Jump to content
Dogomania

Megi i Zuzka - moje Duo Fruo . ;)


Lucky.

Recommended Posts

Dobrze :diabloti: Głupi to jednak ma szczęście, mama powiedziała, że mam historię poprawić i dała mi spokój nawet żadnego wykładu mi nie dawała :crazyeye:
Teraz tak na pocieszenie fotka ;d
Postaram się dać więcej jutro albo w sobotę ;d
[IMG]http://i41.tinypic.com/2gue8n6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witamy w naszych skromnych progach :loveu:
Nasze zbiory
[url]http://i39.tinypic.com/2agnuyg.jpg[/url]
Ja mam do was pyatnie.
Jaka rasa była by dobra do mojej kluchy ?
Klucha jest, energiczna czasami powolna, kocha wodę, lubi szczekać, jest niemiłosiernym pieszczochem, lubi spać. Chciałabym mieć drugiego psa, rodzice mówią że niedługo się przeprowadzimy i wtedy będzie drugi pies.
Będzie możliwość trenowania agility lub frisbee może obedience.
Myślałam nad goldenem, drugim spanielem, berneńczykiem i Onkiem, jednak niewiem czy pasował by do charakteru Megi a o to najbardziej mi chodzi bo jednak jest to oczko w mojej głowie.
Pies na pewno miał by zapewniony ruch 2-3 h dziennie może nie zawsze. W weekendy dłużej .
A może jakiaś inna rasa, może ja jeszcze opiszę mój charakter xd
Jestem, wredna, śmieszna, zabawana, zwariowana, kocham biegać, dzieci :loveu: Lubię dłuuugie spacery po parku czy lesie, opalać się i pływać. Powidzmy że jestem miła :evil_lol: ale potrafię być wredna tak jak pisałam powyżej. Kocham dgm, i jak czasami się dorwę do internetu to końca nie widac.
Mam nadzieje że pomożecie, jeżeli podejme ostatczeną decyzję to pomyślimy o hodowli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Ja bym brała TYLKO i wyłącznie psa z PAPIERAMI. A najlepiej cockera. :loveu:[/quote]

No wiesz co??? :p a sama masz bez papierow schroniskowca, i co narzekasz? :evil_lol:

A moze kundelka ze schroniska? Polecam :evil_lol:
No chyba , ze cockera wlasnie z papierami, albo cos tak odjazdowego jak papilonika :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']No wiecie co nie wierzycie we mnie, no oczywiście że z rodo :evil_lol:
A może ktoś dać mi jakieś fajne hodowle spanielków, albo młode spanielki tak do 2 lat w schronie, najlepiej takiego umaszczenia jak Megi, lepiej żeby była suczka ( bo Megi woli ) Chociaż może dopiero za 6 miesięcy by psiak był ale lepiej zacząć poszukiwania psa z rodo już teraz.
Chcecie jeszcze fotki z majówki ? ;;d[/quote]

Chcemy! :multi:

Link to comment
Share on other sites

No wiecie co nie wierzycie we mnie, no oczywiście że z rodo :evil_lol:
A może ktoś dać mi jakieś fajne hodowle spanielków, albo młode spanielki tak do 2 lat w schronie, najlepiej takiego umaszczenia jak Megi, lepiej żeby była suczka ( bo Megi woli ) Chociaż może dopiero za 6 miesięcy by psiak był ale lepiej zacząć poszukiwania psa z rodo już teraz.
Chcecie jeszcze fotki z majówki ? ;;d

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img29.imageshack.us/img29/6273/dsc01517y.jpg"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6273/dsc01517y.jpg[/IMG][/URL]
[LEFT]Images Like This One[/LEFT]

[URL="http://img36.imageshack.us/img36/1430/dsc01633y.jpg"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1430/dsc01633y.jpg[/IMG][/URL]



reszta mi się nie otwiera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']
A może ktoś dać mi jakieś fajne hodowle spanielków, albo młode spanielki tak do 2 lat w schronie, [/quote]
Moja ulubiona hodowla - Royal Antidotum. Inne, które cenię: Ebony Empire, Eluda, Złota Grota, Izomer, Bleper's, Wrzeciono Czasu. :)

Jeśli chodzi o psiaki ze schronu - wystarczy przejrzeć wątki adopcyjne spanieli. :)

[quote name='fuksowata']No wiesz co??? :p a sama masz bez papierow schroniskowca, i co narzekasz? :evil_lol:[/quote]
Ja nie narzekam. Ale jeśli pies nie ma papierów, to nie jest cockerem, tylko w typie cockera. ;) Chodziło mi o to, że nigdy, przenigdy psa z pseudo! ;) A schron to w sumie też dobry pomysł. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Moja ulubiona hodowla - Royal Antidotum. Inne, które cenię: Ebony Empire, Eluda, Złota Grota, Izomer, Bleper's, Wrzeciono Czasu. :)

Jeśli chodzi o psiaki ze schronu - wystarczy przejrzeć wątki adopcyjne spanieli. :)


Ja nie narzekam. Ale jeśli pies nie ma papierów, to nie jest cockerem, tylko w typie cockera. ;) Chodziło mi o to, że nigdy, przenigdy psa z pseudo! ;) A schron to w sumie też dobry pomysł. :)[/quote]

Pewnie, ze dobry , mozna na takiego Fuksika trafic :mad:

no pewnie, ze o pseudo mowy nie ma! ej a moze naprawde zastanowisz sie nad papilonem, male, bardzo szybkie z cockerem sie dogada i w sumie to tez spaniel, ja ostatnio sie w papilonach zakochalam, gdyby nie to, ze za rok planuje bordera..... ale kto wie, moze wlasnie papilonik bedzie moim trzecim psem , hihi

eh.... ale w sumie chyba nie, bo chcialam podbic wszystkie klasy wzrostowe na agility, a skoro teraz mam eske, bede miec bordera, to trzeci powinien byc sredni ;p hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Kinga - zróbmy tak :
Ty spaniela który będzie na Mkach poginać,
Ja papilona który na Skach.
Wtedy miała byś tak jak chcesz :razz:[/quote]


W sumie nie glupie :) ale fajnie bede miec znajomego papilonika, oj licz sie z czestymi odwiedzinami moimi i fuksinskiego ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Kinga co za plany :eviltong:[/quote]

Ty sie ze mne nie nabijaj, za rok bede miec bordera wiec czas zaplanowac kolejnego psa, a ze mam tylko 4 badz 5 lat wiec cZasu nie za duzo ( mniej niz 3 LATA roznicy pomiedzy psami nie chce miec, )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...