Jump to content
Dogomania

galeria'my i nasze yorki'


o2_ana

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alex i Suzi-dzieki z pzryjemnoscią tylko na razie jeszcze nie mam żadnych zdjęc (wstyd sie przyznać)ale niedługo po wizycje u fryzjera na pewno pokusze sie i zrobie kilka fotek -raz jeszcze dziekuje i wrazie czego zapisze sobie Twój adres-buziaczki dla yorkomaniaków:wolfie:

Link to comment
Share on other sites

Alex i Suzy.jestescie oboje bardzo ładni.:lol:yorki to chyba naprawde najpiekniejsze psy na swiecie oczywiscie nie ujmujac uroku innym rasom bo dla kazdego wlasciciela jego pies jest najpiekniejszy.ja mowie tak Moj Niko-jest najpiekniejszym psem na swiecie za to Silver -sheltie najmadrzejszym psem na swicie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

WITAM WSZYSTKICH Yorkomaniakow i nietylko
Jestem tutaj od wczoraj,mysle ze moge sie dowas przylaczyc.A wiec Jestem Monika mam 38 lat,tylko prosze nie stara baba ihihhiih,mieszkam w BYTOMIU mam Jamniczke miniaturowa i 2 przecudne lobuziary Yorkusie.Monalise i jej coreczke 7 tygodniowa Meskaline,Maline.

Jak tylko jako bladynka naucze wklejac sie fotki to wkleje hihi


Pozdrawiam wszystkich yorkomaniakow MAXI 3

Link to comment
Share on other sites

Witam maxi3-świetnie trafiłaś,ja też od niedawna tu sie znalazłam i jestem pod wrażeniem -jest pełno świetnych fotek -tylko ja jeszcze nie mam żadnego zdjęcia swojego yoreczka-ale już pracuje nad tym -mam nadzieje że będziesz sie świetnie bawic tu i wielu ciekawych rzeczy sie dowiesz:multi:
Pozdrawiam Karina i Mailo:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marlenko,miło Cie zobaczyc.Twojego szkraba to wogóle nie widasc,chyba sie przed zima ukrył?
A to ja z moimi dziewczynkami,niestety zabrakło jeszcze jednej Fetusi,ale niestety na razie nie moze pozowac do zdjatek,to juz inna historia:roll: tak wiec próby obycia dziewczyn-Miamki i Gumisi w studio...
[img]http://img397.imageshack.us/img397/1680/zmniejszone124gm.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...