Jump to content
Dogomania

Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!


hanek

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwonila dzis do mnie osoba,ktora byc moze rozpoznala w Smarczku swojego psa - z migawki w kundlu, ma obejrzec aktualne fotki jeszcze - na stronce fundacji.

a on :crazyeye:
/
slow brakuje dla Was dziewczyny! jak moglyscie psa podmienic? gdzie prawdziwy Smarczek? :mad:

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ło MAAAAAAAAAAAAATko!!!!!!Kto podmienił Smarczka????Ludzie!!!!Wierzyć sięnie chce w to co tu widzę....płakać mi się chce normalnie ze wzruszenia....to piękne i zarazem straszne..kolejny raz przekonuje sie bowiem jak ufne i kochające człowieka sa te nasze Milusiaki...tak bardzo skrzywdzony...z taka traumą...z taka przeszłóścią..prawie nieżywy z WINY CZŁOWIEKA...:-(:-(...kilka dni...wlaściwie u Till to kilka godzin...Jego serce natychmiast wyczywa "swoje serce"...i co???ZAPOMINA O WSZYSTKIM (ALBO UDAJE ZE ZAPOMINA)...I NA NOWO UFA..NIE MOGĘ UWIERZYĆ, BO OBRAZ SMARCZKA WYCIAGNIETEGO Z OL MAM CIAGLE PRZED OCZYMA...prawei nie żył...nie ruszał się....kilka fotek Jego i Łatki a On ciągle w tej samej półżywej pozycji...SERCE MI SIĘ KROIŁO NA TEN WIDOK...tak jakby nie wierzył w ogóle w to co się dzieje...jakby śnił...ale już sie obudził:multi::multi::multi::multi::multi:Nie potrafie wyrazić wdzieczności i wzruszenia oraz podziwu dla wszystkich ktorzy przyczynili sie do takiego stanu pieska...no bo na to nie ma słów....BARDZO...BARDZO...DZIĘKUJĘ....:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Nasz bohater kochany!
[IMG]http://proanimals.org/pet_img/1122.jpg[/IMG]

[IMG]http://proanimals.org/pet_img/1123.jpg[/IMG][/quote]
TOŻ TO PIES DO KOCHANIA I MIZIANIA...TAKI DOROSŁY...ROZWAŻNY...PRZYSTOJNIAK..NO PO PROSTU KOLEJNY KSIĘCIUNIO...bardzo mu mądrze patrzy z oczu.....:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']dzwonila dzis do mnie osoba,ktora byc moze rozpoznala w Smarczku swojego psa - z migawki w kundlu, ma obejrzec aktualne fotki jeszcze - na stronce fundacji.[/QUOTE]

i oby tak bylo. trzymam kciuki!!!
przeciez wystarczy wyjechac kilka kilometrow za Krakow, na spacer, do przyjaciol czy rodziny, i jesli tam zgubimy psa - zgarnie go Olusz. ludzie o tym w ogole nie wiedza :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Till,[/B] Smarczek jest piękny. Musi byc w nim wielka wola życia, że przez niecałe 3 tygodnie tak wydobrzał. Buziaki dla niego od moich 2 czworonoznych dziewczynek, no i..... może jeszcze od Neviusia, choc to chłopak ( ale w sumie tez ze schronu ) :calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, wszyscy jakby zapomnieli, a on robi takie postępy. Muszę umieścić nowe zdjęcia, już sypia z kotkiem, chodzi na spacerki. Jedno wciąż się nie zmieniło- jest wielkim pieszczochem i to prze kochanym, a domu jak nie było tak nie ma:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']No właśnie, wszyscy jakby zapomnieli, a on robi takie postępy. Muszę umieścić nowe zdjęcia, już sypia z kotkiem, chodzi na spacerki. Jedno wciąż się nie zmieniło- jest wielkim pieszczochem i to prze kochanym, a domu jak nie było tak nie ma:shake:[/quote]

hej a jak Smarczek reaguje na kotka? gonią się, czy raczej obojetny? bardzo mu kibicuję ale mamy 3 koty + 1 tymczas koci w mieszkaniu. W domu jestesmy rano i wieczorem, trudna sprawa byłaby z pieskiem :shake: choc łapie za serce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...