Jump to content
Dogomania

Chińczycy gustują w mięsie psów - to wiadomo a teraz przeżucili się na mięso kotów


Osa

Recommended Posts

[quote name='Agata_B']Chińczycy krzywdzą i znęcają się nad zwierzętami na masową skalę!
W Polsce też się znęcają, ale nie na taką skalę...
Sarkazm niezbyt trafiony.[/quote]

Tak, można tu mówić o masowości tego zjawiska, ale trzeba pamiętać, że dużą "zasługę" mają w tym procederze władze. Pewnie słyszeliście o akcji z płoszeniem wróbli? To też "dzięki" władzom.

To taka kultura, że podwładny jest małym, niewiele znaczącym robaczkiem, a pan i władca niemal bogiem. Jak się nie dostosujesz do nakazu to płacisz głową lub w "tylko" więzieniem. Nie ma zmiłuj. Kara śmierci na porządku dziennym.
Więc cóż ten biedny obywatel ma do gadania..?
Na szczęście sytuacja powoli idzie ku lepszemu, ale wciąż nie są respektowane prawa tak ludzi, jak i zwierząt.

[quote name='Agata_B']Fajnie, nawet psiarze ''miłośnicy zwierząt'' nie potrafią mnie zrozumieć :/ Żegnam.[/quote]

Rozumiemy to, ubolewamy nad tą sytuacją, ale jakie widzisz rozwiązanie?
Nawet w kwestii łamania praw człowieka cały świat nie potrafi rozwiązać problemu, a cóż dopiero mówić o zwierzętach... Niestety,póki co sytuacja jest patowa, Chiny trzęsą całym światem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martens'][B]shin[/B] zgadzam się w zupełności



Zabijanie zwierząt dla mięsa jest chore - ciekawe co będą jadły psy dogomaniaków. Przestawmy je na sałatę :cool1:

Dla mnie jednak są podziały, jest zwierzę moje za które odpowiadam, i zwierzę dzikie, za które nie odpowiadam. Są zwierzęta, które trzyma się jako przyjaciół, są zwierzęta, brutalnie mówiąc użytkowe, które trzyma się przykładowo dla mięsa. Co nie zmienia faktu, że żadnych zwierząt czy dzikich czy domowych nie powinno się zabijać bez potrzeby, a tym bardziej zadawać im cierpienia.[/quote]

:thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

najgorsze jest to , ze kiedys ludzie zabijali , bo musieli a teraz robią to bo moga i z dodatkowym okrucieństwem... Chiny w ogóle sa specyficzne, z tego co wiem właśnie z tego kraju trafiaja do nas zabawki , koce itp z kociej i psiej skóry więc co tu mówic o jedzeniu...

ale tak samo chińczycy mogą nas uwazać za barbarzyńców bo żremy święte (dla nich) zwierzęta

co kraj to kultura a to , ze niektóre sa dziwne i dla nas nie do przyjęcia - nie mamy tu nic do gadania :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...