Jump to content
Dogomania

PASZCZUR^^- czyli Luna Rogonia (bc) = kiepskie fotki marysia i nie lepsze foty Jess.


Marysia&Pysia

Recommended Posts

[quote name='sonia123']Marianna-ja dzisiaj po naszym "wspanialym" terningu pojechlalam z Rozmarynowej, do Klonowica MZk, i z tamdtad 80-tke mialam za godzine! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wiec........poszlam z buta! i doszlam do domu :lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: nog nie czuje, ale to szczegol :lol: :lol: (jeszcze zachaszylam o dom kolezanki i wpadlysmy na wybieg :evil_lol: )[/quote]

Podziwiam cię :crazyeye: Ło matko :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do dysplazji siostry Figi ... to źle ... bo i Boo i Pysia są pół siostrami Figi ... więc albo po matce, albo po ojcu, z tym że moim zdaniem ani po mamie, ani po tacie ... może nabyte <chociaż czytałam gdzieś, że nabytej nie ma> :-(.
Trzymam za Was dziewczyny kciuki :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Marta jeśli Fiś dostanie tylko głupiego jasia to poproś o wybudzacz.[/quote]
dzięki tak zrobimy ;)

Karolina moim zdaniem jeśli Figa miałaby dysplazje to przy treningach dawno by to wyszło ... ale obawy jednak mam dlatego chce jak najszybciej się ich pozbyć robiac badania. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok

Link to comment
Share on other sites

Pysiek też normalnie chodzi, ale gdyby po 5 latach okazało się że trenowałam agility, a miała wtedy predyspozycje do dysplazji i wczesne prześwietlenie mogłoby pomóc, nie wiem co bym sobie zrobiła ...

[QUOTE]
Co do dysplazji siostry Figi ... to źle ... bo i Boo i Pysia są pół siostrami Figi ... więc albo po matce, albo po ojcu, z tym że moim zdaniem ani po mamie, ani po tacie ...
[/QUOTE]
ale skądś to się wzieło ,ja też się zastanawiampo kim lecz chyba daleko nie zajde w moim toku myślenia:roll::oops::lol:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba spojrzeć w rodowód i zobaczyć czy jakaś babcia,pradziadek,itd nie ma dysplazji choćby HD B... bo przeciez zawsze z HD B moze być nawet HD D. Z tego co wiem to u mnie w rodowodzie nie ma za dużo na ten temat ,ale są hodowcy, bazy, internet,wiec warto sprawdzić :cool3:

P.S Zagranicą czasami kryją obydwoma psami z HD C ;)

Link to comment
Share on other sites

tyle to wiem ale jak patrze to wszędzie HDA albo nie ma badań ( w starych pokoleniach)

własciwie dominika ty też jesteś "zagrożona" :-(


wyruszam na podbój internetu :lol:

[QUOTE]
Zagranicą czasami kryją obydwoma psami z HD C ;-)
[/QUOTE]
masz coś do "mojego" indyczka kochanego !!!! :eviltong::lol::lol::loveu:

jakiś przykładzik może :razz: bo ja tam ide na podbój mojego rodowodu i nie mam czasu wyszukiwać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja nic nawet nie powiedziałam o Indyku :-o:-o:-o
Akurat z dwoma HD C koleżanka pokazywała mi tylko Goldeny (tak,tak wiem... BC to nei Goleden i zmieniam temat, ale to był przykład niekoniecznie do tematu),ale w BC widziałam HD C + HD A lub HD C + HD B.

[quote]własciwie dominika ty też jesteś "zagrożona" :-([/quote]
Nie ja tylko Lucky :lol:

No i jak Klaudia powiedziała warto sprawdzić w Anadune :razz:

A no i gdzie badasz Marianno ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Ja nic nawet nie powiedziałam o Indyku :-o:-o:-o
Akurat z dwoma HD C koleżanka pokazywała mi tylko Goldeny (tak,tak wiem... BC to nei Goleden i zmieniam temat, ale to był przykład niekoniecznie do tematu),ale w BC widziałam HD C + HD A lub HD C + HD B.


Nie ja tylko Lucky :lol:

No i jak Klaudia powiedziała warto sprawdzić w Anadune :razz:

A no i gdzie badasz Marianno ?[/quote/]

do pierwszej czesci postu :P
To był taki żart , ponieważ idyk jest synem Bowiego który z kolei jest importem z australli więc sobie żartuje że to niby o nim :eviltong::lol:(ale czemu tylka ja się śmieje :roll:)


Nadal nie znam takiego łaczenia- HDB i HDC - możesz mnie oświecic :cool3:


Badam w gabinecie weterynaryjnym na Bezrzeczu (wiochmeni górą), ponieważ tam mają nowszy sprzęt a zdjęcia wyśle pózniej do wrocka do dr. Siembiedy czy jakoś tak...

Link to comment
Share on other sites

HD B i HD B nie jest rzadkością
np miot Yazina’s FILIBUSTER&Yazina’s HIGHLAND BLUE

[COLOR=red]HD C i HD C[/COLOR]
[URL="http://www.deabei.com/boc_ang/genealogie.php?gPage=1&gName=&gSearch=&gCmku=1&gBarva=černobílá&gPohlavi=2&gRok=2006&gChovnost=1&gDKK=1&gAct=detail&ID=165"][COLOR=black]Mouse di Cambiano[/COLOR] [/URL]&[URL="http://www.deabei.com/boc_ang/genealogie.php?gPage=1&gName=&gSearch=&gCmku=1&gBarva=černobílá&gPohlavi=2&gRok=2006&gChovnost=1&gDKK=1&gAct=detail&ID=87"][COLOR=black]Dance Akumulator[/COLOR] [/URL]

kilka miotów miała również suczka z HD C [I][FONT=Arial][COLOR=black]Blaze Black Chev[/COLOR][/FONT][/I][I][FONT=Arial][COLOR=black]ers[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial]ZkwP w większości ras objętych obowiązkiem prześwietlenia dopuszcza wynik HD C.[/FONT][/I]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]"W rasach, u których dopuszczalny jest wynik C prześwietlenia na dysplazję, jeden osobnik[/LEFT]
z kojarzonej pary musi być wolny od dysplazji (obecnie wynik A)."

A ponieważ borderów nie ma na tej liście tak naprawdę nie ma żadnych wymogów co do badań na HD.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...