Jump to content
Dogomania

MIELEC - Podpalana, śliczna jamniczka. Już w swoim domku!!!


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='Ulka18']Z Ostrowca, nie z Ostrowca, dla nas nie ma to znaczenia.
Jamnisia jest juz po sterylce, od jutra bedzie gotowa do adopcji.
Allegro ma, jak rowniez inne ogloszenia.

A ja pamietam tytul watku jamniczego : ''sa domki, brakuje jamnikow"....

[B]A na allegro zatrzesienie szczeniakow z pseudohodowli po 299,- pln[/B] :angryy:[/quote]

Wiadomo, sezon na kupowanie szczeniaków-prezentów pod choinkę :stormy-sad:. Społeczeństwo dba o nas, wolontariuszy, abyśmy za rok czy dwa mieli co robic :angryy::angryy::angryy:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest domek który chciałby zaadoptować jamnisię ale niewiem czy co z tego wyjdzie.
to jest wieś 30 km od Kielc.Pastwo nie są zmotoryzowani ale Pani powiedziała że zwrócili by za transport.W domu jest dziewczynka,Pani powiedziała że ma alergię i dlatego szukają jamnika krótkowłosego.
Jeśli jestescie zainteresowani tym domkiem,macie mozliwośc sprawdzić go to podam numer telefonu do Pani.
O kontrolach i umowach adopcyjnych uprzedziłam,

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna, ze jamniki krotkowlose nie uczulaja :shake:
Wszystkie psy uczulaja, jesli ktos ma allergie.

Jesli to niedaleko do Kielc, to moze p.kierownik by podjechal z sunia za zwrotem kosztow paliwa. Poprosze zatem o numer telefonu/ maila do zainteresowanych Panstwa.

Link to comment
Share on other sites

Moze juz jutro jamniczka bedzie miec domek. Pani chyba wie, ze jamnisia jest po sterylce, jesli mialaby jakies niecne zamiary, to by nie przyjezdzala po sterylizowana jamniczke.
[B][QUOTE]
[B]Temat: [/B]jamniczka
[B]Od: [/B]"Profil1"
[B]Data: [/B]Pt Grudnia 19 2008, 2:26 pm
[B]Do: [/B]"Agnieszka Matelowska"

[B][COLOR=red]Pani Agnieszko proszę się wstrzymać z dzwonieniem do jutra wieczór. Mam ciekawą Panią, która ma jamnika. Miała jamniczkę, ale odeszła za TM. Jutro ma podjechać do schroniska.Pani jest z Buska.[/COLOR][/B]
[/QUOTE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...