Jump to content
Dogomania

15 LATEK MINI 4 KG PIESEK, ma szanse na DT, WRÓCIŁ Z ADOPCJI po takim czasie :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fizia']Kochani, piszę tak na wszelki wypadek - szukamy transportu dla Kapselka - małego, grzecznego pieska w średnim wieku, który juz 2 lata czeka na Dom po tym, jak został oddany do schroniska z powodu choroby właściciela.

Dzisiaj okazało się, że znalazła się wspaniały Dom w Warszawie - chcielibyśmy, żeby jak najszybciej znalazł się w DOmu

Kapselek jest w schronisku As w Jamrozowiźnie kolo Częstochowy

Myślicie, żeby byłaby szansa jakoś połączyć te transporty?:oops:

Oczywiście dołożymy się do paliwa

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-uroczy-kapselek-szuka-domu-dt-68556/index219.html#post11620565"][IMG]http://images25.fotosik.pl/314/175ce2bd34a20566.gif[/IMG][/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-uroczy-kapselek-szuka-domu-dt-68556/index231.html[/URL][/quote]

Fiziu Zbójjni jedzie do Gdańska,nie wiem czy podjechałby do W-wy,zapytaj...sama podawałaś mi wątek :)
Byloby super,gdyby i on sie zabrał...
Patrzyłaś też na wątek transportowy na miau?

Inez miała pomóc znaleźć os ,która przeprowadziłaby wizyte przedadopcyjną ,ale nie odezwała sie...:(

Potrzebny ktoś z okolic Wejherowa...

Link to comment
Share on other sites

Justynko ten pies będzie jechał z Warszawy nad morze.Jakby tak znaleźć transport z Katowic do Wa-wy,to może i Wasz psinek by sie załapał.Warto by spróbować pogadać z ludźmi na tamtym wątku.A kiedy psiak jedzie-nie wiem.Muszą mu kojec zbudować.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebna-pomoc-w-budowie-kojca-3miasto-pozegnajcie-sie-ze-mna-alarm-uciekl-spod-kosy-131261/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Justynko ten pies będzie jechał z Warszawy nad morze.Jakby tak znaleźć transport z Katowic do Wa-wy,to może i Wasz psinek by sie załapał.Warto by spróbować pogadać z ludźmi na tamtym wątku.A kiedy psiak jedzie-nie wiem.Muszą mu kojec zbudować.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebna-pomoc-w-budowie-kojca-3miasto-pozegnajcie-sie-ze-mna-alarm-uciekl-spod-kosy-131261/[/URL][/quote]


Transport mamy,problem z wizytą przeadopcyjną

potrzebny ktoś z okolic Wejherowa,to dosyc blisko Gdańska, nikt nie chce pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Melduję się. Kłębowo faktycznie obok nie daleko. Wiem, że potrzeba tą wizytę jak najszybciej i się postaram. Z tym że mam w tej chwili histeryczna labkę na DT. Jeśli uda mi się do niedzieli gdzieś na DT upchnąć to małą to w niedzielę się wybiorę. Na razie mam cyklon w domu i boję się ją zostawić tu samą. Moje kosze roznoszą klatkę i piszczą. Ona atakuje klatkę i szczeka. Zamknęłam myszy z drugim pokoju to szczeka na drzwi sypialni jak się odezwą.
Wyprawę do Kłębowa mogę zrobić - SKM to 2-3 przystanki, bo jestem niezmotoryzowana. Ale muszę gdzieś tę sunię upchnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='selenicereus']Melduję się. Kłębowo faktycznie obok nie daleko. Wiem, że potrzeba tą wizytę jak najszybciej i się postaram. Z tym że mam w tej chwili histeryczna labkę na DT. Jeśli uda mi się do niedzieli gdzieś na DT upchnąć to małą to w niedzielę się wybiorę. Na razie mam cyklon w domu i boję się ją zostawić tu samą. Moje kosze roznoszą klatkę i piszczą. Ona atakuje klatkę i szczeka. Zamknęłam myszy z drugim pokoju to szczeka na drzwi sypialni jak się odezwą.
Wyprawę do Kłębowa mogę zrobić - SKM to 2-3 przystanki, bo jestem niezmotoryzowana. Ale muszę gdzieś tę sunię upchnąć.[/quote]


Bardzo dziękuje :)

Redpit zgadzasz się?

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja z moją tymczasowiczką wygląda tak, że zostanie od mnie zabrana w niedzielę po południu. W grę wchodzą niestety także godziny wieczorne. W wariancie pesymistycznym będzie to późny wieczór. Podjęłam się jednak zadania i je wykonam. Z tym, że może to być np. poniedziałek. Sprawdziłam, a raczej zostało podpowiedziane przez Redpit, mam autobus "miejsko-gminny" do Kłębowa niemal spod domu. Tak że dojazd nie stanowi problemu.
Jeśli takie rozwiązanie jest w tej sytuacji do przyjęcia proszę o jakiś kontakt do tych państwa na priv to się umówię.
Labka się nieco uspokoiła, ale spacerki z nią to nadal niezła jazda, bo jestem nikczemnego wzrostu a pies niemal dorównuje mi wagą...i nie lubi innych piesków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='selenicereus']Sytuacja z moją tymczasowiczką wygląda tak, że zostanie od mnie zabrana w niedzielę po południu. W grę wchodzą niestety także godziny wieczorne. W wariancie pesymistycznym będzie to późny wieczór. Podjęłam się jednak zadania i je wykonam. Z tym, że może to być np. poniedziałek. Sprawdziłam, a raczej zostało podpowiedziane przez Redpit, mam autobus "miejsko-gminny" do Kłębowa niemal spod domu. Tak że dojazd nie stanowi problemu.
Jeśli takie rozwiązanie jest w tej sytuacji do przyjęcia proszę o jakiś kontakt do tych państwa na priv to się umówię.
Labka się nieco uspokoiła, ale spacerki z nią to nadal niezła jazda, bo jestem nikczemnego wzrostu a pies niemal dorównuje mi wagą...i nie lubi innych piesków.[/quote]


już wszystko uzgodnione?:)

redpit z dogo chce właśnie Antyczka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...