Jump to content
Dogomania

Hauck Memorial 2004


tom666

Recommended Posts

Teraz juz tylko BIS czyli porownanie Zw.Trophy w psach i sukach -

sedziowie dlugo porownuja pieknego czerwonego samca z Belgii z nasza

porcelanowa figurka z Krakowa. Trzymamy kciuki i wstrzymujemy oddechy.

Prowadzacy bierze mikrofon i oglasza:

Puchar za Best In Show pojedzie dzis do POLSKI!

To tatus mojego Tadzika 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze:

Julka_Bullka tak pięknie to opisałaś, że dostałam dreszczy, a jak czytałam o ostatecznym wyniku to aż mi się płakać chciało.

Właścicielom i psom

:terazpol: GRATULACJE :terazpol:

A Ty Julka nie wiem czym się w życiu zajmujesz, ale może Ty zawodowo pisać powinnaś. Dziewczyno naprawdę tyle emocji potrafiłaś przekazać, że poczułam się jakbym tam była.

Dokładnie TAK

Serdeczne gratulacje! :terazpol:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje polskiej ekipie :D :D :D :D

Wlasnie niedawno dostalam SMS-a od Kasi Tureckiej ,a brzmi on mniej wiecej tak:

CZesc.Isia jest pierwszym bullem w historii Polski,który zwyciezyl Haucka!! WYGRALA TEZ RASE !!!! Ale sie ciesze ,byla rewelacyjna !! Pozdrawiam K.T.

- takze to BOB jest jakies niescisle :roll: :roll: - chodzi o ta Mala Czarna :roll:

Ja sie ciesze ROWNIEZ MOCNO ,jak moja Przyjaciolka :D :D :D :D

Pozdr.......... :D

Isia nie wygrala rasy czyli BOBa bo Zw. Rasy przyznaje sie w klasach 'normalnych' a ona byla wystawiana w Trophy - Isia wygrala klase Trophy suk trzymujac tytul Hauck Memorial Winner oraz wygrala porownanie z psem, rowniez zwyciezca klasy trophy, otrzymujac tytul Hauck Memorial Best In Show - do tego porownania ida zw.klasy trophy pies i suka... Natomiast BOB wybierany jest tak samo jak normalnie - najpierw Zw. Ml pies i suka a pozniej NSwR i NPwR i miedzy tymi 4 psami + najlepszy weteran o ile pamietam - wybiera sie BOB

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje polskiej ekipie :D :D :D :D

Wlasnie niedawno dostalam SMS-a od Kasi Tureckiej ,a brzmi on mniej wiecej tak:

CZesc.Isia jest pierwszym bullem w historii Polski,który zwyciezyl Haucka!! WYGRALA TEZ RASE !!!! Ale sie ciesze ,byla rewelacyjna !! Pozdrawiam K.T.

- takze to BOB jest jakies niescisle :roll: :roll: - chodzi o ta Mala Czarna :roll:

Ja sie ciesze ROWNIEZ MOCNO ,jak moja Przyjaciolka :D :D :D :D

Pozdr.......... :D

Isia nie wygrala rasy czyli BOBa bo Zw. Rasy przyznaje sie w klasach 'normalnych' a ona byla wystawiana w Trophy - Isia wygrala klase Trophy suk trzymujac tytul Hauck Memorial Winner oraz wygrala porownanie z psem, rowniez zwyciezca klasy trophy, otrzymujac tytul Hauck Memorial Best In Show - do tego porownania ida zw.klasy trophy pies i suka... Natomiast BOB wybierany jest tak samo jak normalnie - najpierw Zw. Ml pies i suka a pozniej NSwR i NPwR i miedzy tymi 4 psami + najlepszy weteran o ile pamietam - wybiera sie BOB

Serdecznie Ci dziekuje za wyjasnienie :D - no tak z smsów - to róznie mozna zrozumiec,a z Kasia sie jeszcze nie widzialam - bo mnie z kolei nie bylo dzis :-? - jeszcze raz dziekuje teraz JUZ WIEM :wink:

BARDZO CIEKAWA I SUPER OPISANA RELACJA :D :D - dzieki !!!!!

OLBRZYMIE GRATULACJE dla POLSKICH SUCZEK :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje tylko trzymać kciuki za polską ekipę. Może to się skończyć bardzo fajnie, bo skład wysyłamy mocny. 2 lata temu nasze Panie nieźle hauckiem potrząsnęły.

Kobieca intuicja mnie nie zawiodła :) A tak wogóle to piękne zwycięztwo i wielkie brawa dla Kasi Tureckiej i hodowli Rewelacja z Galicji. To jest dopiero skuteczność - jeden miot i odrazu Hauck Memorial Sieger. Że też tacy ludzie nie biorą poważniej za hodowanie. :)

Gratulacj też dla reszty ekipy za wysokie miejsca. Jakiegolwiek miejsce lokatowe na haucku to wielki sukces.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla polskich dziewczynek! :D :D :D

Szkoda, że Julka nie była na pierwszej lokacie :( ale chyba uznanie hodowców w jakiś sposób to zrekompensowało?. Całus w nochal dla rywalki Anuszki a jeszcze większy dla niepokonanej Isi! :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...