Jump to content
Dogomania

Zagłodzona niemal że na śmierć. Znów DOM na CITO potrzebny! Mamy mało czasu ;(


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Sluchajcie, ludzie którzy zabrali Plamkę nie są w stanie poradzic sobie z nią, nie wiem dlaczego sunia demoluje dom, dlaczego to tak wyglada a nie inaczej. Nie ma sensu się juz w to zagłębiac. Nic to nie da. Wiem jedno, sa bardzo zdesperowani, aby ja komus oddac. Nie wiem co w tym kierunku robią, ja prosiłam Herspri aby małą poogłaszała, ale same wiecie zbliżają się wakacje i będzie kolejny wysyp bezdomnych psiaków. Jeżeli chodzi o płatne DT to nie wiem o jakiej kwocie mamy myslec, z drugiej strony dlaczego mamy płacić za sunię skoro ma wlaścicieli, a druga sprawa to pieniążki pilne na DT dla onka z chorym okiem. On jest na pierwszym planie jezeli chodzi o wydatki. Sama nie wiem jak by bylo lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Plamka ma już ogłoszenia gdzie się da, zdjęcia i apel poszły też do jednej ze szkół średnich w Cieszynie. Łatwo nie będzie:shake:
Co do płatnego DT to rzeczywiście potrzeb jest mnóstwo, zbieramy na Aramisa (ten z okiem), i jest jeszcze Fagi na cito do wyciągnięcia ze schronu, i kilka psów na utrzymaniu w domach tymczasowych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Czy może ktos zrobić banerek? Wiele osób wchodzi na wątki dzięki nim. Zbliżają się wakacje, więc jestem pełna obaw. czy ktoś ma kontakt z tym państwem?[/quote]
Ja mam telefony, ale teraz kontaktuje się z nimi bezpośrednio koleżanka z fundacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zaglądamy. Rozmawiałąm z Zofiją - widuje suńkę na spacerach. Rozmawiała swego czasu w właścicielami - oni nadal jej nie chcą i podają przeróżne powody dla jakich jest niemożliwe dalsze trzymanie jej u nich. A to że wszstko gryzie, a to że sireść się wszędzie wala, a pani jest pedantką, a to że szczeka i piszczy. W zasadzie nikt nie wie jak jest naprawdę. Na chwilę obecną ludzie praktycznie zwijają żagle jak widzą Zośkę, bo ona próbuje im przetłumaczyć, że pra wszystkiego można nauczyć. Nie chcą słychać - chcą się psa pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, co chwila podają inny powód, pies po prostu im przeszkadza i tyle:angryy: Dam ją do następnego numeru (po tym co wyjdzie teraz) Pulsu Cieszyna, może ktoś się zakocha. Zofija miej na nią oko!

Link to comment
Share on other sites

Właściwie dziewczyny jak to jest?? Ona nadal jest u opiekunów prawda?? Czy ktoś jest z nimi w kontakcie i wie jak sprawy się mają?? Bo jak na razie wszystkie tutaj tylko domniemamy i narzekamy, ale nikt nie podaje KONKRETNYCH FAKTÓW, czyli czy przypadkiem nie zmienili zdania i do kiedy Plamka ma czas. Obawiam się, że jeżeli jej nie chcą, to nie będą czekać w nieskończoność, a żadnych konkretów nie znam. Czy ktoś coś wie??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...