Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Equus']Energy - zobacz jaki w Warszawie śnieg i co zrobił z czarnego pudla:evil_lol:
[url]http://img13.imageshack.us/img13/4121/dsc00019kf.jpg[/url][/QUOTE]

Ale super Was zasypało, to Twój psiaczek Equus? Śliczności śniegowe:lol:

[quote name='GPooLCLD'][B]Equus[/B] Ty też masz nowego pudla harlequin:evil_lol: umówiłyście się z [B]Energy[/B], czy to nowa moda:lol:?[/QUOTE]

Pewnie umówiłyśmy się:evil_lol:kochamy kulki na pudliszonowych łapach:diabloti:

[quote name='Equus']No właśnie mnie tak Energy natchnęła i im dziś fotki strzeliłam:) U Ciebie wstawiłam parkę ;)[/QUOTE]

Bo pięknie wyglądają czarne pudliszony takie ośnieżone:loveu:

[quote name='GPooLCLD']widzę , widzę dla mnie jeszcze morelka :)[/QUOTE]

A morelka to chyba nie Twoja Equus?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Energy, czarny jest mojej Mamy, a morelka moja :)
Tylko na morelce tak dobrze śniegu nie widać.
P.S. Po tym spacerze miałam cały mokry samochód z tyłu ;)[/QUOTE]

O kurcze to dałam plamę:oops:poproszę jeszcze Twoją morelkę:lol:
Wcale się nie dziwię, że samochód był cały mokry, te moje szalone suczydła fundują mi kilka razy dziennie, kałuże na podłogach, jak wpadają takie zaśnieżone:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ale super Was zasypało, to Twój psiaczek Equus? Śliczności śniegowe:lol:



Pewnie umówiłyśmy się:evil_lol:kochamy kulki na pudliszonowych łapach:diabloti:



Bo pięknie wyglądają czarne pudliszony takie ośnieżone:loveu:



A morelka to chyba nie Twoja Equus?[/QUOTE]

nowy klub kulkowo-śnieżnych łapek:evil_lol: też je kocham:loveu:

[quote name='Equus']Energy, czarny jest mojej Mamy, a morelka moja :)
Tylko na morelce tak dobrze śniegu nie widać.
P.S. Po tym spacerze miałam cały mokry samochód z tyłu ;)[/QUOTE]


po zimowych spacerach , albo takich nad wodą też mam mokry samochód i z tyłu i z przodu:angryy:, najbardziej lubię jak otworzę sobie drzwi od strony kierowcy i pies się właduje , a ja potem na tym siedzę. Dlatego sobie kupiłam pokrowiec , taki dla psów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']nowy klub kulkowo-śnieżnych łapek:evil_lol: też je kocham:loveu:[/QUOTE]

Moje dziewczyny właśnie na śnieżną pogodę zarosły, więc na łapkach mają wielkie kulki:evil_lol:
No to tworzymy klub:lol:

[quote name='GPooLCLD'] po zimowych spacerach , albo takich nad wodą też mam mokry samochód i z tyłu i z przodu:angryy:, najbardziej lubię jak otworzę sobie drzwi od strony kierowcy i pies się właduje , a ja potem na tym siedzę. Dlatego sobie kupiłam pokrowiec , taki dla psów:evil_lol:[/QUOTE]

To fajnie musisz wyglądać po wyjściu:diabloti:powiedziałabym troszkę podejrzanie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Moje dziewczyny właśnie na śnieżną pogodę zarosły, więc na łapkach mają wielkie kulki:evil_lol:
No to tworzymy klub:lol:



To fajnie musisz wyglądać po wyjściu:diabloti:powiedziałabym troszkę podejrzanie:evil_lol:[/QUOTE]

Klub fajny pomysł , dużo właścicieli wstąpiłoby:evil_lol:

jechałam do domu :eviltong: nikt nic podejrzanego nie zauważył :evil_lol: tylko mi było nie przyjemnie całą drogę:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']jechałam do domu :eviltong: nikt nic podejrzanego nie zauważył :evil_lol: tylko mi było nie przyjemnie całą drogę:angryy:[/QUOTE]

Ale jakoś musiałaś dojść do domu:eviltong:to może komuś udało się coś zauważyć:evil_lol:
No przyjemne to raczej nie było:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ojej, nie to miałam na myśli :)[/QUOTE]

Zerduszko wiem;) obfocę te moje kulki śniegowe znowu:lol:tylko one super się bawią, ganiają jak szalone, a jak wezmę aparat to tak jakby czuły zołzy jedne i chodzą mi przy nogach, zamiast pozować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Zerduszko wiem;) obfocę te moje kulki śniegowe znowu:lol:tylko one super się bawią, ganiają jak szalone, a tylko wezmę aparat to tak jakby czuły zołzy jedne i chodzą mi przy nogach, zamiast pozować:evil_lol:[/QUOTE]

to się nazywa skromność:oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Zerduszko wiem;) [B]obfocę te moje kulki śniegowe znowu[/B]:lol:tylko one super się bawią, ganiają jak szalone, a jak wezmę aparat to tak jakby czuły zołzy jedne i chodzą mi przy nogach, zamiast pozować:evil_lol:[/QUOTE]
Cieszę się, że Ty mnie rozumiesz :) bo przecież ja taka miła i sympatyczna jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Czyżbyś powątpiewała w moje talenty fotograficzne?:mad::evil_lol:Mam aparat dla blondynek:eviltong:więc jakoś daję radę:evil_lol:[/QUOTE]

w Twoje talenty, a skądże:lol:

chodziło mi o to, że czarnulki są skromne i uciekają przed paparazzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ojej, nie to miałam na myśli :)[/QUOTE]
Ojej no dobra, ja też żartowałam :D

A dziewczyny, ja oczywiście wstępuję do klubu! Właśnie wyolejowałam rudej łapska, ciekawe czy pomoże na kulki?
I pokrowiec też mam ale dziś ociekał wodą, Ruda jak już była dziś cała w śniegu to wróciła do samochodu sama, a Czarny się zakopał w zaspie i nie chciał przyjść, wołałam, nawet wsiadłam do samochodu i kawałek odjechałam ale ten cholernik ciągle rył w śniegu! No i musiałam po wstręciucha się pofatygować i wyciągnąć :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Ojej no dobra, ja też żartowałam :D

A dziewczyny, ja oczywiście wstępuję do klubu! Właśnie wyolejowałam rudej łapska, ciekawe czy pomoże na kulki?
I pokrowiec też mam ale dziś ociekał wodą, Ruda jak już była dziś cała w śniegu to wróciła do samochodu sama, a Czarny się zakopał w zaspie i nie chciał przyjść, wołałam, nawet wsiadłam do samochodu i kawałek odjechałam ale ten cholernik ciągle rył w śniegu! No i musiałam po wstręciucha się pofatygować i wyciągnąć :P[/QUOTE]

woda w samochodzie , to tam jeszcze pół biedy. Kiedyś pojechałam z pudlem arystokratą na wieś - to wytarzał się w końskiej kupie. To była dopiero ciekawa powrotna droga do domu:diabloti:...

Czarnemu nie ma co się dziwić , chciał być biały to i w zaspie dłużej musiał posiedzieć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Cieszę się, że Ty mnie rozumiesz :) bo przecież ja taka miła i sympatyczna jestem ;)[/QUOTE]

No pewnie, że jesteś:lol:
Zerduszko a Twoim suńkom robią się kulki śniegowe?Jaką mają sierść?

[quote name='Equus']Ojej no dobra, ja też żartowałam :D[/QUOTE]

Ufff:lol:bo już się wystraszyłam:evil_lol:

[quote name='Equus']A dziewczyny, ja oczywiście wstępuję do klubu! Właśnie wyolejowałam rudej łapska, ciekawe czy pomoże na kulki?
I pokrowiec też mam ale dziś ociekał wodą, Ruda jak już była dziś cała w śniegu to wróciła do samochodu sama, a Czarny się zakopał w zaspie i nie chciał przyjść, wołałam, nawet wsiadłam do samochodu i kawałek odjechałam ale ten cholernik ciągle rył w śniegu! No i musiałam po wstręciucha się pofatygować i wyciągnąć :P[/QUOTE]

No to będze Klub:multi:
Na kulki pewnie pomoże, ale wszystko będzie tłuste:evil_lol:
U mnie Maja wraca od razu, Kaja raczej też a Kumka ma w nosie moje wołanie, łazik jeden i zawsze muszę ją "zaganiać" do domu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...