Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dogomance dogo muli i mówi że wysłała teraz do rose pw,ale już na wątek nie dała rady wejść
mówi że może jechać,rodzice wyrazili zgodę (w końcu trudno żeby ją nie puścili ze mną-pełną wdzięku i inteligencji:evil_lol:)
problem-co teraz, bo miejsce zdaje się mamy jedno a chętne dwie osoby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']dogomance dogo muli i mówi że wysłała teraz do rose pw,ale już na wątek nie dała rady wejść
mówi że może jechać,rodzice wyrazili zgodę (w końcu trudno żeby ją nie puścili ze mną-pełną wdzięku i inteligencji:evil_lol:)
problem-co teraz, bo miejsce zdaje się mamy jedno a chętne dwie osoby...[/quote]

wpisuję dogomankę_ na to wolne miejsce, bo ona już dużo wcześniej do mnie pw pisała;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Może się dozbierają ze 4 osoby do zlotu.
Do wynajęcia jeszcze jednego domku droga jeszcze otwarta (tak?):cool3:[/quote]

nie wiadomo czy jest to możliwe, wątpię czy są jeszcze wolne domki.. :roll: jedziemy w samym środku wakacji..

zobaczymy co da się zrobić..

A Ty Karilka jedziesz na 100%?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Rose, no przecież było na tym wątku coś w ten deseń.
Nie wiem, skąd Twoje zdziwienie.


Tak, jadę na 100%.[/quote]

chodziło mi o te wydawanie pieniędzy na telefon..:roll:

tak była mowa o ewentualnym wynajęciu jeszcze jednego domku, ale przecież ten facet nie bedzie czekał wieczność aż się zdecydujemy i wiadomo, ze jak np tydzień przed wyjazdem znajdą się chętni to on nie bedzie miał wolnego domku..

Link to comment
Share on other sites

No szczerze mówiąc mi też byłoby bardzo przykro, jakbym nie mogła przyjechać, tym bardziej, że akurat nie jest daleko ode mnie :-( a wcześniej naprawdę nie mogłam sie zdeklarować, ani wpłacić, bo wszystkie pieniądze szły mi na ratowanie Pałcia :-( i tak jestem zadłużona.... cos kurcze nie mam szczęścia do zlotów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']u nas jest 5 osób w 4-osobowym domku, więc może się uda :)[/quote]

no wlasnie :razz:
z tym ze jedna osoba na ziemi :diabloti:

mam wziasc dwa kagance czy jeden? bo pomyslalm ze moze ktos zapomni albo niema to moge pozyczyc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...