Jump to content
Dogomania

ASTRA KAI i jej Rodzinka


Szybowiec

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję bardzo za wiarę w nas. Jedna z rzeczy która jest nam bardzo potrzebna to dobre słowo. Many lekkie problemy z kasą. Jak to się mówi brak płynności finansowej. Spowodowane jest tym że ja nie mam możliwości iść do pracy. Piszcie do nas o byle czym. Chociaż w ten sposób nie będziemy czuli się sami. Pozdrawiam R.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec']ASIACZKU masz rację. Obiecałem EWIE że dokończę wszystkie rozpoczęte tematy. Na razie idzie to jak pod górę. Urzędy papierki i formalności i końca nie widać. Ale jesteśmy dobrej myśli. Jeszcze nam się chce. Pozdrawiam R.[/QUOTE]

Biurokracja potrafi człowieka dobić, ale nie poddawajcie. Jesteśmy z Wami, trzymajcie się :calus:.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Witaj bety. Miło mi że znowu stronka zaczyna " żyć " . Jest to jeden z tematów, które obiecałem kontynuować. Co do stadka to miewa się OK. Zdjęć nie prześlę bo nie umiem. Jak Iga wyzdrowieje w przyszłym tygodniu przyjdą sąsiedzi i podszkolą mnie wobsłudze internetu. Chwilowo mogę tylko pisać. Buziaki R.

Link to comment
Share on other sites

Witaj bety. Cieszy mnie że stronka obudziła się. Jest to jeden z tematów, które obiecałem kontynuować. Co do stadka to czuje się OK, no może troszeczkę zapasione. Zdjęć nie prześlę bo jeszcze nie potrafię. Mogę na razie tylko pisać. Kontynuacja nauki komputera w przyszłym tygodniu jak Iga wyzdrowieje. Buziaki R.

Link to comment
Share on other sites

Jest problem i to bardzo duży. Jak widzisz ASIACZKU czasami piszę dwa razy bo pokazuje że pierwsza wiadomość poleciała w siną dal. Ponadto mamy taki internet jaki mamy i musimy się z tego cieszyć że w ogóle jest. Jest to iplus. Poza tym muszę zmienić kompa, a w tym pomagają mi sąsiedzi. Będziemy kontynuować w przyszłym tygodniu bo oni mają małe dziecko i boją się zawlec wirusa, a Iga ma początki zapalenia oskszeli. Sorki. Zdjęcia zrobić to nie problem. Problem zaczyna się dopiero potem. Komp za stary i chodzi jak diesel w mrozy. Mam nadzieje że nie długo te problemy się skończą.

Link to comment
Share on other sites

Co do ' stadka ' to poza tym że jest troszeczkę nazbyt zadbane to z nowym rokiem dziewczynki zaczęły okres cieczek. W związku z tym mamy niezły cyrk nad którym udaje się nam jak do tej pory panować. Internet w dni zamglone , ta jak dzisiej , raz działa a raz nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wklejam Instrukcję dodawania zdjęć na DGM:
Instrukcja wstawiania zdjęć na DGM


[LIST=1]
[*]Zdjęcia, które chcemy wstawić na DGM, musza być najpierw umieszczone na Pulpicie w jakimś folderze.
[*]Wybieramy zdjęcia, zapisujemy ich numery, nazwy folderów/plików z Pulpitu.
[*]Zdjęcia szybciej wstawimy na DGM, gdy będą one wcześniej zmniejszone. Służy do tego program np. ACDSee. Ja mam wersję 5.0. Można ją ściągnąć z Internetu.
[*]Zdjęcia można tez zmniejszać automatycznie w programie Imageshack, ale trwa to dłużej. Przy dużej ilości fotek – nie opłaca się zmniejszać przez Imageshack.
[*]Gdy zdjęcia SA już wybrane, zmniejszone – wchodzimy na stronę: [URL="http://www.imageshack.us/"]www.imageshack.us[/URL].
[*]Klikamy na pole o nazwie „Browse”. Pojawiają się wszystkie nasze pliki/foldery znajdujące się na Pulpicie. Wyszukujemy ten wybrany, znajdujemy nr zdjęcia. Klikamy w „Otwórz”.
[*]Jeżeli nasze zdjęcie NIE JEST zmniejszone w programie ACDSee – klikamy w katalog (Image resize) przy rozmiarach zdjęcia. Na DGM wymagane jest 640x480. W Imageshacku można sobie ustawić tę funkcję.
[*]Klikamy w pole: „Upload now”.
[*]Po chwili klikamy w „Forum Code”. Zaznaczamy i Ctrl+C.
[*] Z dolnego paska przechodzimy na formu DGM i klikamy: Ctrl+V. Pojawia się link do zdjęcia.
[*]Klikamy 2xenter. To istotne, bo gdy tego nie zrobimy, to wstawiane zdjęcia będą „przyklejone” do siebie.
[*]Z dolnego paska wchodzimy ponownie do ImageSchack. Klikamy na „Media Upload” i powtarzamy wszystkie czynności od pkt. 6.
[/LIST]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Instrukcje są bardzo czytelne i przejżyste. Niestety dzisiejszy dzień miałem strasznie przerąbany i tak niestety zapowiada się do końca tygodnia. A na doświadczenia i próby trzeba mieć troszeczkę spokoju. Jak znajdę chwilkę to zaraz się za to wezmę. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiam R.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...