Jump to content
Dogomania

Kraków-mialy umrzec,z mrozu lub glodu..potwornie zarobaczone,zaniedbane 7 szczeniakow


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matko co Wy z nimi zrobicie?:-( Weekendowy tymczas malucha by Was ratował, nie chcę na razie robić nadziei, bo nie wiem w jakim stanie przyjedzie do mnie jutro drugie maleństwo, a i ze współlokatorką bym musiała pogadać, a teraz śpi.. Biedna Pani Bożenka :roll:

Link to comment
Share on other sites

nas juz chyba tylko cud moze uratowac z tymi brzdacami.
jutro musze je jeszcze zabrac do weta,chyba ze zgodzi sie na wizyte domowa.
Jeden jest smetny,smutny i zbyt spokojny a ze kot Pani Bozenki zrobil sie podobnyto boi sie co jest grane i wogole,zeby zmierzyc im temperatury i zobaczyc czy wszysto ok.chyba gadam juz od rzeczy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ee to ja Azory. Pogadam z TZ, czy da radę na weekend wziąć. Przecież one znajdą szybko domki :roll: trzeba dać im czasu.. Myślę do kogo pisać..[/quote]
A ja Pradnik Bialy,wiec do siebie mamy blisko a do maluchow dalej;)ale to nie bylby problem.

aha w niedziele MOZE pojedzie do domu luty lub marzec,jeszcze jutro musze sie upewnic...
moze uda nam sie rozlokowac reszte:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To my sąsiadki :lol:
Wysłałam pw z linkiem i prośbą, mam nadzieję, że ktoś zajrzy.
Jutro to ostateczny termin? Nawet mniejsza ilość nie może zostać?[/quote]
Wlasnie sama sie pogubilam szczerze mowiac.jutro bede rozmawiac z p.Bozenka to zobaczymy.
Ja chyba sama wolalabym je wziac jak najszybciej,bo nagle cos sie dzieje (np najazd sasiadow) i wiadomo,ze nerwy itp itd....
Oczywiscie jedzenie i szczepienia oplaca p.Bozena.
dziekuje Soema za rozsylanie maluchow:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, nie dziękuj na razie, bo nic nie zrobiłam jeszcze i nie wiem czy dam radę jakoś pomóc.:roll: idę spac może mi co do głowy przyjdzie :diabloti: a Ty napisz jutro/dziś jak sytuacja wygląda, czy jakiś psiak może zostać i kiedy ostatecznie muszą zniknąć? A o domku kiedy będzie wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ciotka, nie dziękuj na razie, bo nic nie zrobiłam jeszcze i nie wiem czy dam radę jakoś pomóc.:roll: idę spac może mi co do głowy przyjdzie :diabloti: a Ty napisz jutro/dziś jak sytuacja wygląda, czy jakiś psiak może zostać i kiedy ostatecznie muszą zniknąć? A o domku kiedy będzie wiadomo?[/quote]
Wizyta wypadla pomyslnie,dzis zadzwonie czy Pani nadal chetna i kiedy moze przyjac malego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']dziewczyny podaje wam numer do rodziny zaiteresowanej moją tymczasowiczką(ona już ma za dużo chętnych),państwo bardzo mili szukają większego szczeniaka godzą się na warunki adopcji mieszkają za olkuszem ale przyjechali by po psa do krakowa 502-835-706.:roll:[/quote]
dziekuje:loveu:zadzwonie dzis do nich:)
Jeszcze jeden Pan oglada wlasnie maluchy.Jesli bedzie chcial adoptowac ktoregos to w jakos po niedzieli go zawioze i sprawdze od razu warunki.

Link to comment
Share on other sites

czy nie wybiera sie ktos w niedziele do Katowic.Jesli ta Pani nadal chce malego to bede miala dwa do zawiezienia,tzn jeden z tych + Klopotek.
W takie zimno nie chce isc tak za bardzo wozic w transporteracha le jak mus to mus.
Czy w pociagu moga miec jakies ale do takich maluchow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']czy nie wybiera sie ktos w niedziele do Katowic.Jesli ta Pani nadal chce malego to bede miala dwa do zawiezienia,tzn jeden z tych + Klopotek.
W takie zimno nie chce isc tak za bardzo wozic w transporteracha le jak mus to mus.
Czy w pociagu moga miec jakies ale do takich maluchow?[/quote]
My się wybieramy ale ok 18 i w jedną stronę i z Morią :cool1: i to nie my jesteśmy transportem, tylko my jesteśmy transportowani :roll:

Ale na poranną jazdę pociągiem do Katowic, jak wrócimy przed 18 to się piszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']czy nie wybiera sie ktos w niedziele do Katowic.Jesli ta Pani nadal chce malego to bede miala dwa do zawiezienia,tzn jeden z tych + Klopotek.
W takie zimno nie chce isc tak za bardzo wozic w transporteracha le jak mus to mus.
Czy w pociagu moga miec jakies ale do takich maluchow?[/QUOTE]

w zasadzie za psa trzeba płacić pół biletu, ale za kota nie, jak opatulicie kontenerki to moze się nie kapną co tam jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']w zasadzie za psa trzeba płacić pół biletu, ale za kota nie, jak opatulicie kontenerki to moze się nie kapną co tam jest ;)[/quote]
Za psa bilet kosztuje 4 zł :)
Chyba tylko w intercity są droższe.
Raz mi w osobowym policzyli za psa 2,16 a na bilecie miałam napisane "przewóz roweru" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

na ta chwiel moga zostac do niedzieli...
na ta chwile bo jak wieczorem znow bedzie kryzys...
w niedziele ma je wet szczepic,bo podobno mozna juz drugi raz odrobaczac,ja sie nie znam na szczeniakach.ale podobno to taki specyfik,ze nawet 3 dni pod rzad mozna.
i po niedzieli juz chyba nie ma zmiluj....ale na pewno lepiej bylo gdyby po kolei sie je bralo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Za psa bilet kosztuje 4 zł :)
Chyba tylko w intercity są droższe.
Raz mi w osobowym policzyli za psa 2,16 a na bilecie miałam napisane "przewóz roweru" :evil_lol:[/QUOTE]
no niewiem, chyba że się zmieniło ostatnimi czasy.. Jestem córką kolejarza to mówie jak było do tej pory :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no niewiem, chyba że się zmieniło ostatnimi czasy.. Jestem córką kolejarza to mówie jak było do tej pory :diabloti:[/quote]
więc teoria teorią a praktyka praktyką... ja jeżdże z psem od dwóch lat pociągami i się nic nie zmieniło, chybaże z nowym rokiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...