Jump to content
Dogomania

Czarna sunia Sadzunia juz w nowym domku!!


wilczek007

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wilczek007']:multi: ale sie cieszę! Dzieki dziewczyny :klacz: ale trafiła królewna:lol:

[B]...może zmienię tytuł??[/B][/quote]

Chyba warto zmienic;) Powrotu nie bedzie :cool3: Ja tez sie ogromnie ciesze :lol: Fajna sunieczka i bardzo kochana.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze doniesienia :

Sadza zachowuje sie tak, jakby mieszkala w nowym domku juz od lat :multi: Psiaki zaprzyjaznily sie ze soba.

Sadza odprowadza dzieci do szkoly i bardzo ja to rajcuje :cool3: bo koledzy i kolezanki "jej"dzieci uwielbiaja ja glaskac i glaskac i glaskac.......:loveu:

Pani smieje sie, ze mialam racje gdy mowilam, ze panna zna kanape i z pewnoscia bedzie na nia wskakiwac. Potwierdza ten fakt :evil_lol:

Dzisiaj kolejna porcja fotek, sa obiecane kolejne. Na pierwszej dostrzegam kocine..stoicki spokoj:cool3:


[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/174/1003399.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7340/1003393.jpg[/IMG]

[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2715/1003391.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez wilczek:lol: Fajny dom i od razu widac jak fajna z niej psina.

Mnie rozpiera duma, bo nasze polskie schroniskowe psiaki sa cudowne i bardzo dzielne. W szarych schroniskach sa przybite i smutne, ale jak tylko znajda sie w domowych pieleszach - zmieniaja sie w oka mgnieniu i godnie reprezentuja rodzinke:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No niestety, za wczesna nasza radosc :shake: Marlou napisala maila i okazuje sie, ze Sadza zwyczajnie gryzie...i dzieci i pania i psiaki :mad:

Zdajemy sobie sprawe z jej przejsc, wiemy, ze schronisko to nie pensjonat i ze Sadza mogla w ciagu 3 letniego jej pobytu tam - zapomniec wszystko, co zwiazane i z domem i z normalnymi warunkami stwarzajacymi jej poczucie bezpieczenstwa i mozliwosci socjalizacji.
Nie jej to wina, ze teraz reaguje zazdrosnie i "za kare" gryzie kochajacych ja ludzi.

Marlou, jest doswiadczona osoba, jesli mowa o wychowywaniu psiakow, stara sie ustawic Sadze, ale jesli nie wyjdzie - musimy szukac dla naszej ksiezniczki domku bez dzieci i innych zwierzat. Moze w takim srodowisku, latwiej zaakceptuje i latwiej nagnie sie do zycia w rodzinie.

Na razie Sadza nadal u Marlou, a my juz rozgladamy sie za innym domkiem i bierzemy pod uwage pomoc behaviorysty. To jest kochana psina i musimy jej pomoc najlepiej jak potrafimy. Z pewnoscia bedzie dobrze i nie ma czym sie na zapas martwic.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam chyba dobre wiesci. Sadzunia zmienila dom i podobno spisuje sie swietnie :crazyeye: Zamieszkala u pani majacej juz jednego psiaka samca, ale wbrew moim wszelkim obawom - nie ma utarczek i wojen. Tak mowi jej obecna wlascicielka Lucia. Jestem z nia w kontakcie i bede dowiadywac sie o Sadze raz na jakis czas. Lucia jest bardzo z niej zadowolona, dziekuje nam wszystkim za wspaniala psine:lol:
Zastanawiam sie jednak nad tym, ze Sadza wykazywala w poprzednim domu zazdrosc a w nowym domu uklada sie wszystko dobrze :shake: Moze wiec nie pasowaly jej juz obecne psiaki w poprzednim domu? Trzymam reke na pulsie. Umowa adopcyjna jest podpisana i Lucia wie, ze w kazdej chwili moze zadzwonic do mnie i prosic mnie o pomoc. Wie rowniez, ze zgodnie z umowa adopcyjna nie ma prawa do oddania Sadzy do schronu, gdyby uznala, ze nie moze jej zatrzymac. Mysle jednak, ze taka sytuacja nie nastapi, w kazdym badz razie gdyby cos, a nie bedzie dla Sadzuni innej rodziny - to mala ma gwarantowany hotelik.
Nie sadzilam, ze tak potocza sie jej losy :shake: Poki co zaciskam mocno kciuki za mala i jej przyszlosc z Lucia :lol:

Link to comment
Share on other sites

jestes wreszcie dusje;)! Spoko,nigdy sie nie wie własciwie dużo o psie dopuki siwe go nie ma w domu niestety, ale jesli Sadzuni jest lepiej u tej innej pani to przeciez też dobrze;) najwazniejsze zeby obu stronom pasowało,nie? Może tam było za dużo tych zwierzat, albo o dzieci była zazdrosna?No cóż trzymam kciuki żeby teraz była grzeczna nasza czrna cicha diabliczka:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...