Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']Ale rozmawiałem z Martą i powiedziała ,że z Filipkiem Lorien nie powinno być problemu.A klatka to przy okazji będzie.Ale wiem jakie psy mają Lorien i Gloria.Ada nie zwraca uwagi na psy ,filipek też.Więc Ares nie miałby powodu ciepać się na nie.
Karina-i kto tu się zachowuje jak przedszkolak?Przecież nic ci się nie stanie jak będziesz z basiąkondom w domku.Ona nie ma nic przeciw temu.
Dobra załatwione Karilka idzie do kondomka ,dogomanka i maxówa.MArta do Lorków i Glorków.I będzie super.[/quote]

a to co innego jak z nia rozmawiales :lol:
no i git
bedzie super :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']To Anka jest od takich rzeczy :eviltong:[/quote]

ja jestem od wszystkiego:loveu:

[quote name='olekg89']Anka to ssak leśny:diabloti:A nie organizator ,poza tym nikt nie jest tak mądry i zaradny jak ty:cool3:[/quote]

Ty uważaj sobie, bo ja jestem BorSuka i Ci mogę krzywdę zrobić:evil_lol:

[quote name='Karilka']
Niestety chce być z Glorią i Lorien.[/quote]

"bo zrobie taki raban i tak się rozgrymaszę...!" :eviltong: ale masz problem:roll:

Link to comment
Share on other sites

więc po pierwsze nie mam bischonowatej kulki, maks sobie wyprasza :eviltong: i nie jest biały!! hmmm chyba aż tak nie osiwiał :cool3::placz: a jeśli chodzi o jego charakterek to zależy jaki obcy pies jest czy człowiek. Także bardzo ważna jest moja reakcja... jeśli maks czuje, że jestem w niebezpieczeństwie lub sie boje hehe to zaczyna warczec i glosno szczekac (jak go ciagne, albo gdy jest spuszczony i w czasie gdy obwąchuje sie z innym psem ja go probuje zlapac wtedy atakuje). Jednak, gdy trzymam luźno smycz, bądz maks jest spuszczony i wołam go kiedy gada z innym psiorem wtedy jest grzeczny, czesto nawet nie zwraca na psa uwagi... ale musi czuc bezpieczenstwo. W każdym razie na zlocie bd jesli spuszczony to na poczatku w kagańcu, niech najpierw sie zapozna z psiorami i bd wszystko wiadomo jesli jakis nie bd mu odpowiadal :lol: mam nadz ze zrozumiale napisane :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Z tych waszych rozmów możnaby książke napisać.xdd

Ku ścisłości-ja psa nie biorę, i Basia chyba też więc u nas w domku bedzie miała psa tylko Maksowa.:razz:

Olek- bardzo się cieszę,że jeszcze nie zostałam jakąś kondomanką czy czymś takim.:evil_lol:

Basiu- widzisz,nikt nas nie kocha.:placz::placz::placz::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Z tych waszych rozmów możnaby książke napisać.xdd

Ku ścisłości-ja psa nie biorę, i Basia chyba też więc u nas w domku bedzie miała psa tylko Maksowa.:razz:

Olek- bardzo się cieszę,że jeszcze nie zostałam jakąś kondomanką czy czymś takim.:evil_lol:

Basiu- widzisz,nikt nas nie kocha.:placz::placz::placz::mad:[/quote]
buahaha kondomanka, nie no moja droga, sama sobie teraz przezwisko wymysliłaś, lol:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to ja tez juz na zapas pisze ze Mayka jak bedzie uwiązana to na łańucuchu i obrozy łańcuszkowej, bo wszystko inne zżera :evil_lol:[/quote]
tez mialam taki problem , sucz przegryzala smycze, obroze i wystarczylo kupic smycz i obroze z lancuszka , nagle jej sie odechcialo gryzc :lol:

i jak po lekarzu ? uzbiera sie na zlot :evil_lol: ?

Link to comment
Share on other sites

Marta Ares czy możesz byc w domku z dogomanką i basiapron?
Czy to jakiś większy problem?
Nie mają psów oprócz NIE biszonkowatego i NIE białego Maksia.

Do mnie, Glorii i Lorien dołączy maksowa17 i będzie wszystko ok?

Ja miałam na DT dobka, który w mgnieniu oka przegryzał wszystko.
Tylko sie odwróciłam, on już biegał z kikutem smyczopodobnym przy obroży.
Paranoja.

Na szczęście moje nie mają takich zboczeń. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Anka to ssak leśny:diabloti:A nie organizator ,poza tym nikt nie jest tak mądry i zaradny jak ty:cool3:[/quote]Anka to BorSuka z lasu :loveu: :lol: Jejujej czego się naćpałeś, że tak ładnie mi napisałeś? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...