Jump to content
Dogomania

Pierdzenie


bokser

Recommended Posts

Moj 3 miesieczny owczarek niemiecki czesto puszcza smierdzace baki...:) nie wiem czy to moze byc od zlego zywienia czy ta reakcja jest prawidlowa?Karmie go sucha karma dla szczeniat. Aha i co mze mu pomuc na pchelki zaaplikowalem mu taki plyn w niebieskiej tubce ale dalej sie drapie wykapalem go... co moze mu pomóc?

Link to comment
Share on other sites

hyhy raczej wiekszasc psow puszcza baki i to takie baardzo smierdzace :) a co do niebieskiej tubki to najlepszy moim zdaniem srodek na pchly tego lata byl jeszcze taki nowy hit ale nie pamietam jak sie nazywal ponoc jeszcze lepszy moze ktos poda nazwe ale i tak nie przesadzaj z tymi lekami na pchly pies sie moze drapac bo moze miec strupka albo po prtosu sie drapie jezeli to nie jest bardzo czeste to sie nic nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

Aha i co mze mu pomuc na pchelki zaaplikowalem mu taki plyn w niebieskiej tubce ale dalej sie drapie wykapalem go... co moze mu pomóc?
A jak dlugo po zaaplikowaniu tego plynu w niebieskiej tubce go wykapales? I pamietasz moze, co to byl za plyn? Mial jakies instrykcje moze, jak go uzywac?

I czy jestes pewien, ze drapie sie, bo ma pchly, a nie np. alergie?

Link to comment
Share on other sites

podpowiedzialem dlatego ze duzo (nie wszyscy oczywiscie) ludzi zapominaja jak sie to nazywalo co podali psu
BarbeSale, ja frontline uzywam od lat i dobrze wiem, ze aplikator jest niebieski - ale nie podpowiedzialam, tylko spytalam sie boksera, co uzywal. Dlaczego? Ano dlatego wlasnie, ze jesli on nie pamieta, a ja podpowiem, to latwo mu jest powiedziec, tak, tak, to wlasnie to bylo, bez wzgledu na to, czy tak bylo rzeczywiscie. A jak podpowiedzi nie ma, to trzeba sprawdzic - a o to mi chodzilo. Tylko Ty zes to zepsul, niestety.

A co do instrukcji, to owszem, w pudelku sa, ale wielu wetow sprzedaje nie cale pudelko (w ktorym jest dawka na trzy miesiace), tylko pojedyncze aplikatory, na ktorych instrukcji nie ma. I nie zawsze klienci sa informowani, jak to nalezy uzywac. Wiec rowniez chcialam od boksera wyciagnac, jak na ten temat byl poinformowany. No coz.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytaj moze jeszcze raz to, co napisalam, bo jednak dobrze by bylo, gdybys zrozumial dlaczego ja zadalam te pytania bokserowi, a nie np. Tobie...

A tak w ogole, to na dogomanii nie ma obowiazku odpowiadania na kazdy apost - czasami dobrze jest sie zastanowic, czy planowany przez nas odpowiedz rzeczywiscie bedzie pomocna. Nie chodzi mi w tym, co tu pisze, o Twoje wypowiedzi wylacznie w tym topiku, ale raczej o caloksztalt. Jestes tu nowy i czasami dobrze najpierw troche poczytac, zanim zacznie sie pisac. :wink:

Link to comment
Share on other sites

A mi sie wydaje, że czasem puszczanie bączków przekracza pewne normy.

Moje piechy smrodza mi w pokoju nie częściej niz kilka razy na tydzień, ale pies mojej kolezanki pierdzi wielokrotnie w ciągu dnia. Nie powiem, żeby bylo przyjemnie ciagle uzywać odświeżacza powietrza lub stale wietrzyć mieszkanie (zimno sie robi).

Link to comment
Share on other sites

Moj jeden psiak uciekł z domu na 5 dni, a kiedy wrócił (cały pogryziony rzecz jasna) to zacząl puszczac obrzydliwe cichacze złosliwe :D

Weterynarz dał mu tabletke na odrobaczanie, ale to pomogło tylko tyle, że bączki mają mniej złosliwy zapach, ale dalej cuchną...

Pies ma 9 - 10 lat, i zatsnawiam sie czy przypadkiem juz mu zmoladek nie siada

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

taaa, Bugajskiemu to sie zdarza puscic takiego gaza, ze muchy padaja :lol:

celowal w tym zwlaszca, gdy mieszkalam z nim w malutkiej kawalerce, bez balkonu na ktory w razie czego moznaby sie ewakuowac. cale mieszkanie zasmradzal! a wyobrazcie sobie co sie dzialo, jak akurat byl obiad. do tego proszony... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...