Jump to content
Dogomania

Kasztanka - przeżyła w piekle, straciła dzieci cudem uratowana u missieek


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=Red][B]zapraszam na bazarek dla nowej trójki podopiecznych missieek po zmarłej opiekunce - na kastracje - zanim zaczną się rozmnażać na tym podwórku
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kobiecy-bazar-sukienka-dkny-tampony-ob-bizu-na-sterylki-psow-po-zmarlej-do-14-v-137348/"]KOBIECY bazar - sukienka DKNY, tampony OB, biżu - na sterylki psów po zmarłej do 14.V[/URL][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

napisz moze do Camary, Ona ma dojście do wyborczej moze zamieściła by ją w gazecie...
Oprócz tego wyślij opis psa ze zdjęciem do Foksi i dżekuś.. Ona ostatnio mi mówiła, ze nie ma kogo do gazety dawac bo nie ma zdjęć psiaków....

Link to comment
Share on other sites

juz niedlugo:) jak sie na "całą Polskę" pokarze to na pewno sie domek znajdzie!!!:cool3::cool3::cool3::cool3:
Ja niestety dojsc do prasy nie mam, ale możnaby w METRZE sprobować bo to bezplatny dziennik wiec do wielu rak trafia.
A czy Negra nadaje sie do adopcji zeby ja też tak szeroko ogłaszac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina.w38']juz niedlugo:) jak sie na "całą Polskę" pokarze to na pewno sie domek znajdzie!!!:cool3::cool3::cool3::cool3:
Ja niestety dojsc do prasy nie mam, ale możnaby w METRZE sprobować bo to bezplatny dziennik wiec do wielu rak trafia.
A czy Negra nadaje sie do adopcji zeby ja też tak szeroko ogłaszac?[/quote]

do metra wysyłam co jakiś czas, tzn odnawiam na cafeanimal - oni jakoś losują czy wybierają króego psa dać - Kasztanka chyba jeszcze nie miała tego szczęscia :shake: one obydwie są do adopcji - ale do wyjatkowych ludzi, którzy zechcą poświęcić im czas i cierpliwość

a takiego czegoś nie zrozumiem nigdy:
[url=http://www.allegro.pl/item629837197_kasztanka_stracila_wszystko_czy_znajdzie_dom.html]Kasztanka straciła wszystko - czy znajdzie DOM? (629837197) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

ktoś zalicytował Kasztankę w ostatnich sekundach trwania aukcji :crazyeye: jakby to było polowanie na super kurtkę albo buty :shake: i pewnie mi jeszcze negatywa wystawi o ile się w ogóle odezwie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...