Jump to content
Dogomania

ASTRA KAI i jej Rodzinka


Szybowiec

Recommended Posts

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Oj,pracy dużo...[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A te maluchy-słodziuchy to 6 tyg. sznaucerki mini...:oops:[/FONT][/SIZE]
[/quote]

A to Wasze maluchy?

A.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']Cześć Szybowce :), jak prace rolne...

A.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Witamy serdecznie i odpisujemy wszystkim po kolei...:eviltong:
Mamy przerwę w sianokosach bo pada sobie deszczyk :-( - to ja mogę posiedzieć przy komputerze...:evil_lol:
Odpowiadam a'propos maluszków-nie są nasze,ale my je wychowujemy z zaprzyjaźnioną suczką- ich mamusią...Bawią się już z całym klanem szybowców,choć oczywiście macho AKIDO burczy na nie jak sobie za dużo pozwalają!:diabloti:
Zdjęcioki niedługo/jak dokupimy baterie do aparatu w mieście/!:p
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Witamy serdecznie i odpisujemy wszystkim po kolei...:eviltong:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Mamy przerwę w sianokosach bo pada sobie deszczyk :-( - to ja mogę posiedzieć przy komputerze...:evil_lol:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Odpowiadam a'propos maluszków-nie są nasze,ale my je wychowujemy z zaprzyjaźnioną suczką- ich mamusią...Bawią się już z całym klanem szybowców,choć oczywiście macho AKIDO burczy na nie jak sobie za dużo pozwalają!:diabloti:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Zdjęcioki niedługo/jak dokupimy baterie do aparatu w mieście/!:p[/FONT][/SIZE]
[/quote]

To masz rozrywkę z maluchami :)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Szykuj te wyśmienite sery na Białystok. To juz niedługo.....
Ja tylko przypominam....:diabloti:

Pzdr.[/quote]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Proszę ,proszę,smakosze nam się odezwały!Pamiętamy o serach!:eviltong:
Ale przedtem Sopot przed nami... :mad:Zapewniamy fotorelację /mam nadzieję,że nikt nie trafi się coby nie pozwolił zamieścić fotek /i wyniki szybowców,a co do reszty to się zastanowimy.:cool3:
A na Białystok jeszcze się nie zgłosiliśmy.:cool1:
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No i szanowni kibice...Kicha...:placz: Nie mam zzzzzzzzzzzzdjęć!!!Dziecię się wypięło i pognało nad morze z Tatusiem...:mad:Jedyne jakie zrobiono mi przy schodzeniu z ringu dam jutro...[/FONT][/SIZE]:eviltong:

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A teraz wyniki z ringu shib/zgłoszone 4-4 wystawione/:
s.Lisbeth Mach/Szwajcaria/
Psy
kl.otwarta
1507 ISHI NO AKA GO ŻARA [COLOR=Red]NDPwR,CWC,CACIB,BOB
[COLOR=Black]kl.championów[/COLOR]
[COLOR=Black]1508 I'KORMEESE Tajgeta [COLOR=Red]CWC,ResCACIB
[COLOR=Black]Suki
kl.młodzieży
1509 ASTRA KAI Ulubieńcy Kasi [COLOR=Red]Zw.Mł.Najlepszy Junior[COLOR=Blue]
ukończony Młodzieżowy Championat Polski
[COLOR=Black]kl.otwarta
1510 YUZUKI Gamron [COLOR=Red]V1[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No i szanowni kibice...Kicha...:placz: Nie mam zzzzzzzzzzzzdjęć!!!Dziecię się wypięło i pognało nad morze z Tatusiem...:mad:Jedyne jakie zrobiono mi przy schodzeniu z ringu dam jutro...[/FONT][/SIZE]:eviltong:

[COLOR=red][COLOR=black][COLOR=black][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=black][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]

A ja to co może nie robiłam fotek, hę :roll:, więc jakie jedyne...

[quote name='Asiaczek']Gratulacje za nowego Młodzieżowego Championa PL!!!
A czemu nie powiedziałaś, że nie ma kto robić Wam fotek? Ja miałam aparat, bety była...

Pzdr.[/quote]

To ja też GRATULUJĘ

bety robiła - spoko, bez paniki :cool3:;)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]kl.młodzieży[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]1509 ASTRA KAI Ulubieńcy Kasi [COLOR=red]Zw.Mł.Najlepszy Junior[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=black][COLOR=red]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]ukończony Młodzieżowy Championat Polski[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][COLOR=black][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]


[SIZE=4][COLOR=green][B]GRATKI :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratulacje za nowego Młodzieżowego Championa PL!!!
A czemu nie powiedziałaś, że nie ma kto robić Wam fotek? Ja miałam aparat, bety była...

Pzdr.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ale mnie się dostało-pomyłka!!!:diabloti:Moje drogie Panie...Jedyne zdjęcie zrobił mój starszy synalek,ale innym piesom już nie chciał...:angryy:O to mi chodziło!!!:eviltong:
Dzięki temu nie mam zdjęć kareli,które obiecałam i innych ras.:placz:
Natomiast bardzo dziękujemy za gratulacje Asiaczkowi,Maksowi i Sparkowi i oczywiście bety,w której wierzę zdjęcioki...:cool1:
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1036/s20o.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7218/s21o.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1589/s22n.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]reszta szybowców tym razem u mnie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Pzdr[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...