Jump to content
Dogomania

mix Sheltie- już w domku ;)


Owieczka

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na szczescie sunia w koncu samodzielnie sie zalatwila, w lecznicy musiala byc cewnikowana. I czekala ja lewatywka, ale kupa tez sama po oleju parafinowym sie pojaiwla. Wszyscy psiarze wiedza, jakie to wazne :oops:
Sunia byla zestresowana bardzo w klatce w lecznicy.

Bardzo smutna zostala w kojcu, ale mialysmy wyjscia. Nie mamy zadnego tymczasu. Sunia jutro powinna pojechac na USG, ale nie mamy transportu niestety.
Musimy cos znalezc, albo przekladamy badania :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo'] Sunia jutro powinna pojechac na USG, ale nie mamy transportu niestety.
Musimy cos znalezc, albo przekladamy badania :placz:[/quote]

Tak myslałam,żeby w sprawie transportu napisać w dziale "Wystawy.....Wspólne przejazdy"?Jednak nie wiem jak określić skąd-dokąd mała ma być przewieziona(ja nie tutejsza). Może ktoś mógłby pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voewick']Tak myslałam,żeby w sprawie transportu napisać w dziale "Wystawy.....Wspólne przejazdy"?Jednak nie wiem jak określić skąd-dokąd mała ma być przewieziona(ja nie tutejsza). Może ktoś mógłby pomóc?[/quote]

Spod Zalesia Gornego na Ursynow (Klinika Malych Zwierzat SGGW).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Napiszcie, czy już można robić Duszce ogłoszenia w sprawie adopcji? Czy dopiero po zakończeniu leczenia?[/quote]


Według mnie już można bo i tak potrwa szukanie domu.
Dusia ma allegro i jest na szetlandach :roll:
Jeśli możesz ją gdzieś wstawić to będziemy wdzięczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voewick']Napisałam ponownie we "Wspólnych przejazdach" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f441/zalesie-gorne-ursynow-potrzebny-przewoz-na-badanie-pilne-129627/#post11688180[/URL][/quote]

dzieki, odezwalam sie tez do mtf - moze bedzie mogla pomoc, poprzednio nie udalo sie ustalic terminu USG, bo dr Marcinski byl na urlopie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...