Jump to content
Dogomania

jak dzieci reaguja na bulteriera?


agatas

Recommended Posts

Przeczytalam cala rozmowe na temat "w telewizji powiedzieli..."

I nasunelo mi sie jedna uwaga.

Czy zauwazyliscie jak dzieci i starsi ludzie reaguja na bulteriery?

Najczesciej

-Mamo, zobacz jaki sliczny piesek!

-Mamo, o jaki ma pysk fajny!

Albo po prostu

-ja chce takiego pieska!

Dzieci nie maja tego calego obciazenia informacyjnego, nie wiedza, ktora rasa jest grozna, a ktora nie. Sa szczere i nasza rasa wzbudza u nich zachwyt. Buliki sa inne, nietypowe, a przez to interesujace.

Rodzice szybko im wbijaja do glowy, ze to grozne psy, a dzieci nadal odwracaja za bulikiem glowe.

Dzieci sa szczere i ich szczere reakcje zawsze mi dodaja otuchy...... ze moze jednak bulteriery sa ladne

Agatas

Link to comment
Share on other sites

moje dzieci twierdzą ze bule są najpiękniejsze,najukochańsze,noszą zdjęcia shazy do przedszkola i szkoły.klasa mojego syna(3 SP)JEST KLASĄ FANÓW tej rasy .nigdy nie słyszałam od nich krytycznej uwagi.im się shaza kojarzy z króliczkiem albo misiem od coca-coli ze świątecznej reklamy a nie ze świnią i ja wiem ze to szczery zachwyt bo nic od nas nie chcą;) w przeciwieństwie do wielu innych znajomych(ha,ha)

Link to comment
Share on other sites

Lukier Cukier jest z reguły oblegany przez osiedlowe dzieci :D swego czasu stanowiły one dla mnie duży problem, bo jak tylko zaczynały wołać Lukier Lukier to pies dostawał głupawki i miał w nosie moje komendy i zawsze wybierał dzieci , nie mnie :-?

Małe dzieci są pod wrażeniem jego dziwnej mordki, a w okresie Wielkanocnym usłyszałam "dziadku , popatrz łysy baranek" :lol:

Starsze dzieci z kolei o ile nie są pod wpływem niedorozwiniętych umysłowo dorosłych( którzy notorycznie wmawiają im, że ten pies jak świnia wygląda :evil: ) też reagują pozytywnie,a przynajmniej z ciekawością.

Może jestem jak Don Kichot , ale zawsze jak ktoś przy małym dziecku wyzywa mojego psa od świni albo od morderców nie przechodzę obojętnie i jakiś komentarz zawsze rzucę.

Efekt jest taki, że nikt przede mną i Lugerem w panice na osiedlu nie ucieka 8)

Link to comment
Share on other sites

Zoska [lat 3] oswiadczyla mi dzis ze ma male szczeniaczki w pokoju i ze mam isc zobaczyc... No i musialam podziwiac zielony pekniety balonik pod ktorym spaly 'male szczurki' - na moje pytanie gdzie jest ich mamusia wskazala bez zawahania na Julke i powiedziala 'ale ona jest mamusiu jeszcze glupia troche i dlatego ja musze sie nimi opiekowac, zeby ich nie zgniotla'

no i nianczy ten zielony balonik od rana :D

ciekawe co jej z tego wyrosnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzieci bulki kochają za te ich mordki :D. Oto dowód :wink: :

alice.jpg

TO JEST EXTRA

mój syn jak miał 1,5 roku to kajtka (AST) ugryzł w język i pies tak piszczał ale szczękę miał tak rozdziawioną aby nie zrobić krzywdy dziecku :lol: :lol: :lol:

Ale jak był niemowlakiem to uratował dzieciaka przed upadkiem z łóżka.

Tak szczekał i wył i chcąc mu przylać (bo dzieciak spał) on zwiał do pokoju Arturka i zauważyłem co powinienem wcześniej zauważyć :-?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi sie podobają Bullteriery!!Pamiętam jak maialam 8-9 lat to przez moją ulicę przechodził taki pan z Bullterierem i zawsze z koleżankami uciekałam przed tym pieskiem na podwórko :D Heh!Zawsze wołałyśmy "Idzie pies morderca!" A teraz chce mi sie z tego straszliwie śmiać :P heh...Moze uda mi sie namówić rodziców na tego pieska :) Mam już Amstaffa i Owczarka Niemieckiego ale Bullteriery też są super!!

Pozdrawiam wszystkiech miłośnikó tej rasy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...