Jump to content
Dogomania

Cudny kudłaczek przerzucony przez płot... JUŻ W DOMKU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dla cioteczek niespodziankę: Toficzek właśnie wybudza się z narkozy.. już bez jajków :eviltong:

Stwierdziliśmy że nie ma na co czekać, nikt się nie zgłasza po niego, czas znaleźć mu dom.

[B]Reno[/B] :loveu: wpłaciła na kastrację Tofika 20 zł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kastracja kosztowała 100 zł.
Tofik niedawno wrócił. Straszliwie nie podoba mu się co mu tam narobili. Mam nadzieję, że w nocy nie rozpracuje kołnierza, bo rozlizanie szwów murowane :razz:

Dziś i jutro biorę się za ogłaszanie, zrobię małemu allegro itp.

Acha, Tofik ma ok. 2-3 latek ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Mam dla cioteczek niespodziankę: Toficzek właśnie wybudza się z narkozy.. już bez jajków [/QUOTE]
Murko, jak bede robic przelewy w najblizszych dniach, to wplace tez na kastracje Tofika. On na pewno szybko znajdzie dom, trzeba tylko oglosic pięknote.

Link to comment
Share on other sites

Domek jest niedaleko Lublina, właśnie organizuję wizytę przedadopcyjną, bo pani sobie sama załatwiła transport przez kolegę który pracuje w Janowie Lubelskim.

Jeśli chodzi o opłatę adopcyjną, to ja miałam ambitny plan zarządać zwrotu kosztów kastracji, czyli 100 zł, tylko że... w trakcie rozmowy z Panią o Tofiku i jej pieskach... zapomniałam o tym :mdleje:I teraz mi głupio się upominać gdy wszystko ustalone :oops: Zwłaszcza, że na allegro napisałam, że piesek do oddania.
Ale przy przekazaniu pieska zapytam o jakiś datek na inne hotelikowe psiaki :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...