Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

byłam, widzialam, to nie sen:shake: to swieta prawda, to tym skur... nie wystarcza juz te 2 chałpy tylko trzecia buduja? a kiedys byla taka kwestia poruszana tu , umiejscowienia tegoż"zjawiska" stoi wbrew przepisom(o ile dobrze pamietam) zbyt blisko zabudowan mieszkalnych??


a ta balia co piszecie to juz ku... chyba przerdzewiala jest tyle tam stoi, wszstkie z jednego pija, zarazaja sie, zagryzaja, wasz opis jest jak najbardziej prawdziwy...............



przepraszam za slownik ale mnie trzepie jak o tym czytam:shake:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że fotki psów dołączone w pisamach do UM, które mają umowy z mordownią mogłyby niejednemu urzędasowi otworzyć oczy.

Bo w gazetach naszych lokalnych to by chyba tylko psom i adopcjom zaszkodzić mogło.

Jak sobie przypomnę jak latem hycel stamtąd chciał zabrać moje tymczasy to :placz: Krysię, Krówka i Tatusia :placz:

PS. Cegiełki wkrótce się skończą.
Ludzie są zszokowani i przerażeni. Nie mieli pojęcia, że tak może być...

Link to comment
Share on other sites

ada, mozna , ale juz kiedys(2-3 lata temu) był tam szum niemaly i nic, a patrzyłamna to z nadzieja, tam to jedna klika jest , powiatowy nie widział problemu, a wet ze schronu dokumenty podrabiał i tez nic:angryy:


a tak wogole to mozna tu takie rzeczy pisac? lepiej nie wymieniac na dogo nazwy miejscowosci, kiedys czytywali dogomanie

Link to comment
Share on other sites

Osoby ktore tam byly maja pewien plan. Jedno jest pewne jutro dzwonie do Wieliczki i jak tam bedzie miejsce w hotelu wyciagam amstaffa, bullterriera a jak rotkowe forum sie dolaczy to i rottka i chocbym w wigile miala jechac to pojade i zawioze psy w bezpieczne miejsce, zebym mogla swieta z czystym sumieniem spedzic.

Link to comment
Share on other sites

Ada jeśli jesteś tylko w stanie wyciągnac astusia i bullka pomogę finansowo! Oczywiście cegiełki na wyciągnięte psiaki również.
Co na to wszystko fundacja rottków ?? Czy są chętni pomóc rottkowi ??
Czy kontaktowałaś się z kimś z BWP ??

Jakie są jeszcze psy w typie ras? Trzeba rozesłac wieści do każdej fundacji/stowarzyszenia zajmującymi się daną rasą jak również do fundacji ogólnych!

A co jeśli by napisac do programu "UWAGA" czy "INTERWENCJA" ??
Z Krzyczkami zrobiono porządek chociaż trwało to długo jednak było warto. Nie można się poddac. Martwi mnie jedynie to, że jeśli zacznie się masowe wyciąganie psów to mogą coś zwęszyc

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili wrocilysmy z Ula z Myslowic z sunia husky, i zaraz jedziemy dalej do Ol po asta i bula i wieziemy je na hotel do Wieliczki, pozniej bedziemy myslec co dalej, i tak dzis caly dzien z glowy, najwazniejsze ze psy beda bezpieczne. Ja nie powiadamialam jeszcze nikogo z innych forow, prosze niech ktos z was to zrobi, ja musze spadac.

Link to comment
Share on other sites

basiu, z tego co wiem to to "zjawisko" jest wpełni prywatne9 chyba ze sie myle(ale z tego co pamietam tak jest), co utrudnia wszelkie takie dzialania, jest to teren prywatny, a kazdy z nas wie jakie ma prawa na SWOIM terenie prywatnym. nic tam nie jest proste, poszukam w wolnej chwili to przytocze dzialania jakie juz tam mialay miejsce, z tego co pamietam to tv juz tez byla


jesli jestem w błednie to mnie trza oswiecic:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A moze by tak pod tym obozem zrobic masowke, lacznie z mediami, tylko czy to przynioslo by pozadany efekt. :crazyeye:[/QUOTE]
Ja bym naslala na nich Polsat, oni sa bardzo prozwierzecy.
W koncu musi sie ta rzez przerwac. Nie wiem jak Wy, ale ja juz nie moge czytac, ze TOZ nic nie moze zrobic, ani powiatowy, ani nikt inny i ze wielu juz probowalo, starzy dogomaniacy znaja proby 'obalenia' wlasciciela tego schroniska. Mozna zasypac skrzynke Polsatowskiej Interwencji dziesiatkami maili, moze Pania posel Muche ruszy, Biuro Lobbingu Prozwierzecego. Dziesiatki, setki maili rusza w koncu skostniala machine.
Nie da sie przeciez wyciagnac calego tego 'schroniska' do hotelikow, skad na to wziac srodki ? A ten debil bedzie kolejne psy przyjmowal.

Link to comment
Share on other sites

ula, masz racje trzeba znowu sprobowac, co do hotelu- tez racja, ten schron trzeba zamknac i zabronic mu trzymania jakichkolwiek zwierzat. włascicel wyczuł w tym swietny biznes:angryy: ciezko tego sk... zniechecić. ja i tak mysle ze fotki by sie przydały , ale pojade tam dopiero jak nasz tymczasowic cosik znajdzie:oops:, bo ciezko sie opuszcza ten schron z pustymi rekami.



a co do powiatowego- nie ugryzie chyba reki ktora go karmi:roll:
no vhyba ze jest tam juz kltos inny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...