Jump to content
Dogomania

Przydomek hodowlany


asia40

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ile to jest TA Poręba o której myślę to mogą być wszelkie odmiany "Jurajskie" (woda nie może być ;))

Jurajski Pejzaż

Jurajskie Ostępy

Jurajskie Ostańce

Jurajski Wschód Słońca

Jurajskie Uroczysko

...

itd.

czy "muszę" oznacza, że spodziewasz się powiększenia "rodziny"?

Link to comment
Share on other sites

No to może właśnie "Jurajska Poręba" albo "Z Jurajskiej Poręby"? :lol:

Pamiętaj tez, że nie tylko Ty wszystko powoli załatwiasz, ZK również :wink: Oczekiwanie na zatwierdzenie przydomka może trochę potrwać, więc nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

Link to comment
Share on other sites

cos z jura byloby rzeczywiscie fajne... ale nie zadne uroczysko ani ostance - please!!!!!!!!!!!!!!!!

To były tylko przykłady... :) podaj własne...

Walory krajobrazowe Jury każdy odbiera inaczej :wink:, ale kiepsko wyglądałby przydomek "z Jurajskiego Tłumu" bo i takie sytuacje tam spotykałem. Najtrudniej wymyślić nazwę, która nie tylko sie spodoba dzisiaj ale i po paru latach nadal będzie się miło kojarzyła.

Werdykt i tak wyda Asia40 o czym dowiemy się najpóźniej na wiosnę ;).

Link to comment
Share on other sites

Pewnie że wymyślimy, chcemy kolejnego szczeniaka

ZH, ale ja już od ponad roku wymyślam przydomek hodowlany a nie imię dla szczeniaka :wink:

Kłopot w tym, że mam dwie skrajnie różne rasy i nie umiem wymyślić dla nich wspólnej a fajnej nazwy hodowli :(

Link to comment
Share on other sites

ZH, ale ja już od ponad roku wymyślam przydomek hodowlany a nie imię dla szczeniaka :wink:

Kłopot w tym, że mam dwie skrajnie różne rasy i nie umiem wymyślić dla nich wspólnej a fajnej nazwy hodowli :(

Daj nam szansę, co x-głów to nie jedna ;). A jakie to są rasy?

Link to comment
Share on other sites

ZH, ale ja już od ponad roku wymyślam przydomek hodowlany a nie imię dla szczeniaka :wink:

Kłopot w tym, że mam dwie skrajnie różne rasy i nie umiem wymyślić dla nich wspólnej a fajnej nazwy hodowli :(

Basia nazwę chcesz z jakiej kategori?

np regionu zamieszkania

A nazwa mam byc po Polsku?

Link to comment
Share on other sites

A jakie to są rasy?

Poza husky mam jeszcze owczarka podhalańskiego :wink:

Basia nazwę chcesz z jakiej kategori?

np regionu zamieszkania

A nazwa mam byc po Polsku?

Wszystko jedno. Kiedyś chciałam jedno słowo, np. Rivendell - ale jest już taka hodowla :-?

Potem wymyśliłam, że trzeba jakoś uhonorować mojego kochanego Ceika jako prekursora rasowych psów u mnie w domu i były takie pomysły jak:

Ceikowa Ferajna, z Ceikowego Bractwa, Drużyna Ceika i Ceik Team.

Niedawno wymyśliło mi się jeszcze coś innego, a mianowicie coś niezwykłego :roll: ...

Zimowy Zmierzch, Malowane Wiatrem (to zapożyczone z propozycji znajomego :oops: ) oraz Władcy Śniegu - mój faworyt! :lol:

Jednak ciągle nie mogę się zdecydować. Mam słabośc do wymyślania nazw bardziej pasujących do sh, a przeciez nie mogę skrzywdzić Lunki (podhalanki) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kłopot w tym, że mam dwie skrajnie różne rasy

...

Jednak ciągle nie mogę się zdecydować. Mam słabośc do wymyślania nazw bardziej pasujących do sh, a przeciez nie mogę skrzywdzić Lunki (podhalanki) :wink:

No przyznam, że spodziewałem się naprawdę skrajności :D typu chihuahua vs. alaskan malamute, a ty masz po prostu "Kochane, wierne, wspaniałe,* .... Futrzaki" ;)

* niepotrzebne skreślić - właściwe dopisać

Link to comment
Share on other sites

A jakie to są rasy?

Poza husky mam jeszcze owczarka podhalańskiego :wink:

Basia nazwę chcesz z jakiej kategori?

np regionu zamieszkania

A nazwa mam byc po Polsku?

Wszystko jedno. Kiedyś chciałam jedno słowo, np. Rivendell - ale jest już taka hodowla :-?

Potem wymyśliłam, że trzeba jakoś uhonorować mojego kochanego Ceika jako prekursora rasowych psów u mnie w domu i były takie pomysły jak:

Ceikowa Ferajna, z Ceikowego Bractwa, Drużyna Ceika i Ceik Team.

Niedawno wymyśliło mi się jeszcze coś innego, a mianowicie coś niezwykłego :roll: ...

Zimowy Zmierzch, Malowane Wiatrem (to zapożyczone z propozycji znajomego :oops: ) oraz Władcy Śniegu - mój faworyt! :lol:

Jednak ciągle nie mogę się zdecydować. Mam słabośc do wymyślania nazw bardziej pasujących do sh, a przeciez nie mogę skrzywdzić Lunki (podhalanki) :wink:

Hmm z racji kiepskiej weny na "wesolo":

"zimowy gang"

"sniezne kluchy" :P

"bialy nie koniecznie"

"white power"

---

i juz mniej na dowciapnie..

w zwiazku z tym ze obie rasy cos wspolnego maja z wilkiem -- jedne podobne ( wilcze sh - i odnawianie rasy o wilcza krew podczas lata polarnego. ) a 2 bronily stad na podchalu

Tanczac() z wilkami ---chodz nie wiem czy to nazwa nie zastrzerzona i troche oklepana..

asia40

Jurajska itaka

wolf soul

??

Odbiegajac od tematu odrobine

jest hodowla "z dobrego domu"??

Link to comment
Share on other sites

Czyzbys byla Basiu milosniczka Wladcy pierscieni?

Oj tak!!! Tolkiena znam prawie na pamięć :wink:

asia40, a koniecznie chcesz coś z Jurą??

Jurajska Wataha (ze słowem "wataha" już sporo jest :roll: )

Jurajskie Wspomnienie (skoro chcesz wyjechać)

Jurajskie Szczęście

pancelot napisał:

Hmm z racji kiepskiej weny na "wesolo":

"zimowy gang"

"sniezne kluchy"

"bialy nie koniecznie"

"white power"

Ostatnie jest super!!! :lol: Tylko, że white jest tylko podhalan :wink:

Link to comment
Share on other sites

Potem wymyśliłam, że trzeba jakoś uhonorować mojego kochanego Ceika jako prekursora rasowych psów u mnie w domu i były takie pomysły jak:

Ceikowa Ferajna, z Ceikowego Bractwa, Drużyna Ceika i Ceik Team.

Od nestora Ceika

Ceikowe Pokolenia (Ceik Generation's)

Ceikowe wyjce / śpiewaki

Od Ceika bossa

Od Ceika Pierwszego

Z gór i pastwisk

Link to comment
Share on other sites

Basiu - jako podhalaniarz i hasiorkarz rekomenduję Władca Śniegu . Baaaardzo pasuje! Jak urodzi się u Ciebie "Śnieżka Władca Śniegu" (podhalanka) - to chcę ją mieć (nie za darmo oczywiście :iloveyou: )

baca.jpg

sara.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak urodzi się u Ciebie "Śnieżka Władca Śniegu" (podhalanka) - to chcę ją mieć

Dwie Korony, miło mi :oops: Jednak nie wiem czy będziesz chciała tyle czekać, bo nie planuję szczeniaków - narazie :wink:

no to juz wybor masz z glowy

juz wszystko jasne... ten przydomek Ci sie Basia po prostu OPLACA

Na to wygląda :) Chociaż on mi się poprostu podoba a czy opłaca... :roll: Pożyjemy - zobaczymy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...