Jump to content
Dogomania

Żmigród.Miesiąc zimna, głodu i przeganiania.Teraz w schronie.Proszę o ogłoszenia!Help


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga&Ares']on jest taki smutny..

[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/23689.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/sup2/23689.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/sup3/23689.jpg[/IMG][/quote]
Wiem:( Ten jego wzrok mówi, zabierz mnie...:placz:
To wspaniały i mądry pies i tak bardzo chce być kochany

Link to comment
Share on other sites

Białas jest przekochany.... bardzo długo spaceruje po wybiegu. Kojec ma czyściusieńki. Załatwia sie głównie na wybiegu. Dzisisaj zaliczył spacerek. I chyba na tych fociach troszenke udaje.:):):) Generalnie bardzo sie cieszy na nasz widok i......oczka i pychol ma o wiele weselszy!!!!!!! Jest najedzony, wytulony, wyspacerowany i śpi w dużej, ciepłej budzie!!! Szukamy "złotego człowieczka". Edi łap:*:*:*:*:*:*:** gorąco pozdrow PANIĄ "F":)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='P A U L A']Białas jest przekochany.... bardzo długo spaceruje po wybiegu. Kojec ma czyściusieńki. Załatwia sie głównie na wybiegu. Dzisisaj zaliczył spacerek. I chyba na tych fociach troszenke udaje.:):):) Generalnie bardzo sie cieszy na nasz widok i......oczka i pychol ma o wiele weselszy!!!!!!! Jest najedzony, wytulony, wyspacerowany i śpi w dużej, ciepłej budzie!!! Szukamy "złotego człowieczka". Edi łap:*:*:*:*:*:*:** gorąco pozdrow PANIĄ "F":)[/quote]
dziękuje dziewczyny za zdjęcia i te słowa:loveu::loveu:Pani F, wszystko pokażę, nich sama poczyta. Zresztą, nie jestem przekonana, czy nie poczutuje czasem :)
Kurcze, on do mieszkania tez się nadaje. Nie załatwia się w boskie, tak było też u tego weta. Biedak trzymał, a pani F jeździła ( pociągiem) by Go wyprowadzić. Duży, mądry i wspaniały Biały Miś:loveu: Komu?????

Link to comment
Share on other sites

Własnie zadzwoniła do mnie Pani F., że była na spacerze ze swoim psem i koło piekarni lezy mały czarny piesek. Myslała że nie żyje, ale jak podeszła, to Pies podniósł głowę. Prawdopodobnie jest po wypadku:( Ma do mnie przyjść do pracy za godzinę i mamy tam iść. Nie wiem co zrobię:placz: Jestem sama do 17.00 w pracy, wetka moja w Rawiczu... W lecznicy nie ma szpitaliku, a do siebie nie mogę Go zabrać:(:(:(
Jesli faktycznie, coś mu sie stało, to jak ja mam Go tam zostawić??????????:placz::placz::placz::placz:
Do weta zabiorę po pracy, tylko co dalej???????
Bosz:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...