Jump to content
Dogomania

25-26.04.2009 2xCACIB SATU MARE - Rumunia


Juta

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudy']A czy ktoś może wie jak Rhodesiany wypadły?
Bardzo proszę...;)[/quote]


Gratuluje wszystkim, ktorzy wywalczyli dla Polski sukcesy i tytuly :multi:
(no i dla siebie czyli dla PSA ;-P)


Dziewczyny, a ja prosze o stawke rodezjanow bez wzgledu jak wypadly.

Dzieki z gory.
Elizka.

P.S.
simbik, narisowa, amazonka, Marihuana, Toller... prosze, ladnie prosze:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elizaa4']Gratuluje wszystkim, ktorzy wywalczyli dla Polski sukcesy i tytuly :multi:
(no i dla siebie czyli dla PSA ;-P)


Dziewczyny, a ja prosze o stawke rodezjanow bez wzgledu jak wypadly.

Dzieki z gory.
Elizka.

P.S.
simbik, narisowa, amazonka, Marihuana, Toller... prosze, ladnie prosze:P[/QUOTE]

Ja tam byłam w zeszłym roku ... w tym się wybieram do Timisoara:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']
Powiedzcie proszę, jak tam wygląda z cenami za jedzenie, czy są porównywalne do naszych? W piątek jedziemy do Timisoary i nie wiem ile pieniędzy wziąć, tak, żeby z głodu nie umrzeć.[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=2]O ile ja pamietam to u nich jest tak jak u nas mniej wiecej, ale ja zawsze bralam (jechalam bez psa) tyle co u nas razy dwa, a jak mi zostalo, to zaden bol, bo moglam na granicy sprzedac. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Teraz nie wiem czy mozna, niech sie wypowiedza Dziewczyny, ktore jezdza. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jezdzac jako 'gapiszon' bralam wiecej, bo nigdy nie wiedzialam co mnie spotka i czy gdzies nie bedzie drozej niz mowili.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Pozdrawiam serdecznie.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elizaa4'][FONT=Arial][SIZE=2]O ile ja pamietam to u nich jest tak jak u nas mniej wiecej, ale ja zawsze bralam (jechalam bez psa) tyle co u nas razy dwa, a jak mi zostalo, to zaden bol, bo moglam na granicy sprzedac. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Teraz nie wiem czy mozna, niech sie wypowiedza Dziewczyny, ktore jezdza. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jezdzac jako 'gapiszon' bralam wiecej, bo nigdy nie wiedzialam co mnie spotka i czy gdzies nie bedzie drozej niz mowili.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial]Pozdrawiam serdecznie.[/FONT][/quote]

Rok - półtora temu ceny za jedzenie były porównywalne z tymi w Polsce (z tendencją do niższych) - oczywiscie porównując lokale o podobnych standardach u nas i w Rumunii.
Ceny hoteli - tańsze niż te o porównywalnym standardzie w Europie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']Gratulacje dla polskiej ekipy!!!!


Powiedzcie proszę, jak tam wygląda z cenami za jedzenie, czy są porównywalne do naszych? W piątek jedziemy do Timisoary i nie wiem ile pieniędzy wziąć, tak, żeby z głodu nie umrzeć.[/quote]
My płaciliśmy za naprawdę rewelacyjną pizzę z pieca, z dodatkami, dobrym piciem etc dla dwóch osób w centrum Satu Mare - około 50 PLN, więc źle nie jest; spożywczaki też nas nei oskubały zanadto.

Stawkę rodezjanków postaram sie dzis wieczorem napisać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']Gratulacje dla polskiej ekipy!!!!


Powiedzcie proszę, jak tam wygląda z cenami za jedzenie, czy są porównywalne do naszych? W piątek jedziemy do Timisoary i nie wiem ile pieniędzy wziąć, tak, żeby z głodu nie umrzeć.[/quote]
ceny jak u nas - z tendencją do niższych. w acas za obiad dwudaniowy płaciliśmy 3,5euro. piwo 50 centów za kufel.
na wystawie jedzonko ciut droższe - wiadomo wszyscy chcą zarobić jak jest okazja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']bardzo proszę o stawkę akit (AKITA-INU) jeśli w ogóle jakieś były:roll:[/quote]

suka w kl. championów - pusztadombi - surka berta z wegier

akita amerykańska:
pies w juniorach - maroteam eragon
w otwartej - molnarvolgyi khan
suka w kl. championów - meldor dont stop me now

Link to comment
Share on other sites

[B]Boston Terrier[/B]

25-26.04.2009 - jeden egzemplarz

[B]Bernardyn długowłosy[/B]

25.04.2009
8 szt

26.04.2009
5 szt

[B]Bernardyn krótkowłosy[/B]

25.04.2009
1 szt

26.04.2009 - nie było wcale

[B]Rodesiany[/B]


25-26.04.2009 - po 4 sztuki w każdy dzień

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Trebuchet MS][FONT=Verdana]Już wróciliśmy do domu – po 10 dniach podróży i pokonaniu bliski 4,5 tysiąca kilometrów. Wyjazd bardzo udany: tak pod względem turystycznym jak i wystawowym. Pogoda dopisała – było ciepło, słonecznie i sucho.[/FONT][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Trebuchet MS][FONT=Verdana]Z wystaw przywiezliśmy: CACIB, resCACIB i Championa Rumunii.[/FONT][/FONT][/COLOR]


[B]narisowa[/B] - WIELKIE, WIELKIE dzięki za pomoc przy noclegu i za wskazówki, co do podróżowania po Rumunii :loveu::loveu::loveu:. Z noclegami nie było problemu a kraj jest naprawdę wart zobaczenie. Niestety trasa transfogarska była zamknięta (otwarta od czerwca do września – teraz w górach leżał śnieg) ale jeszcze kiedyś tam wrócimy ;)


[B]JOLY[/B] - jeszcze raz gratuluję BOGa!!! :multi::multi::multi:


Gratuluję też całej polskiej ekipie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi']
[B]narisowa[/B] - WIELKIE, WIELKIE dzięki za pomoc przy noclegu i za wskazówki, co do podróżowania po Rumunii :loveu::loveu::loveu:. Z noclegami nie było problemu a kraj jest naprawdę wart zobaczenie. Niestety trasa transfogarska była zamknięta (otwarta od czerwca do września – teraz w górach leżał śnieg) ale jeszcze kiedyś tam wrócimy ;)

[/quote]
nie ma sprawy :lol: polecam się na przyszłość :lol:
qurcze zapomniałam, że rzeczywiście trasa przez fogarasze tylko w lecie przejezdna....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']suka w kl. championów - pusztadombi - surka berta z wegier

akita amerykańska:
pies w juniorach - maroteam eragon
w otwartej - molnarvolgyi khan
suka w kl. championów - meldor dont stop me now[/QUOTE]

dziękuję ślicznie..jeszcze jedno szybkie pytanie, w oba dni ta sama stawka?

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka fotek, ale nie z ringów:shake:

Byłyśmy we trzy. Wszystkie nasze psiulki przywiozły CACIB i Championat Rumunii:multi::multi::multi:

[IMG]http://i39.tinypic.com/16h9pvn.jpg[/IMG]
OLENA - V1, CAC, CACIB, Championat Rumunii

[IMG]http://i39.tinypic.com/iy0bhw.jpg[/IMG]
Sasquehanna GORDON - V1, 2xCAC, Res.CACIB, CACIB, Championat Rumunii

[IMG]http://i42.tinypic.com/noa8zo.jpg[/IMG]
HERMIONA BB - V1, 2xCAC, 2xCACIB, BOB, Championat Rumunii, Grand Championat Rumunii


Organizacja do doopy[IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/ysz.gif[/IMG]Sędzia pierwszego dnia w trakcie sędziowania białasków postawił na stole pieprzaka i nie kończąc oceny białych zajął się tym pieprzakiem[IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/bec.gif[/IMG]Nikt nic nie wiedział - jak w Ruskim filmie[IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/mad.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...