Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

W końcu mi Dogo chodzi :cool1: pozazdrościłam Szanownej Pani :eviltong:
U mnie zachowywały się identycznie :) agresja niczym pies bojowy, no chyba że on patrzył w drzwi wejściowe, a drzwi za nim się otworzyły akurat, to wtedy jednak lament i pod łóżko :diabloti: ale bystre są wyjątkowo, wredne też :eviltong:

A z nowego domku będą jakieś informacje? Co ze sterylką?:razz:
Mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie dom.. Jusstyna85 allegro jest zmienione? Do mnie dziś ktoś znów z Krk dzwonił :roll: nie mogli wcześniej:mad:

Zulugula napisz ile szczepienie kosztowało :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczepienie 55 zł.

Sterylka będzie - umowa adopcyjna podpisana. Państwo proszą o odezwanie się, gdy będzie "akcja" tanich sterylizacji w Wawie i darmowego czipowania. Jutro mała jedzie na szczepienie. Kontakt z domkiem bedzie. Od razu byłam zaproszona z moim synkiem na odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

To jak tylko będę mogła to prześlę Ci pieniędze Zulugula :) ale się cieszę, że sunia w domu. Bardzo jestem ciekawa co z niej wyrośnie, mordke ma taką cudowną, a przy okazji jest takiej śmiesznej budowy. Ciekawe czy do boksera choc trochę będzie podobna w przyszłości.

Szanowna Pani, to będziemy się umawiac kiedy Ty wchodzisz, ja schodzę, żebym forum nie miało satysfakcji, że nas wywala :diabloti: ale teraz większośc ma problemy z Dogo :roll: taka terapia - walka z nałogiem :eviltong:

A jak Ciapek bez siostry się zachowuję?

Link to comment
Share on other sites

Ciapek się już wczoraj w nocy rozruszał. Atakuje wszystko co się ruszy: Blankę, moje nogi, ręce oraz miśka, piłeczki, kość i nogi od stołu :cool1: Śmiesznie atakuje kość, która piszczy, a potem się chowa, wystraszony, że "to" się odzywa i pewnie chce go zjeść :lol: W nocy "0" pisku, choć był zamkniety w kuchni z moją sunią. Zapomniałam dodać, że już I nocy mój TZ wlazł w psie siki :evil_lol: On to ma szczęście ;)

Młody jest bardzo czujny; stawia klapouchy i leci z krzykiem do drzwi, gdy tylko dobiega jakiś hałas.

Ruda, to chyba jakiś mix pinczerka lub jamnika (może jedno i drugie). Chyba będzie miała sterczące uszka. A czarny ma śmiesznie wydłużoną mordkę i długie uszka. Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi Faraona. Może warto go tak nazwać? Pewnie ma coś z jamnika, ale długie łapki. Ma piękne skośne oczka. Cudny! I taki posłuszny... :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Komu mam oddać za szczepienie?

allegro jest zmienione na W-we,ale nr podany do Ciebie Soemo[/quote]
Justynko ja oddaję pieniądze Zuluguli :) Ty to wiesz :eviltong:

Bazyliah jak tam mały się zaaklimatyzował w towarzystwie?

Dziękuję Zulugula za pomoc :) mam nadzieję, że będę miała szansę się odwdzięczyć. Szanownej Pani też :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ciapul na początku naszczekał na towarzystwo. Towarzystwo :crazyeye: i poszło wąchać gnojka. Wtedy gnojek pis i dawaj na kolana się pakować. Ale oczywiście po wymianie szczeków z Bułą, cała zmęczona trójka uwaliła się na kocyku i poszły spać. Noc w miarę spokojna, trochę popiskiwał, ale pospać dał.

Sprzątanie podłogi jest teraz absolutnie niemożliwe: Buła podgryza albo rozszarpuje człowieka, Lady wskakuje na człowieka, żeby się przytulić, Ciapek (zwany przez TŻta Pimpulem) liże po gębie.
Zachciało się szczeniaków, a mogłam 10 kotów grzecznych wziąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Justynko ja oddaję pieniądze Zuluguli :) Ty to wiesz :eviltong:

Bazyliah jak tam mały się zaaklimatyzował w towarzystwie?

Dziękuję Zulugula za pomoc :) mam nadzieję, że będę miała szansę się odwdzięczyć. Szanownej Pani też :diabloti:[/quote]


wystarczy ta suma?

zmieniłam numer,fotki przydałyby sie...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam godzinę temu takiego maila:
[I]Witam byłabym zainteresowana adopcją czarnego pieska, jednak przed
podjęciem ostatecznej decyzji pozwole sobie zadac kilka pytań...
po pierwsze ile kosztowało by dowiezienie psiaka do Olsztyna w
województwie Warmińsko-Mazurskim ??? oraz jak duży będzie psiak gdy
dorośnie??
czy piesek posiada niezbędne szczepienia oraz książeczke zdrowia??

Proszę o możliwie szybki kontakt
Z góry dziękuje i pozdrawiam[/I]

Odpisałam, poinformowałam tez o umowie wizycie.. Zobaczymy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']No pewnie, jeszcze Ci resztę zwrócę :) bo Małą właściciele zaszczepili. Bazyliah na pewno zrobi, tylko Dogo posłuszeństwa odmawia :razz:[/quote]


jeśli coś zostanie,to zostaw...w końcu karmiłaś maluchy,a to też kosztuje...

A Bazyliah też prosze o wystawienie rachunku za karme

Link to comment
Share on other sites

Udało się wejść na dogo...
Ciapka ostatecznie nazwał TŻ - Piniol (cokolwiek by to nie znaczyło). Fotki jutro.

Piniol dogadał się z Bułą i z nią rozrabia. Soema - gdzie Ty miałaś oczy? To niesamowicie energiczny, zawadiacki psiak, nawet nie pisnął, jak go zostawiałam. Zaradny, samodzielny, szybko się uczy, bardzo mądry psiak (zdecydowanie nie Ciapek).

Justyna - na karmę mi jeszcze wystarcza ;) W porównaniu z 2 kociakami, to szczeniory generują minimalne koszty (na 2 kociaki w ciągu 2 tygodni wydałam ponad 700 zł).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliah']Udało się wejść na dogo...
Ciapka ostatecznie nazwał TŻ - Piniol (cokolwiek by to nie znaczyło). Fotki jutro.

Piniol dogadał się z Bułą i z nią rozrabia. Soema - gdzie Ty miałaś oczy? To niesamowicie energiczny, zawadiacki psiak, nawet nie pisnął, jak go zostawiałam. Zaradny, samodzielny, szybko się uczy, bardzo mądry psiak (zdecydowanie nie Ciapek).

Justyna - na karmę mi jeszcze wystarcza ;) W porównaniu z 2 kociakami, to szczeniory generują minimalne koszty (na 2 kociaki w ciągu 2 tygodni wydałam ponad 700 zł).[/quote]

700 zł? no nieźle...:)
bazyliah ja wolałabym opłacić jego karme i mieć czyste sumienie,dlatego naprawde nalegam na podanie sumy i konta...

Link to comment
Share on other sites

Bazyliah ja mam wszystko na swoim miejscu :mad: on jedyny wpadał w drzwi/ścianę/szafę.. Spadał z łóżka :eviltong: no i wpadał w szybę zamiast wejść przez drzwi :) a piszczał niemiłosiernie, drapał drzwi/ścianę/podłogę..

może się wyrobił.. Facetom to z czasem wszystko przychodzi :diabloti:
zrobię mu cafe.. Jutro jak dasz zdjęcia, zrobię jakieś inne też :)

Link to comment
Share on other sites

Soema - plis o cafeanimal. Na razie mam tylko takie fotki, wiercidupa z niego straszna i większość zdjęć przedstawia nos w obiektywie.

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/piniol1.jpg[/IMG]

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/pinol2.jpg[/IMG]

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/piniol3.jpg[/IMG]

[IMG]http://adopcje.websfera.pl/piniol4.jpg[/IMG]

Do ogłoszenia chyba to ostatnie.

Proponowany tekst: Piniol jest uroczym ok. 3-miesięcznym szczeniaczkiem, jest odrobaczony i zaszczepiony. Zaradny, samodzielny, szybko się uczy, bardzo mądry psiak. Jest bardzo kontaktowy, szybko się przyzwyczaja do człowieka, któremu oddaje całe swoje serduszko. Osoba, która go zaadoptuje, będzie szczęściarzem - zyska oddanego i kochającego przyjaciela.

Justyna - dzięki wielkie, zaraz wysyłam pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...