Jump to content
Dogomania

Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(


__Lara

Recommended Posts

Droga Laro przeczytałam wszystko co napisałas o Bursztynku.Napisze tylko tyle ze miał szczescie wielkie szczescie ze miał Ciebie.My mielismy Cezusia przez 13 lat. Byl to nasz przjaciel i członek rodziny. Bardzo go kochalismy, ale przyszedł czas , kiedy odszedł. Bardzo ciezko było nam wtedy. Napisze Ci kochana ze nie ma wtedy znaczenia ile kto ma lat , bo łzy same leca.Teraz jak wiesz czekamy na Ogusia - juz go kochamy.Wiesz tak sie cieszymy ze cały blok juz wie ze OGI bedzie z nami i sie o niego pytaja. Jestes WIELKA LARUNIU

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pipi']Lara,wycisnęłaś ze mnie wszystkie łzy.Wiem co czujesz.Kiedyś byłam w podobnej sytuacji.Z tym,że czekałam do końca,taka byłam egoistką.Myślałam,że stanie się cud.Od tamtej pory zaczęły przybywać do mojego domu same biedy,potrzebujące pomocy,ale juz takiej suczki nie miałam do dnia dzisiejszego.Minęło wiele,wiele lat.Bardzo Ci współczuję.[/QUOTE]
Oj Pipi Ty nie tylko psiaczkom pomagasz ale rowniez ludziom. Rzadko mozna spotkac taka osobe jak TY!!!! Trzymaj sie dzielnie....

Znowu sie wzruszylam, Pipi pieskiem , Bursztynkiem, Baxim .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']Droga Laro przeczytałam wszystko co napisałas o Bursztynku.Napisze tylko tyle ze miał szczescie wielkie szczescie ze miał Ciebie.My mielismy Cezusia przez 13 lat. Byl to nasz przjaciel i członek rodziny. Bardzo go kochalismy, ale przyszedł czas , kiedy odszedł. Bardzo ciezko było nam wtedy. Napisze Ci kochana ze nie ma wtedy znaczenia ile kto ma lat , bo łzy same leca.Teraz jak wiesz czekamy na Ogusia - juz go kochamy.Wiesz tak sie cieszymy ze cały blok juz wie ze OGI bedzie z nami i sie o niego pytaja. Jestes WIELKA LARUNIU[/quote]

Dziękuję :oops: za te piękne słowa i wsparcie!

A Ogi będzie miał u Państwa raj ! :loveu:

W ogóle dziękuję cioteczki, że tu zaglądacie! Jesteście wspaniałe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']Kochana Laruniu - naprawde było mi bardzo miło. OGI juz jak wiesz jest u siebie w domku. BOZE jaki on jest piekny i madry i wspaniały. Bedziemy sie kochac bez konca:lol::loveu:[/quote]

:loveu: Oguś, kolejny szczęściarz :lol: Bursztynek tam na górze się cieszy, że kolejny jego brat będzie/ jest szczęśliwy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:loveu: Oguś, kolejny szczęściarz :lol: Bursztynek tam na górze się cieszy, że kolejny jego brat będzie/ jest szczęśliwy :loveu:[/quote]
Tam jest TWOJ BURSZTYNEK i nasz CEZAREK i sa szczesliwi. Dziekuje ze tak mocno kibicowałas OGUSIOWI Dziekuje CI LARUNIU:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']Tam jest TWOJ BURSZTYNEK i nasz CEZAREK i sa szczesliwi. Dziekuje ze tak mocno kibicowałas OGUSIOWI Dziekuje CI LARUNIU:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

:loveu::multi: jejku, taki domek to ja nie wiem, szukać ze świeczką w ręce! jak tu nie kibicować i się nie cieszyć :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Laruniu dziekuje Ci za zaproszenie ,ale ja sie dopiero ucze na kompie -nie bardzo wiem co mam tam zrobic . Naprawde jestes WIELKA- ja Ciebie tez do siebie zapraszam ale tez nie wiem jak to zrobic- poczekam na dobra dusze . Całuski kochana -pozdrawiam Danusia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']Laruniu dziekuje Ci za zaproszenie ,ale ja sie dopiero ucze na kompie -nie bardzo wiem co mam tam zrobic . Naprawde jestes WIELKA- ja Ciebie tez do siebie zapraszam ale tez nie wiem jak to zrobic- poczekam na dobra dusze . Całuski kochana -pozdrawiam Danusia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Dziękuję :oops::loveu: tam wystarczy odhaczyć mnie przy zaproszeni i dać "zatwierdź" i już będę w nowych kontaktach :lol: a mnie już zapraszać nie musisz, bo wystarczy, że masz moje zaproszenie, zaakceptowałaś je i już jesteśmy znajomymi :)

I Isadora tu zajrzała, dziękuję kochane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Ja tez zagladam do kochanej psinki ...z Bursztynka. Kochane malenstwa Bursztynek, moj naukochanszy Baxunia... iwiele innych juz za TM ....Pamietamy o Was i nigdy nie zapomnimy chociaz czas mija...[/quote]

Właśnie... brakuje mi go bardzo ostatnio... rok temu jechaliśmy razem na Mazury...z Mazur Busztynek ma to ładne zdjęcie w moim Avatarze...było tak cudownie! :(:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']tyle w Tobie ciepła i miłości iż ufam że przyjdzie czas że pokochasz jeszcze nie jednego Bursztynka. Napewno nigdy o nim nie zapomnisz ale miłosc , ktora masz w sobie starczy dla wielu . Pozdrawiam Cie serdecznie:loveu:[/quote]

:loveu: ja też mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień i pokocham innego Bursztynka. Bursztynka mi dziś bardzo brakuje, sprzątam, jest sobota, zawsze sobie siedział na kanapie i spał... :( brakuje mi tego, że mogłam przyjść do niego w każdej chwili i go pogłaskać, przytulić się, był taki spokojny, oaza spokoju... Dziękuję bardzo :loveu: Ja się cieszę, że Ty też podarowałaś swoją miłość dla Ogiego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Laruniu my go bardzo mocno kochamy. Ogi to cała radosc naszego zycia.Musze Ci napisac ze kiedy ja leze na kanapie on jest przy mnie. Bardzo lubi byc głaskany- tylko go kochac.cały czas spaceruje z nami , nie lubi byc sam - na balkon tez chodzi z nami.Moze boi sie ze znowu zostanie sam? - nie mam pojecia. Jedno jest pewne nigdy i nikomu go nie oddamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']Wiesz Laruniu my go bardzo mocno kochamy. Ogi to cała radosc naszego zycia.Musze Ci napisac ze kiedy ja leze na kanapie on jest przy mnie. Bardzo lubi byc głaskany- tylko go kochac.cały czas spaceruje z nami , nie lubi byc sam - na balkon tez chodzi z nami.Moze boi sie ze znowu zostanie sam? - nie mam pojecia. Jedno jest pewne nigdy i nikomu go nie oddamy:loveu:[/quote]

Napewno nie chce Was już stracić, boi się zostać sam. Tak już pieski mają, pewnie ktoś go porzucił no i to już mu utkwiło w psiej główce. Ale Wy macie takie dobre serca, nie musi się niczego obawiać, a wręcz odwrotnie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='teacherka']Tinka i Secia też odwiedzają Bursztynka.[/quote]

:loveu: Jemu napewno by się podobały takie koleżanki :cool3: często nad wyraz szczególnie lubił kontakty z innymi jamnikami :) a zwłaszcza damami :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...