Jump to content
Dogomania

25-26.04.2009 2xCACIB SATU MARE - Rumunia


Juta

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie także ale nawet nie próbuję dociekać:cool3:. Niestety, byłam kilka razy na wystawach w Rumunii i obsada sędziowska jest swojego rodzaju loterią:mad:. Nie zdarzyło mi się mieć tego samego sędziego co w rozpisce czy podawanej informacji. Raz w życiu sędzia zmienił się podobno w trakcie sędziowania, ale osobiście tego nie widziałam. Tak przynajmniej mówiła osoba, która z nami jechała. Choć faktycznie, "dało się zauważyć" cyrk w tym ringu. Na szczęście nie w moim.
Osobiście nie przepadam za rumuńskimi wystawami z w/w powodów, bo jest to drażniąca przeciętnego człowieka postawa. No ale ciekawi mnie czy i tym razem będzie korowód barw i nastrojów :roll:;). Poza tym jest nas już parę osób, więc w razie czego koszty rozejdą się po kościach łagodniej.

Link to comment
Share on other sites

W Rumunii za CACIB jest championat ale pod warunkiem, że pies jest już championem jakiegoś Państwa FCI. Na Open czy tych Championship (???) nie wiem - albo za CAC albo też za CACIB tyle, że pies nie musi być championem innego kraju. Do Satu dzwoniłam zanim założyłam ten wątek i tu pies musi być jakimkolwiek championem FCI aby za CACIB dostać championat Rumunii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='aniaDark']Ech, czy ktoś mógłby opisać co i jak z MłChRo i ChRo - sposób krótki i normalny? Ile CACów CAJCów trzeba pozbierać i w jakim czasie?

[/quote]

link:
[url=http://www.ach.ro/en_index.htm]Romanian Kennel Club[/url]

w skrócie - młodzieżowy 3 cac
dorosły 4 cac lub jak się ma championat - 1 cacib
na open romania trochę inne zasady

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...