Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

A wiesz, że zanim się zdecydowaliśmy na Samki, myśleliśmy o Szpicu Wilczym? W ogóle, zanim mieliśmy niemieckiego, mężu już myślał ;) Wielbicielami V grupy jesteśmy :))

Piękne masz bobaski :) W życiu bym nie powiedziała, że Maks ma 13 lat :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']A wiesz, że zanim się zdecydowaliśmy na Samki, myśleliśmy o Szpicu Wilczym? W ogóle, zanim mieliśmy niemieckiego, mężu już myślał ;) Wielbicielami V grupy jesteśmy :))

Piękne masz bobaski :) W życiu bym nie powiedziała, że Maks ma 13 lat :))[/quote]

...myślę, że to nic straconego....może kiedyś i wilczego weżmiecie, ładna paleta barw by była :lol:

cieszę się, że futra Ci się podobają, a Maks faktycznie całkiem dobrze się trzyma...oby jak najdłużej.....baaardzo go kocham:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...myślę, że to nic straconego....może kiedyś i wilczego weżmiecie, ładna paleta barw by była :lol:

cieszę się, że futra Ci się podobają, a Maks faktycznie całkiem dobrze się trzyma...oby jak najdłużej.....baaardzo go kocham:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Wszystko możliwe, życia bez psów nie ma :) Jakbym miała dom, to i gromadka mogłaby być większa :))

Psy żyją stanowczo za krótko, nie sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Wszystko możliwe, życia bez psów nie ma :) Jakbym miała dom, to i gromadka mogłaby być większa :))

Psy żyją stanowczo za krótko, nie sądzisz?[/quote]


....to prawda, nie ma życia bez zwierzyńca :lol:, ja co prawda mam "dom":evil_lol:, znaczy szeregowiec, ale ogródek jak "znaczek pocztowy":cool3:, ale dwa wilcze samce na razie wystarczą (+2 kocice).

Jak dla mnie zdecydowanie za krótko, aż boję się myśleć, że Maks jest już w tak zaawansowanym wieku......na szczęście on tego jakby niezauważa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']....to prawda, nie ma życia bez zwierzyńca :lol:, ja co prawda mam "dom":evil_lol:, znaczy szeregowiec, ale ogródek jak "znaczek pocztowy":cool3:, ale dwa wilcze samce na razie wystarczą (+2 kocice).

Jak dla mnie zdecydowanie za krótko, aż boję się myśleć, że Maks jest już w tak zaawansowanym wieku......na szczęście on tego jakby niezauważa:lol:[/quote]

Kiedyś to byś mnie nie przekonała, że dom lepszy od mieszkania w bloku, ale przy białasach zmieniłam zdanie ;) Ogródek by się przydał, i to nie za mały ;)) Oczywiście mały lepszy niż żaden, otwierasz drzwi o szóstej rano na mrozie i dzidziusie sobie idą załatwić co trzeba :) Ja to muszę się ubrać i iść ;P

Link to comment
Share on other sites

Chwalę się :lol::lol::lol::lol:;)


Spark, czyli [B]HOOK Logones[/B] w Trenczynie dostał [B][SIZE=3][COLOR=darkred]CAC, CACIB i BOB[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [COLOR=black]i rozpoczął championat Słowacki[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Kiedyś to byś mnie nie przekonała, że dom lepszy od mieszkania w bloku, ale przy białasach zmieniłam zdanie ;) Ogródek by się przydał, i to nie za mały ;)) Oczywiście mały lepszy niż żaden, otwierasz drzwi o szóstej rano na mrozie i dzidziusie sobie idą załatwić co trzeba :) Ja to muszę się ubrać i iść ;P[/quote]


to prawda, ogródek rozwiązuje sprawę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Chwalę się :lol::lol::lol::lol:;)


Spark, czyli [B]HOOK Logones[/B] w Trenczynie dostał [B][SIZE=3][COLOR=darkred]CAC, CACIB i BOB[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [COLOR=black]i rozpoczął championat Słowacki[/COLOR][/quote]

BRAWO!!:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G'][COLOR=magenta][SIZE=3]SUPER!!![/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=magenta]Wielkie serdeczne gratulację,cieszę się bardzo:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
[/quote]


ja też się baardzo cieszę :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Chwalę się :lol::lol::lol::lol:;)


Spark, czyli [B]HOOK Logones[/B] w Trenczynie dostał [B][SIZE=3][COLOR=darkred]CAC, CACIB i BOB[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [COLOR=black]i rozpoczął championat Słowacki[/COLOR][/quote]

Super :multi: moje gratulacje :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Chwalę się :lol::lol::lol::lol:;)


Spark, czyli [B]HOOK Logones[/B] w Trenczynie dostał [B][SIZE=3][COLOR=darkred]CAC, CACIB i BOB[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [COLOR=black]i rozpoczął championat Słowacki[/COLOR][/quote]
Ja tez się ciesze i mocno gratuluję Mani i Sparkowi.
A dodatkowo to się ciesze, bo może jeszcze uda nam się kiedyś pojechac razem na Słowację...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja tez się ciesze i mocno gratuluję Mani i Sparkowi.
A dodatkowo to się ciesze, bo może jeszcze uda nam się kiedyś pojechac razem na Słowację...;)

Pzdr.[/quote]


Dzięki Asiu!!!!!

Asiu mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden, a wieeele razy i nie tylko na Słowację :lol:, wyjadz z Tobą był prawdziwie BOB'o szczęśliwy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Oczywiście i my gratulujemy! I dziękujemy za miłe towarzystwo!


A z Asią to nie ma co jeździć, zwłaszcza jeśli to V grupa - bo zawsze zabiera najlepsze nagrody dla siebie :evil_lol:

Pozdrawiam
Iwa[/quote]


Bardzo dziękujemy:lol: mamy nadziję na następne spotkanie (bo znasz nas tylko w 1/2 ;))

a co do Asi, to chyba nie jest aż tak źle, bo podzieliła się jednym baskiem na I pudle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Bardzo dziękujemy:lol: mamy nadziję na następne spotkanie (bo znasz nas tylko w 1/2 ;))

a co do Asi, to chyba nie jest aż tak źle, bo podzieliła się jednym baskiem na I pudle :evil_lol:[/quote]
Noooo, podzieliłam się! 1/4 przypadłą Izie, druga 1/4 przypadła Mani, trzecia 1/4 przypadła NigdyNigdy i tylko czwarta 1/4 przypadła mnie...:p

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Oczywiście i my gratulujemy! I dziękujemy za miłe towarzystwo!


A z Asią to nie ma co jeździć, zwłaszcza jeśli to V grupa - bo zawsze zabiera najlepsze nagrody dla siebie :evil_lol:

Pozdrawiam
Iwa[/quote]


Iwaa...a gdzie będziesz na następnej wystawie :cool3: może wybierasz się do Rzeszowa???, bo mam Twój śliczny polarek , którego w końcu nikt nie założył :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...