Jump to content
Dogomania

OLKUSZ-obóz zagłady zwierząt-WYSLIJ LIST!!!!!


ARKA

Recommended Posts

:angryy: - nie no tylko na tych :mad: i zubków jakieś "siły nadprzyrodzone" posłać :diabloti: - że takie draństwo po naszej planecie żyje... tak jak napisane na postach - plakaty i uświadamianie mieszkańcow a szczególnie młodzieży... to odniesie skutek - to wszarstwo typu :mad: tępić trzeba...
:mad: zapraszamy nad morze - chętnie Cię wszarzu przyjmę :diabloti: - łańcuch czeka :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='masienka']a sa juz ulotki?
tylko niech to bedzie nie tylko o zwierzetach a raczej przeciwnie, o wykorzystywaniu pieniedzy podatnikow,o zamiataniu problemu schroniska pod dywan przez burmistrza, same fakty, liczby dotyczace pieniedzy wydanych na schron, "zniknietych" zwierzat, o tym, ze Olkusz okryl sie nieslawa na skale miedzynarodowa, ze powiadomione zostaly miasta partnerskie itp. Konkrety bez zbednych placzow i lamentow. Juz przeciwnicy burmistrza z pewnoscia chetnie to podchwyca jesli tylko sprawa zacznie byc "widoczna" w miescie
nie bedzie tak latwo panie Rzepka...


i rzeczywiscie jeszcze Klucze trzeba by oplakatowac...[/QUOTE]

I Bogucin również. Tam co prawda ludzie albo już mają jakąś świadomość tego co dzieje się w Olkuszu, albo protestują dla zasady. Niemniej ich też trzeba utrzymywać w świadomości, że słusznie postępują i jeszcze doedukować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Therion- ja ulotki moge poroznosić w miare możliwości po Olkuszu,tylko z powodu,że nie zarabiam nie będę mogła niewiadomo jakiej ilosci tych ulotek wydrukować.:oops:[/quote]

damy rade Mala ;)

tylko ktos musi taka ulotke, plakat opracowac bo ja techniczne beztalencie jestem :roll: mysle, ze dobrze by bylo aby ProAnimals wystapila jako pomyslodawca (na ulotce przynajmniej) zeby ludzie wiedzieli, ze to nie jakas prywatna inicjatywa tylko, ze fundacje prozwierzece za tym stoja

tylko wczesniej dobrze by bylo sprawe obgadac z jakims prawnikiem tzn. dowiedziec sie konkretow co mozna na takiej ulotce napisac a przez co mozna miec klopoty.

Link to comment
Share on other sites

Co do ulotek to przygotowywuję tekst, właściwie już kończę. O projekt graficzny poprosimy [B]makrelę[/B] - ona cudowne ulotki robi:loveu:, a prawniczo skontroluje je [B]E-S[/B] - nasz skarb, bez którego żadne pismo nie byłoby takie jak należy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Co do ulotek to przygotowywuję tekst, właściwie już kończę. O projekt graficzny poprosimy [B]makrelę[/B] - ona cudowne ulotki robi:loveu:, a prawniczo skontroluje je [B]E-S[/B] - nasz skarb, bez którego żadne pismo nie byłoby takie jak należy:loveu:[/quote]

To ja się od razu piszę na roznoszenie ulotek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie czytałam całego wątku, bo nie sposób go przeczytać w ciągu krótkiej chwili. Jedyne co mogę zaproponować ( nie wiem, może ktoś już to proponował ) jako dowody na zły stan zdrowia tych biedaków, przedłożyć WSZYSTKIE historie leczenia zwierząt zabranych ze schronu. Każdy kto adoptował psa stamtąd MUSI mieć na to dowód i jeśli takiego psiaka leczono to jest na to dowód.

Link to comment
Share on other sites

Pytanie: który profil na Naszej-Klasie jest profilem, z którego miałyby być wysyłane ulotki? Bo znalazłam coś takiego i jestem zdruzgotana [url=http://nasza-klasa.pl/friends/20489773]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
Już miałam wysłać swoje zaproszenie, ale w ostatnim momencie sprawdziłam grono znajomych. I co???:angryy: Jakieś idiotyczne fikcyjne konta, z masą kont przyjaciół, fanów i nie wiem kogo jeszcze serialu "Moda na sukces" (chyba z 10) :saeek: plus jeszcze jakieś kretyńskie profile typu "jestem cizia, przyjmę wszyskie zaproszenia", o jakichś fikcyjnych profilach pseudogwiazdeczek filmowych nie wspominacjąc.
WSTYD I ŻENADA - to konto ośmiesza nas i całą akcję:2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mika_xx']Dziś widziałam aukcję na allegro, wpadłam na ten wątek. Bardzo smutne i drastyczne zdjęcia. Czy kontaktował się ktos z TOZ w tej sprawie? oni nie moga jakos pomoc?[/quote]

mika, TOZ uczestniczy w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']wydaje mi się że tamto konto zostało znowu usunięte....szukałam i nie znalazłam w każdym razie.[/quote]

:shake: no to wnoszę o zamknięcie tego które znalzłam, bo przynosi więcej szkody niż pożytku:angryy:
Jakieś dziciaki bawią się kosztem olkuskich zwierzaków:angryy: albo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'][B][SIZE=3]Ja male offf. Czy ktos bedzie jechal [COLOR=red]z Krakowa do W-wy??[/COLOR] Chodzi o zabranie transportera dla psa.[/SIZE][/B][/quote]


Arka sprawdzalas na miau.pl ten transport?
Podaje linka:

[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=62304]Miau.PL :: Zobacz temat - W

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...