Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[B]M&S[/B] - poniżej link do bazarku, o którym rozmawiałysmy:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/url]

Jezeli znajdziesz czas, to chociaż podbic, może cos zalicytowac.... bardzo proszę. Dwie bidulki czekają:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - poniżej link do bazarku, o którym rozmawiałysmy:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TINĘ-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/URL]

Jezeli znajdziesz czas, to chociaż podbic, może cos zalicytowac.... bardzo proszę. Dwie bidulki czekają:)

pzdr.[/QUOTE]

Super Asiaczku, lecę, lecę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witamy na wątku pogodowo- kocim:cool3: biedne psi nawet nie wiedzą że nikt o nich ani mru-mru.
Większość/ tak jak ja w pracy:evil_lol:/zachwyca się kociurami, a piękne kudłacze są to prawda.
Wypełniasz prośbę Asiaczka, bazaros wszędzie się pojawia, musimy coś z tym zrobić, np. coś kupić?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Witamy na wątku pogodowo- kocim:cool3: biedne psi nawet nie wiedzą że nikt o nich ani mru-mru.
Większość/ tak jak ja w pracy:evil_lol:/zachwyca się kociurami, a piękne kudłacze są to prawda.
Wypełniasz prośbę Asiaczka, bazaros wszędzie się pojawia, musimy coś z tym zrobić, np. coś kupić?;)[/QUOTE]

Oj tam, oj tam;)

psi siedziały dziś w śniegu i były zadowolnione:eviltong:


Nie nie ma przymusu kupowania (chyba, że coś w oko wpadnie;)) ważna jest obecność, podrzucanie i takie tam inne inszości.

A może ktoś chce kupić kotecka?

Link to comment
Share on other sites

Aniu kociambry cudne!! A gdzie zimowe wilczki ??
Wyobrażam sobie jak szaleją po tym śniegu !!!!
Moje były na weekend w Tuszynie - pełne szaleństwo - kurdupelek do domu nie chciał wracać, a starsza panienka Unga najperw wykąpała się cała w śniegu a potem kłusem do domu na kanapę

Głaski
Basia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Aniu kociambry cudne!! A gdzie zimowe wilczki ??
Wyobrażam sobie jak szaleją po tym śniegu !!!!
Moje były na weekend w Tuszynie - pełne szaleństwo - kurdupelek do domu nie chciał wracać, a starsza panienka Unga najperw wykąpała się cała w śniegu a potem kłusem do domu na kanapę

Głaski
Basia[/QUOTE]

Cudne, nie ma zimowych kudłaczy zakopały się w śniegu;)

Wcześniej na 520 stronie (chyba) są fotki trzech braci Slasha.
Dziekować.

[quote name='Shilomaniak']:lol:A kto tu pisał o obowiązku?
A właściwie to czemu nie:roll:, to bazarek m.in. na psiaka , który jest u Cioci Myngey, a do niej zaraz ma trafić "nasza" Luba.
To po znajomości trza pomagać:cool1:[/QUOTE]

Napisałam "przymusu":eviltong:, jak to Wasza?! bierzecie drugiego stffora?
Pomagać zawsze trzeba:)

[quote name='Kaaasia']Pogoda piękna :loveu: o ile nie trzeba się gdzieś dalej wybierać ;)

A gdzie zdjęcia wilczków na śniegu?[/QUOTE]

Jak dla kogo piękna:diabloti::mad:, z domu na Kinową (mój parking) jechałam ok. godziny:angryy::shake::placz:

Nie ma fotek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...