Jump to content
Dogomania

Czy moja sunia jest w ciazy??


ikusia_17

Recommended Posts

skoro i tAK tu jeden wielki off to ja sie spytam, jesli suka by miala zrobiona hodowlanke a wlasciciel nie zarejestrowal by jeszcze hodowli i ja pokryl reproduktorem szeniaki by sie urodzily a wlasciciel dopiero teraz chcialby zarejestrowac hodowle to dostaly by metryke ?

Link to comment
Share on other sites

Boze ludzie wy jestescie beznadziejni..Masz racje czlowieku lepiej zostawic taka suke osobie ktora nawet by jej nie karmila tak jak trzeba w czasie ciazy.. jestescie zalosni akcja rasowy=rodowodowy ma na celu zmniejszenie liczby pseudohodowcow a nie pozostawienie takich psiakow na pastwe losu... Porod i cala reszta przebiegly ok wszystko w porzadku szczeniaki zdrowe maja juz ponad miesiac poprzednia wlascicielke suczki splacilam i nie dalam jej szczeniaka a wy to lepiej zastanowcie sie po co jest to forum bo mi wydawalo sie ze po to zeby udzielac pomocy bez wzgledu na to czy jest to osoba nie doswiadczona czy nawet pseudohodowca..A wy??Wiekszosc objezdzi taka osobe jak bura s*ke reszta skomentuje a tylko nie liczni powiedza cos madrego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']skoro i tAK tu jeden wielki off to ja sie spytam, jesli suka by miala zrobiona hodowlanke a wlasciciel nie zarejestrowal by jeszcze hodowli i ja pokryl reproduktorem szeniaki by sie urodzily a wlasciciel dopiero teraz chcialby zarejestrowac hodowle to dostaly by metryke ?[/quote]

Hmmm można by to podciągnąć pod "warunek". Musiałby napisać jakieś pismo a ZK by je rozpatrzył. Tak sądzę. BYć może ZK kazałby też zrobić badania genetyczne.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']skoro i tAK tu jeden wielki off to ja sie spytam, jesli suka by miala zrobiona hodowlanke a wlasciciel nie zarejestrowal by jeszcze hodowli i ja pokryl reproduktorem szeniaki by sie urodzily a wlasciciel dopiero teraz chcialby zarejestrowac hodowle to dostaly by metryke ?[/quote]
Wiem od znajomego,ktory wlasnie pokryl suke z tytulami z utylowanym reproduktorem,a papiery na hodowle dopiero co wyslal i czeka na odpowiedz,mial na to ok.4mies.,2 z ktorych suka jest w ciazy.Jak nie dotrze odpowiedz w czasie,zarejestruje szczeniaki na hodowle rodzicielki swojej suki i one na pewno beda mialy metryke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anastoki']No to sie bardzo ciesze,widzisz,wszystko sie udalo:multi:
Wstaw moze foteczki mlodych...[/quote]
Oj foteczek mlodych Ci u nas dostatek, chocby [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-ciezarna-sunia-w-typie-wyzla-dt-potrzebny-na-cito-132161/]TU[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anastoki']Okrutne:angryy:
W Ameryce walczy sie o kazdego stwora,o kazdego maluszka,bo wlasnie szczeniaki znajduja w 1 kolejnosci dom,
...a w Polsce je sie usypia[IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]
Dlaczego ten swiat jest taki okrutny i niesprawiedliwy[IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/quote]...to zart, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anastoki']Okrutne:angryy:
W Ameryce walczy sie o kazdego stwora,o kazdego maluszka,bo wlasnie szczeniaki znajduja w 1 kolejnosci dom,
...a w Polsce je sie usypia:shake:
Dlaczego ten swiat jest taki okrutny i niesprawiedliwy:roll:[/QUOTE]

To może jedź do Ameryki i zobacz. Tam usypia się jeszcze wiecej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

moja suczka jest szczenna, a przydomka mi jeszcze nie przyznali- czekam juz 3ci miesiąc. czy jeśli nie rozpatrza na czas to co mam robić? szczenięta muszą mieć przecież rodowody. tyle że moja mama prowadzi hodowlę od 10 lat już, czy w takim razie mogę te szczenięta pod jej hodowlę zarejestrować? suka szczenna jest oczywiście zarejestrowana na mnie a nie na mamę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']moja suczka jest szczenna, a przydomka mi jeszcze nie przyznali- czekam juz 3ci miesiąc. czy jeśli nie rozpatrza na czas to co mam robić? szczenięta muszą mieć przecież rodowody. tyle że moja mama prowadzi hodowlę od 10 lat już, czy w takim razie mogę te szczenięta pod jej hodowlę zarejestrować? suka szczenna jest oczywiście zarejestrowana na mnie a nie na mamę.[/quote]

A dzwoniłaś może do ZK -centrali??? może już przyznany tylko leży sobie....poza tym przydomek bedziesz potrzebowała przy wydawaniu metryk..więc może jednak zdąży wszystko dojść ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anastoki']Okrutne:angryy:
W Ameryce walczy sie o kazdego stwora,o kazdego maluszka,bo wlasnie szczeniaki znajduja w 1 kolejnosci dom,
...a w Polsce je sie usypia:shake:
Dlaczego ten swiat jest taki okrutny i niesprawiedliwy:roll:[/quote]

I potem taki piekny szczeniak, jak dorosnie, laduje ponownie w schronisku. ALe co tam, wazne ze wczesniej zostal uratowany :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...