, ale skoro ktoś nie umie się opanować, to niech sam walczy - po co miesza do tego psa.

Rocki - poza tym - jak układasz się z bandytami o kasę, to im większa kasa, tym większe prawdopodobieństwo, że ją zobaczysz jak świnia gwiazdy ... :wink:

Tauzena może wygra, ale jak by miał dostać 10 paczek, albo więcej - może wylądować w rowie i to na golasa. Można też kosą zebrać pod żebra.

Mój kolega dostał z kosy w plery, bo się źle na kibola popatrzał.

Jeśli chodzi o kasę - nie ma żartów. To jest niebezpieczna gra.

Lepiej żyć spokojnie i nie nagrabić sobie niepotrzebnie...

Szczególnie że jest żona, dzieci.... Człowiek nie żyje sam na tym świecie...

Link to comment
Share on other sites

polecam film Amores Perros...

mnie kiedyś jeden ABS* zaczepił w piękny słoneczny dzień i chciał odkupić margola do walk, bo suki są lepsze od psów bo walczą żeby zabić, a psy ponoć nie..jak powiedziałam że go chyba pogięło (oczywiście w delikatny sposób, bo przerażona troszku byłam) to powiedział, że jestem frajer że mam takiego psa i nie daję mu na siebie zarobić. i ja bym z tego pożytek miała... a Margolciu wtedy najspokojniej w świecie trawę wąchało zamiast go pożreć na miejscu...

pozdrawiam wieczornie, i.

*ABS = absolutny brak szyi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...