Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

[quote name='Agata_B']A dlaczego wy banujecie pompeo za każdym razem jak sie zarejestruje?
Chciałabym poczytać jej wypowiedzi, podyskutowac z nią.
Ciekawe jakby sie usprawiedliwiała.
[ok. nie offuje juz :p ][/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][SIZE=1][COLOR=Magenta]z pompeo nie da rady normalnie porozmawiać ona twierdzi, że ma rasowe psy i tyle ona nie widzi róznicy między rasowym a rodowodowym w dodatku oszukuje ludzi a na stronie ma umieszczone zdjęcia nie swoich psów :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaladan']Białe yorki ale Ty nam pokazujesz tylko zdjęcia. Nigdzie nie ma żadnej informacji żeby było tak jak mówisz, ani we wzorcu, ani na niemieckich stronach...
Jeśli dobrze Cię rozumiem, to twierdzisz, że Ty masz Biewery a państwo Biewer i Migotka Pompony?
Czyli uważasz, że p.Biewer uzyskali swoje psiaki przez krzyżówkę z jakąś inną rasą?[/quote]

Tak właśnie uważam,ponieważ jak pisałam wcześniej od nich też nie ma wzorca skad otrzymali pierwszego biewera a tym bardziej ŻADNEGO ZDJĘCIA psa wzorcowego a to wszystko co dalej jest opisane to tylko ich słowa tak jak i moje.Więc dlaczego ja mam w to wszystko wierzyć czego nie widzę ,chodzi o WZORZEC.Ja przynajmniej robię dużo zdjęć swoim psom i wam zaraz je pokazuje i nikt nie powinien mi zarzucać że ściągam zdjęcia z internetu.A co do różnic to nawet u samych niemców je widać chociażby po wielkości ,barwie i budowie psów które teraz się rodzą.One też są teraz coraz bardziej jasne i nie mają już czarnego płaszcza,mają lepiej osadzone uszy oraz krótkie łapki i pyszczki.Chociaż szczeniaki pana Mirosa ponoć osoby która przejeła prym nad hodowlą biewerów nadal są dość duże jak na yorki.Tak więc ich słowa przeciwko moim.no cóż ja jestem nikim to jak walka z wiatrakami.Ale nikt mi nie odbierze satysfakji bycia pierwszą w POLSCE osobą której się to udało hurrrrra.Mnie to wystarczy i bedę się cieszyć jak uda się rozwinąć i rozpropagować tę odmianę yorka,bo poprostu warto.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie Opamiętajcie sie ! Zachowujecie sie jak paralityki ! Jako prawdziwy hodowca YT czuje sie urazona , a jako zagorzały kynolog i profesjonalny wystawca psów obrzydzona "polskimi hodowcami ".Jak można mnożyć jakieś skundlone białe burki SZMATŁAWCE i przykleic nazwe "odmiana yorka -biewier".
Wy nie macie jakiego kolwiek pojecia o hodowli , ja popieram jedynie rasy prawdziwe z korzeniami i historia ,uznane przez FCI i AKC , a nie śliczne kundelki , które narodziły sie albo jako Wybryk Natury albo poprzez to iz durny handlarz nie dopilnował Yorki w cieczce i wyszło jakies dziwadło którym zachwyca sie Polska ! Ależ tak wy lubicie tanie gówno .Jest tyle wspaniałych ras -o prosze Maltańczyk etc.Nie ale wy wolicie zgnoic hodowców którzy przez lata pracowali w PL dla dobra rasy a tera popularyzujecie jakies Białe Kundle.I tak jest problem w PL gdyz te bez papierów yorki mnożą sie bez opamiętania tylko dla zysku , a tera jeszcze ludziom NOWOŚĆ narzucacie -Białe Yorkopodobne niewiadomo skad wziete Miksy podwórkowe ;/ Zgnoicie do końca te rasę - i tak panuje tu wielki chaos za który odpowiedzialni sa niektórzy ludzie z tego otoczenia.

Link to comment
Share on other sites

Nie przeczytałam całości dokładnie, ale czemu są biewery z rodowodami, jeśli rasa nie jest uznana przez FCI? Czy to są rodowody jakiejś organizacji w rodzaju PKPR? A jeśli ktoś kupuje biewiera z rodowodem i sprowadza go do Polski, to gdzie go rejestruje i gdzie wystawia, żeby zrobić hodowlankę i żeby jego potomstwo uzyskało rodowód?
Od razu wyjaśniam, że ani yorka, ani bewiera kupić nie zamierzam :eviltong: Ciekawa jestem jak to jest z "r=r" u biewerów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera'][B]Dog handler[/B] - w końcu ktoś wygarnął białeyorki . Wiele osób próbowało coś jej wytłumaczyć, ale ona jest nieprzemakalna ![/quote]

Z tego co przeczytałam to wam wszystkim się oberwalo nie tylko mnie widać z wypowiedzi tej osoby że to tez niezłe ziółko hodowlane żadnego szacunku dla nikogo tylko zaślepienie na ZK, pewnie to jakaś osobistość z ZK, której nie w smak pojawienie sie nowej odmiany yorka.Widać że poprostu obawia sie konkurencji która wczesniej lub póżniej sie pojawi.Tego już nikt nie zatrzyma.A co do stwierdzenia że może ktoś inny dochował sie Biewerów w Polsce to taka osoba napewno by to pokazała gdzie tylko by mogla.Mam dużo znajomych dzieki internetowi i niestety nikt nie słyszał że gdzieś w Polsce są wychodowane biewery,wszystkie do tej pory to emigranci z Niemiec.A wracają do tekstu tej ważnej osobistości kynologicznej która nas zaszczyciła swoją rynsztokową wypowiedzią to sie nie dziewię że ZK jest na takim poziomie jak za komuny.To poprostu SREDNIOWIECZE które o nic nie walczy tylko tkwi na wygodnych posadkach.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli coś sie wyprodukowało takiego łaciatego , kosmatego i białego jak żadna rasa dotychczas , to litości -prosze nie mieszać do tego Yorkshire Terriera ! Yorkshire Terreir ma swoją historie i pochodzenie, ma swój wzorzec określony prze Międzynarodową Ferderację Kynologiczną (która nic wspólnego nie ma z komuną ) Jeśli udało się komus wychodować nową rasę to niech równie starannie popracuje nad uznaniem w FCI oraz nad nadamiem jej nazwy, więc prosze sie nie ślizgać na prestiżu i wilekiego uznania stalowo złotego Yorkshire Terriera.
Pani "hodowla "wymaga nakrecania biednych naiwniaków na pieniadze , to byc moze z głodu nie umrzesz dzeiki nim.
Ojjj chciała bym byc wielka osobistościa związkową.
Serca nie masz zeby tak zapuszczone psy pokazywac w internecie ,trzeba je najpierw wykapac i uczesac Pani Wielki Hodowco.
Prosze nie promowac tak tych kundli bo konkurencja wzrośnie a ceny spadna !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Widziałam ,a nawet strzygłam pieska o budowie idealnego yorka - małego tak ok 2 kg ,był czały czarny jak diabeł tylko miał białą krawatke . Mam pytanie czy to jest biewier??[/quote]

Niestety muszę cię rozczarować biewery rodzą sie biało -czarno -złote z dużą przewagą białego.A co BIEWERÓW to chyba nie czytacie wątku od początku juz nieraz ta sytuacja sie powtarza a mnie szkoda czasu na ciągle wam tłumaczenia jak wyglada biewer.I jeszce jedno nikogo nie naciągam na kasę ale również nie jestem instytucją charytatywną a MOŻĘ TY ROZDAJESZ SWOJE YORKI za przyslowiową zlotówkę.[URL=http://img513.imageshack.us/my.php?image=114419zz9.jpg][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8498/114419zz9.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Jeżeli coś sie wyprodukowało takiego łaciatego , kosmatego i białego jak żadna rasa dotychczas , to litości -prosze nie mieszać do tego Yorkshire Terriera ! Yorkshire Terreir ma swoją historie i pochodzenie, ma swój wzorzec określony prze Międzynarodową Ferderację Kynologiczną (która nic wspólnego nie ma z komuną [URL=http://img441.imageshack.us/my.php?image=obraz053pk7.jpg][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1006/obraz053pk7.th.jpg[/IMG][/URL]Takie coś łaciate jest po moich Ślicznych stalowo-złotych yorkach i po NICZYM INNYM .PRZYJMNIJCIE TO WRESZCIE DO SWOICH MALUTKICH I CIASNYCH MÓŻDŻKÓW.Jestem tu zbyt długo aby mieć się czego wstydzić .To WY pokazujecie się z jak najgorszej strony stale szukając na mnie haka i pisząc takie bzdury.Ja wtej chwili spodziewam sie następnych biewerków i jak tylko będą napewno będziecie o tym poinformowani.A propo wzorca yorka to niestety wasze yorki są to wszystkie kundelki które nie mają prawa być po niego podciągane .Bo o ile mnie pamięc nie myli to był to szczurołap o innej budowie ,owłosieniu i parametrach wagowych .Jeśli o tym zapomniałaś to sobie poczytaj.Ale dzięki niektórym hodowcą równiez i z waszego grona którzy dążą do upiększenia rasy yorkishire teriera york wyglada zupełnie inaczej .To dzięki nim york ma piękną szatę, krótka kufe ,małą wagę i piękne długie wąsy i brodę .Jedynie co pozostalo ze wzorca w yorku to jego barwa umaszczenia reszta niestety sie nie zgadza.Co mnie osobiście wcale nie przeszkadza,a wręcz odwrotnie .Ciesze sie widząc ich ogromny wysiłek w udoskonalaniu tej rasy.Tak więc nie obrazaj mnie tutaj bo niejedna osoba tego próbowała ,trochę więcej kultury osobistej.Wystarczy jak napiszesz że BIAŁE YORKI ci się nie podobają a ja to potrafię zrozumieć.Zbyt wiele mnie to kopsztowało wysiłku aby twoje zdanie tu cokolwiek zmieniło.Za dużo czasu poświęciłam na wychodowanie BIAŁYCH YORK aby się teraz cofnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Niestety muszę cię rozczarować biewery rodzą sie biało -czarno -złote z dużą przewagą białego.A co BIEWERÓW to chyba nie czytacie wątku od początku juz nieraz ta sytuacja sie powtarza a mnie szkoda czasu na ciągle wam tłumaczenia jak wyglada biewer.I jeszce jedno nikogo nie naciągam na kasę ale również nie jestem instytucją charytatywną a MOŻĘ TY ROZDAJESZ SWOJE YORKI za przyslowiową zlotówkę.http://img513.imageshack.us/img513/8498/114419zz9.th.jpg[/URL][/quote]

Białe yorki przecież to nic innego jak west.:WTF:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Za dużo czasu poświęciłam na [B]wychodowanie[/B] BIAŁYCH YORK aby się teraz cofnąć.[/quote]

Dobrze powiedziane - wychodowanie, bo hodowlą nie można tego nazwać. Nie chcę się czepiać, ale od kilkudziesięciu stron trwa wielka dyskusja, która jeszcze [SIZE=4]ani razu[/SIZE] nie dała jakiegoś efektu:shake: Bieleyorki jest osobą, do której nic nie trafia. Ile można pokazywać zdjęć, linków, artykułów z gazet. No ile?!

Jakiś czas temu zaprzestałam rozmowy w tym temacie, bo opadłam z sił... Teraz to już tylko czytam i się śmieję. Dlatego proszę Was. Nie marnujcie swojego czasu i nerwów. To jest jak zamknięte koło:stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Dobrze powiedziane - wychodowanie, bo hodowlą nie można tego nazwać. Nie chcę się czepiać, ale od kilkudziesięciu stron trwa wielka dyskusja, która jeszcze [SIZE=4]ani razu[/SIZE] nie dała jakiegoś efektu:shake: Bieleyorki jest osobą, do której nic nie trafia. Ile można pokazywać zdjęć, linków, artykułów z gazet. No ile?!

Jakiś czas temu zaprzestałam rozmowy w tym temacie, bo opadłam z sił... Teraz to już tylko czytam i się śmieję. Dlatego proszę Was. Nie marnujcie swojego czasu i nerwów. To jest jak zamknięte koło:stupid:[/quote]

Czepiasz się słówek a dyskusje same się toczą czy to komuś przeszkadza ?A to że sa wklejane różne wiadomości to chyba dobrze o temacie świadczy poprostu zmusza ludzi do szukania wiadomości na ten określony temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Czepiasz się słówek a dyskusje same się toczą czy to komuś przeszkadza ?A to że sa wklejane różne wiadomości to chyba dobrze o temacie świadczy poprostu zmusza ludzi do szukania wiadomości na ten określony temat.[/quote]

Akurat tak mi wpadło w oko:eviltong:

Dyskusje nigdy mi nie przeszkadzały kiedy były potrzebne, pomocne i pozwalały się czegoś nauczyć, ale te dyskusje prowadzone w tym temacie są po prostu zbędne. O wklejaniu zdjęć itd. chodziło mi o to, że wszyscy chcemy, żebyś w końcu zrozumiała co do Ciebie piszemy. Zauważ, że wszystko w tym temacie kręci się wokół Twojej osoby i Twojej "hodowli". Każda nowa osoba daje się sprowokować Twoim postom i akcja zaczyna sie od nowa. Jestem wyrozumiałą osobą i staram się pochopnie nie wypowiadać na temat innych osób, ale wszystko ma swoje granice.

Dlatego proszę o zakończenie zbędnych dyskusji, bo posypią się ostrzeżenia, a temat zostanie tymczasowo zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]Dokładnie. Konstruktywne dyskusje są potrzebne. Natomiast próba wytłumaczenia Ci - Białeyorki czegokolwiek to jak walenie głową w mur. My swoje a Ty swoje. Może zamiast denerwować się na wszystkich przemyśl co ludzie mają Ci do powiedzenia. W przeciwnym wypadku posypią się ostrzeżenia.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[U][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/640327_york_brevier_reproduktor_poszukiwany.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/640327_york_brevier_reproduktor_poszukiwany.html[/U][/URL][URL="http://czy"]czy[/URL] to nie prowokacja ?????? fotka mojej Germanii na ogłoszeniu :cool3: owszem Ingbert grzeszy już nieczysto :iloveyou: narazie na poduszkach.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka'][U][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/640327_york_brevier_reproduktor_poszukiwany.html[/URL][/U][URL="http://czy"]czy[/URL] to nie prowokacja ?????? fotka mojej Germanii na ogłoszeniu :cool3: owszem Ingbert grzeszy już nieczysto :iloveyou: narazie na poduszkach.........[/quote]

Trzeba to zgłosić do zarządców tej strony! Tak nie może być!:mad: Z drugiej jednak strony jest napisane, że to nie jej zdjęcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']ehhhhhh szkoda gadac :-([/quote]

[URL=http://img212.imageshack.us/my.php?image=obraz017cu1.jpg][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5316/obraz017cu1.th.jpg[/IMG][/URL]Mam już nowe zdjęcia moich KUNDELKÓW to dziwne że temat na który wchodzi tyle osób ma być zamknięty tylko z mojego powodu, wstyd mi za MODERATORÓW, za brak kompetencji z ich stony bez obrazy ale to prosi o pomstę do nieba.Czyżby wam brakowało miejsca na forum że nie możecie się doczekać jego zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...