Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Z całego serca polecam ten ośrodek:
[url=http://www.bentur.pl/]Strona główna - Centrum podróży BENTUR - Dźwirzyno, wczasy nad morzem[/url]
jest niedrogo na plaże można wejść z psem a plaża od tego ośrodka jest tylko 50m!!! jest lasek, są wydmy naprawdę super. I jest nie drogo. do dyspozycji są pokoje jak i domki, które zostają wymienione na nowe. Świetne miejsce dla psiarzy, w lato być może tez odwiedzę z rodzinką i pieskiem to miejsce. Rok temu tam byłam i jestem zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Viking - dzięki za reklamę:lol:

Kenzo spędzi w kotkach2 wakacje 2009;) mam nadzieję, ze będą udane:lol:

a wszystkim psiarzom polecam branie urlopu od połowy czerwca - mało ludzi, dzien długi, cieplej jak w lipcu czy sierpniu (przynajmniej tak było w zeszłym roku;))

jak wygramy w totka albo dostaniemy spadek to chcemy zrobić ze 2-3 domki z ogrodzeniami...na razie to ogradzamy teren za placem zabaw - coby właśnie psy mogły (na zmiany:evil_lol:) poszaleć:p[/QUOTE]

andzia a przyjmujesz z dogami i buldogami francuskimi ?:> i czy jest jakas doplata za wielkopsy i swinki wietnamskie?
i sa tylko pokoje czy sa tez domki bo nie moglam doczytac na stronie? bo mi sie podoba i zamiast latac i szukac to wolalabym do Ciebei wpasc z banda;)

Link to comment
Share on other sites

Mrowa - przyjmuję wszystkie maści i wielkości w miarę wolnych pokojów...ale jeśli jest większa ilosc zwierzaków to najlepiej jak pisałam przed sezonem albo po...bo inaczej będzie jedna wielka psiarnia:evil_lol: moje 3 plus gosci to juz się robi niezłe stadko:p

być może uda nam się zrobić w tym roku 1 domek holenderski, ogrodzony - wtedy będzie z psiakami łatwiej;)

Link to comment
Share on other sites

my tak za dwa tygodnie bedziemy wiedzieli czy przed czy po sezonie( nie wiemy kiedy doze dzieci beda ;) ) ale samobojcy nie jestesmy i w sezon to my nie cchemy bo masiakra by byla... a ten domek to taki realny ogrodzony? bo to moje marzenie, tzn bardziej dziewuch ale moje tez ;) to ja sie odezwe za ok 2 tygodnie zeby zaklepac termin i tak na ok tydzie bysmy wpadli posiedziec polenic sie z konmi i swinka wietnamska :evil_lol: dzwonie do malza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']darunia proszę:
[URL="http://www.bentur.pl/"]Strona główna - Centrum podróży BENTUR - Dźwirzyno, wczasy nad morzem[/URL][/quote]

bardzo wam wszystkim dziękuję i jakby ktoś jeszcze miał jakieś propozycje to bardzo proszę o przesłanie mi info pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Z całego serca polecam ten ośrodek:
[URL="http://www.bentur.pl/"]Strona główna - Centrum podróży BENTUR - Dźwirzyno, wczasy nad morzem[/URL]
jest niedrogo na plaże można wejść z psem a plaża od tego ośrodka jest tylko 50m!!! jest lasek, są wydmy naprawdę super. I jest nie drogo. do dyspozycji są pokoje jak i domki, które zostają wymienione na nowe. Świetne miejsce dla psiarzy, w lato być może tez odwiedzę z rodzinką i pieskiem to miejsce. Rok temu tam byłam i jestem zadowolona.[/quote]
polecam ta miejscowość jeszcze nie wybuchła turystycznie do niedawna była tam jednostka i nie rozwijała się jak inne nadmorskie odradzam duże popularne jak Kołobrzeg Międzyzdroje Pobierowo jest coraz gorzej z wchodzeniem z psami wszędzie zakazy :angryy: jak już to właśnie czerwiec i wrzesień jest ładna pogoda a ludziska tylko w sobotę i niedzielę zwalają się nad morze
a łażenie po wudmach odradzam karalne

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Pobierowa. Jest u nas dużo różnego rodzaju miejsc noclegowych gdzie przyjmują z psami. Co do płacenia za pobyt psa jest różnie jedne przyjmują za darmo inne pobierają drobną opłatę. Prawda jest taka, że plaża strzeżona jest w szczycie sezonu nie dla psów. Jest zakaz na terenie całej gminy Rewal. Jednak poza odcinkiem strzeżonym zakaz nie obowiązuje.
Tyle na temat zakazu i przyjmowania psów.
O plażowaniu psów powiem tylko -jestem przeciw smażeniu psów na gorącym piachu:angryy:
[URL="http://zpobierowa.pl"][IMG]http://chowchowkingdom.fusa.be/zpobierowa/images/zpobierowa.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mania&Dolly&MuSan']
O plażowaniu psów powiem tylko -jestem przeciw smażeniu psów na gorącym piachu:angryy:
[/quote]

No nie dziwota, skoro masz chow chowy!

Ja mam rodezjana, ona to uwielbia. To z jednej strony, a z drugiej nie przesadzalabym tak z tym goracem nad Baltykiem:razz:

Link to comment
Share on other sites

Polecam TO([url=http://www.campingtramp.pti.pl]Campino "TRAMP"[/url]) miejsce jest to ośrodek położony na terenie parku narodowego, plaża jest otwarta dla WSZYSTKICH stworzeń(ostatnio był facet z kakadu),0 problemów z zakazami,psy mogą mieszkać w domkach Gorąco POLECAM Pozdrawiam Ala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A jak jest z wchodzeniem na plaże z psem w Krynicy morskiej?[/quote]

Mysle, ze spoko!
Jak leje, wieje i jest tak max +15 oC, bo jak jest cieplej to nie ma szans:evil_lol:

Daj spokoj, w molochach typu Krynica Morska zapomnij o wypoczynku z psem na plazy! Sa zakazy, a jak ich nie ma, to i tak jest taki scisk, ze samemu ledwo sie zmiescisz , a o dopiero pies!

Link to comment
Share on other sites

Zuza bylismy w zeszlym roku w Krynicy z dwoma psami. Powiem Ci tak, w dzien rzeczywiscie raczej szans nie ma, zeby wejsc z psem na plaze. Wieczorem-owszem, chodzilismy na spacery o zachodzie slonca.
Nikt nigdy nie zwrocil nam uwagi, po plazy spacerowalo sporo psiakow.
Wiekszym zagrozeniem za stada dzikow spacerujacych po lesie.

Jesli planujecie wyjazd samochodem to polecam wycieczke do niedalekich Piaskow. Wybralismy sie tam z psami od 10 i bylismy calkowicie sami na plazy. Kolo poludnia przyszlo kilka osob, ale psy mogly nadal swobodnie biegac bez smyczy.

W tym roku wybieramy sie do Jantara, Sztutowa badz okolic, polecacie cos?

Link to comment
Share on other sites

a my bylismy we Władysławowie w zeszłym roku, pomimo ze duza miejscowosc nie bylo klopotu z psem, od rana jak my bylismy na plazy siedział w pokoju (raniutko z nim wychodziłam na dłuzszy spacer) a pozniej zabieralismy go z nami do restauracji na obiad, cale popploudnie/ wieczor byl z nami.

Miasto ogolnie bardzo przyjazne nie spotkalam sie z zadnymi zakazami, wiadomo na plazy strzezonej sa, ale przy porcie np nie ma i widzialam tam sporo ludzi z psami. Nawet statkiem płyneliśmy i kapitan nie mial nic przeciwko:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A my mamy z Foksikiem już zarezerwowany kamping na Helu :loveu: :multi: Jeśli chodzi o psy -bezproblemowo (byłam tam w 2005 więc mamy tereny sprawdzone) , plaża ogromna niestrzeżona i z końcem sierpnia pusta ( trochę ludzi na strzeżonej ;)) . Dużo lasu do włóczenia się:loveu: . Niestety pies w kampingu kosztuje 5 zł za dobę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Castor']Do eria : a mozesz mi podac adres tego miejsca albo jakis tel bo tez poszukuje miejsca wypoczynkowego na wakacje z moim miskiem i narazie nie moge nic ciekawego znalesc ;/ bylabym wdzieczna! :)[/quote]

O właśnie - o namiary prosimy i dokładną datę, kiedy jedziesz :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wrocilam z Gdańska. Mieszkałam przy plaży Stogi. Myslę,że tam nawet w sezonie nie ma problmu z wejsciem z psem na plaże,gdyz wystarvczy pojsc kawałek w prawo,w kierunku Mariny,tam plaża jest dzika, i jest niewiele ludzi. Największym minusem jest plaga dzików,ktore w ogóle się nie boją ludzi,a wręcz za nimi łaża po są przywyczajone do dokarmiania przez turustow. Takze nalezy uważać,aby nasz pies nie zaczepił dzika.. Jakby ktoś chciał namiary na niedrogi nocleg to proszę na pv;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...