Jump to content
Dogomania

Dolce Vita Fu-Lin czyli Shila


Yanni

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FeelNoses']Jest śliczna. Taka przemoczona do suchej nitki heh:lol:. Chyba pies jest szczęśliwy gdy może pobiegać po deszczu, bez żadnych płaszczyków.
Jest śliczna, ile ma (lat, a raczej miesięcy), i czekam na kolejne zdjęcia.[/quote]

5 stycznia skonczy 4 miesiące.
[IMG]http://i42.tinypic.com/ama2av.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FeelNoses']Jest śliczna. Taka przemoczona do suchej nitki heh:lol:. Chyba pies jest szczęśliwy gdy może pobiegać po deszczu, bez żadnych płaszczyków.
Jest śliczna, ile ma (lat, a raczej miesięcy), i czekam na kolejne zdjęcia.[/quote]
nie była bym taka pewna czy mokry skołtuniony shih tzu jest taki bardzo szczęśliwy :roll: moj kiedy jest ubrany , spapilotowany , suchy i czysty jest szczęsliwy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']nie była bym taka pewna czy mokry skołtuniony shih tzu jest taki bardzo szczęśliwy :roll: moj kiedy jest ubrany , spapilotowany , suchy i czysty jest szczęsliwy:diabloti:[/quote]

nie był bym taki pewien czy spapilotowany, poubierany Shih Tzu jest szczęśliwy. Moja uwielbia hasać w naturalnym futerku a jak jest mokra po kąpieli to urządza takie wyścigi , że trzeba zmiatać jej z drogi. Lubi się sama powycierać w ręczniki lub w kanapę heheheh a suszarki jeszcze nie używam bo się boję o jej włos i podszerstek. Nie umiejętne suszenie ciepłym powietrzem może przynieść niepowetowane straty a jej się dopiero buduje włos.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, moja ciotka ma shih-tzu od roku, i dla niego nie ma nic piękniejszego, niż wodny maraton w porannych kałużach. Nie róbmy z psów zabawek:lol:. W naturalnym środowisku psy nie mają papilotów i ubranek (jak dla mnie ubranko dla pieska, to trochę smutna sprawa). I nie przejmuj się Yani! Ona jest cała śliczna i ma ładniejszy włos niż nie jeden piesek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FeelNoses']Wiesz, moja ciotka ma shih-tzu od roku, i dla niego nie ma nic piękniejszego, niż wodny maraton w porannych kałużach. Nie róbmy z psów zabawek:lol:. W naturalnym środowisku psy nie mają papilotów i ubranek (jak dla mnie ubranko dla pieska, to trochę smutna sprawa). I nie przejmuj się Yani! Ona jest cała śliczna i ma ładniejszy włos niż nie jeden piesek :multi:[/quote]
Dzięki za wsparcie. Ta Malutka prześladuje mnie na forach.Napisałem jej juz parę słów na forum o Shih Tzu ale to chyba nic nie da. Nie moją winą jest, iż nie uznaję ubranek dla psów pochodzących z Tybetu- czyli z zimnych gór. Sunia super się czuje gdy się wytarza w śniegu troszkę. Wszystko oczywiście w granicach normy.
W kopułach na głowach te psy także tragicznie wyglądają.Ludzie robią z nich pośmiewiska.No i nie stosuje zbednych kosmetyków a już napewn nie odżywek do włosow u szczeniaka któremu dopiero włos się rozwija i pięknie rośnie. Nie jest to moje pierwsze Shih Tzu i naprawdę ma bajeczny włos jak na ten moment.

Link to comment
Share on other sites

a ja sie zgodze z renią. Yanni jak Twoja Shila bedzie miala dluzszy wlos( bo chyba bedzie skoro zamierzasz ja wystawiac) to zycze Ci powodzenia w zimie bez kombinezonu ochronnego. Owszem OBCINANE psy nie potrzebuja ubranek wiec mozecie sobie nie byc zwolennikami. Moj pies ma dlugi wlos i nie wyobrazam sobie wyjscia na dwor bez ubrania, latem to samo,nie wiem czy pies jest taki szczesliwy jak mu sie do wlosow wszystko przyczepia. Teraz ma wygodnie.
Co do odzywek ja tez od malego nie stosowalam i bardzo teraz zaluje. duzo mi zajelo poprawienie kondycji wlos-a nie udaloby sie to bez PROFESJONALNYCH kosmetykow.

Link to comment
Share on other sites

Luuuudzie, to miała być galeria :razz: nie salon kosmetyczny. Psa ma się dla przyjemności. Suka na zabiedzoną nie wygląda. Pogląd na pielęgnację shih tzu, to prywatna sprawa każdego z nas.
Jednemu będzie się podobał shihtzak wyczesany w ogromniastego koka a drugi będzie miał radość z posiadania sportowego psa, który wytarza się w kałuży, aportuje patyki i ma zapach wiatru we włosach. Dajmy każdemu żyć jak mu odpowiada, bo akurat to w shih tzu jest fajne, że może być piękną, wyniosłą laleczką jak i zwariowanym klaunem.

Przy okazji wielu z nas zapomina lub nie chce wiedzieć jakim kosztem w wielu znakomitych hodowlach utrzymuje się pieski we wspaniałym włosie i do tego, jak często włos zastępuje "całą resztę".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FeelNoses']NIE! Musisz mi ją oddać! :D Widzę że chowa się bardzo dobrze. I jeszcze ten śnieg...Bajka.[/quote]

No chowa się bardzo dobrze i ma za dwóch energii ale ma też duży plus. Absolutnie nie nieszczy mebli i innych sprzętow- tylko swoje zabawki. Nie oddałbym jej o nieeeeeeeeeeeeeeeeee. Fajnie ,że Ci się podoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FeelNoses']Wiesz, już długo zbieram się do kupna, ale albo są, a moja rodzinka ma wonty, albo jeszcze się nie urodziły. Mam już nawet wrażenie, ze jak zobaczę shi-tzaka na ulicy to go po prostu chwycę i zwieję :evil_lol:[/quote]
Nie poddawaj się bo warto mieć właśnie takiego pieska.To super rasa.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze szaleństwa po śniegu z Yorkiem o imieniu Daisy
[IMG]http://i43.tinypic.com/15qe04l.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/2mfcdus.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/1zno4m9.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/fjdu7k.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/mw8uxk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...