Jump to content
Dogomania

Bettylion

Members
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About Bettylion

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/27/1970

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  Kocham wszystkie zwierzęta!!!
 • Location
  Tychy/Mikołów
 1. Aslan pozdrawia <3 czuje się bardzo dobrze :) Alpha z Aslanem to wspaniali kumple. Cieszę się bardzo.
 2. W jeden dzień było ślicznie jak w bajce :) No to trochę sobie pobiegamy Duże psy z obstawą małych hi, hi Oj uwielbiam fotografować moje pociechy, ale już Was nie będę dzisiaj zamęczać tyloma zdjęciami :) Pozdrawiamy!
 3. O taki jestem słodziak! Psy tropiące :) Bawimy się? Jaki jestem słodki nie? ;) A tu poważny Aslan <3 w całej okazałości Moja szalona banda :) Nastya, Sissi, Ivy, Alpha, Maddie, Hebe, Aslan i Vicky
 4. Dzięki bardzo :) I jeszcze trochę Aslanka <3 Pan ma teraz podwójną obstawę ;) Wszędzie chodzą za nim jak cienie ... Czekamy co teraz Pan nam da za zadanie do wykonania hi, hi Aslan i jego samochodzik :) Widać, że chłopak jest jeszcze młodziutki, bo potrafi się cieszyć i bawić każdą zabawką. Szeptanie na uszko :)
 5. Wszystkiego dobrego w Nowy Roku! A my się trochę pochwalimy osiągnięciami ;) Alpha i Aslan dzisiaj po raz pierwszy luzem chodzą sobie po dworze, oby tak dalej.
 6. Hop - tak Aslan zostaje. Jest kochany nie potrafilibyśmy go już oddać.... <3 Teraz musimy dużo pracować z Alphą i z nim. W domu jest duże zamieszanie, ale musi to skończyć się dobrze, nawet sobie nie wyobrażamy, żeby było inaczej, cholera... Także trzymajcie dalej kciuki, aby ta dwójka szybko się dogadała. Rozmawiałam z wieloma fachowcami, twierdzą, że może to potrwać, ale widzą szansę na dogadanie się! Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość i włożyć w to dużo pracy. Dobrze, że jesteśmy cały czas w domu, także możemy nad tym pracować. Dzisiaj mąż z córką jechali na miasto, to Kamila stwi
 7. Tak sobie czekam na kolegę od sąsiadów :) Jestem śliczny Kamila zrobiła Aslankowi szarpaka :) No to na razie tyle bo zawalę cały watek zdjęciami ;)
 8. Masakra to moje 4 podejście tak mało można wkleić zdjęć a ja się rozpędziłam i musiałam kasować :/ Czyli tam wkleiłam 10 zdjęć to mam nadzieję, że tym razem też mogę 10 ufff Aslan uwielbia jabłuszka prosto z drzewa Całuski z Nastyą :)
 9. Hey, Jak to przed Świętami trochę gonitwy i zamieszania. A i kolejny tydzień trochę pracy i znowu Sylwek i wolne. Małe dziewczyny już zakochane w Aslanie. Jedynie Alpha ma jeszcze problem, ale cały czas pracujemy nad tym. Dużym sukcesem są już spacery bez kłów :) Aslan nauczył się już spać całą noc w swoim legowisku. W ciągu jednego dnia nauczyłam go - waruj, leżeć - jest bardzo pojętnym psem i lubi smaczki ;) Kochany go bardzo. Strasznie przypomina mi moją kochana Iskierkę <3 Alpha z Aslanem :) Aslan poznaje naszą Karczmę Maddie najlepsza kumpela o
 10. Aslanek dzisiaj przespał już prawie całą noc i już nie nabrudził :) Oczywiście musiał mieć nas na oku, sam nie lubi być.. Dzisiaj byłyśmy na szkoleniu z Alphą, w poniedziałek zabierzemy, także Aslana, może lepiej będzie im się zaprzyjaźnić na obcym terenie. Tutaj z Maddusią. Maddie to wspaniała sunia, musi być naprawdę bardzo zła, aby na kogoś wyszczerzyć kły :)
 11. Aslan jest wielki misiem, pieszczochem :) Tak jak pisała Romka, małe dziewczyny już go zaakceptowały, teraz jeszcze czekamy na Alphę. Potrzebuje widać więcej czasu do tej pory ona była największa :) Także trzymajcie kciuki, aby wszystko niebawem się poukładało. Tu z Alphą na razie na odległość A tu jak kombinował jak wejść na schody, ale teraz już po nich śmiga w dół i górę :)
×
×
 • Create New...