Jump to content
Dogomania

ASTRA KAI i jej Rodzinka


Szybowiec

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Hohoho, piekny wynik! A co to będzie się działo w klasach dorosłych...:crazyeye:

Pzdr.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Cioteczko Asiaczkowa-spokojnie,daleko nam jeszcze do klasy dorosłej:diabloti:-przedtem WARSZAWA,ŁÓDŹ KLUBOWA,WROCŁAW,może POZNAŃ i KIELCE/jeszcze nie zgłoszona/:evil_lol:i cały czas młodzież!!!:cool3:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']Cześć Szybowce :)

Słonecznego dnia

A.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj był naprawdę słoneczny dzień...
Dla nas i dla ASTRY-dostała [COLOR=Red]Zwyc.Mł.Najlepszego Juniora[COLOR=Black] na KWPR w Warszawie od s.E.Stolarskiej!!! :cool3:Tak Ciotko Asiaczkowa-to było 7 zwycięstwo...:eviltong:Siódemka zawsze szczęśliwa!!! :evil_lol:[/COLOR][/COLOR]
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj był naprawdę słoneczny dzień...[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dla nas i dla ASTRY-dostała [COLOR=red]Zwyc.Mł.Najlepszego Juniora[COLOR=black] na KWPR w Warszawie od s.E.Stolarskiej!!! :cool3:Tak Ciotko Asiaczkowa-to było 7 zwycięstwo...:eviltong:Siódemka zawsze szczęśliwa!!! :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/quote]

Wieeeelkie gratulacje :multi::multi::multi::multi:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj był naprawdę słoneczny dzień...
Dla nas i dla ASTRY-dostała [COLOR=Red]Zwyc.Mł.Najlepszego Juniora[COLOR=Black] na KWPR w Warszawie od s.E.Stolarskiej!!! :cool3:Tak Ciotko Asiaczkowa-to było 7 zwycięstwo...:eviltong:Siódemka zawsze szczęśliwa!!! :evil_lol:[/COLOR][/COLOR]
[/FONT][/SIZE][/quote]
Strrraszliwie się cieszę, choc nie śledziłam zbyt dokładnie Waszej oceny!
I co, jeszcze może coś do tej siódemki dołożycie, prawda?:evil_lol::lol:
Brawo za Warszawę!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj był naprawdę słoneczny dzień...
Dla nas i dla ASTRY-dostała [COLOR=Red]Zwyc.Mł.Najlepszego Juniora[COLOR=Black] na KWPR w Warszawie od s.E.Stolarskiej!!! :cool3:Tak Ciotko Asiaczkowa-to było 7 zwycięstwo...:eviltong:Siódemka zawsze szczęśliwa!!! :evil_lol:[/COLOR][/COLOR]
[/FONT][/SIZE][/quote]

GRATULACJE!!!!:multi::loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Dobry kozi serek :p.....aż ślinka leci ;):evil_lol:

A.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No proszę,proszę jakie to apetyciki u milutkich Cioteczek...:evil_lol:
A serki niestety jeszcze byłyby zbyt woniejące dla smakoszy...:diabloti:
Dopiero pojutrze jedzie Wojtuś na sexy ;) do drugiej wsi to dziewczynki może się uspokoją ze swymi wdziękami bo myśmy już też zatęsknili za mleczkiem...:shake: A tak to nasze świntuchy i piesy dostają...:crazyeye: A na Łódź to powolutku się szykujemy i już cieszymy na spotkanko!!!:multi:
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No proszę,proszę jakie to apetyciki u milutkich Cioteczek...:evil_lol:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A serki niestety jeszcze byłyby zbyt woniejące dla smakoszy...:diabloti:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dopiero pojutrze jedzie Wojtuś na sexy ;) do drugiej wsi to dziewczynki może się uspokoją ze swymi wdziękami bo myśmy już też zatęsknili za mleczkiem...:shake: A tak to nasze świntuchy i piesy dostają...:crazyeye: A na Łódź to powolutku się szykujemy i już cieszymy na spotkanko!!!:multi: [/FONT][/SIZE]
[/quote]

Kurcze nie wiedziałam, że z kozami to takie skomplikowane......:shake:

Fajnie, że się zobaczymy :)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No proszę,proszę jakie to apetyciki u milutkich Cioteczek...:evil_lol:
A serki niestety jeszcze byłyby zbyt woniejące dla smakoszy...:diabloti:
Dopiero pojutrze jedzie Wojtuś na sexy ;) do drugiej wsi to dziewczynki może się uspokoją ze swymi wdziękami bo myśmy już też zatęsknili za mleczkiem...:shake: A tak to nasze świntuchy i piesy dostają...:crazyeye: A na Łódź to powolutku się szykujemy i już cieszymy na spotkanko!!!:multi:
[/FONT][/SIZE][/quote]
Hm, ja też nie spodziewałam się, że serek kozi to tak trudno zacząć robić...:cool3:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Kurcze nie wiedziałam, że z kozami to takie skomplikowane......:shake:

Fajnie, że się zobaczymy :)

A.[/quote]

[quote name='Asiaczek']Hm, ja też nie spodziewałam się, że serek kozi to tak trudno zacząć robić...:cool3:

Pzdr.[/quote]

Eh, mieszczuchy - jak chcecie to poszukam i pożyczę Wam fachową literaturę :diabloti::evil_lol: co byście się dokształciły. :eviltong::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Eh, mieszczuchy - jak chcecie to poszukam i pożyczę Wam fachową literaturę :diabloti::evil_lol: co byście się dokształciły. :eviltong::evil_lol:
Pzdr[/quote]

Tak tu sie zagadzam, jestem mieszczuchem w 200%......i dobrze mi z tym :eviltong:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Eh, mieszczuchy - jak chcecie to poszukam i pożyczę Wam fachową literaturę :diabloti::evil_lol: co byście się dokształciły. :eviltong::evil_lol:
Pzdr[/quote]
Ja tez jestem mieszczuchem i dobrze mi z tym...
A dokształcać to ja się musze z trochę innej literatury...:shake:


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Hej, hej co u Was?

A.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Właśnie wróciliśmy z Klubowej Wystawy Szpiców,która odbyła się w Łodzi:ASTRA w kl.młodzieży u s.Dubravki Reichert/Chorwacja//dostała lokatę II z oc.doskonałą i srebrny medal!!!:multi:I bardzo ładny opis!!!:lol:A jak Wam poszło z weteranem?A Asiaczkowi?
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Właśnie wróciliśmy z Klubowej Wystawy Szpiców,która odbyła się w Łodzi:ASTRA w kl.młodzieży u s.Dubravki Reichert/Chorwacja//dostała lokatę II z oc.doskonałą i srebrny medal!!!:multi:I bardzo ładny opis!!!:lol:A jak Wam poszło z weteranem?A Asiaczkowi?[/FONT][/SIZE]
[/quote]

Szybcy jesteście, my dopiero teraz zajechałyśmy. Kubeczek cały dojechał?:lol:

[B][COLOR=magenta]Gratki dla Astry.[/COLOR][/B] :multi::lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Właśnie wróciliśmy z Klubowej Wystawy Szpiców,która odbyła się w Łodzi:ASTRA w kl.młodzieży u s.Dubravki Reichert/Chorwacja//dostała lokatę II z oc.doskonałą i srebrny medal!!!:multi:I bardzo ładny opis!!!:lol:A jak Wam poszło z weteranem?A Asiaczkowi?[/FONT][/SIZE]
[/quote]

GRATULUJEMY :multi::multi::multi:

Maks był na swojej ostatniej wystawie.....i trochę mi smutno z tego powodu, ale co zrobić :-(

A Asia same sukcesy ( jak zawsze :))

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Właśnie wróciliśmy z Klubowej Wystawy Szpiców,która odbyła się w Łodzi:ASTRA w kl.młodzieży u s.Dubravki Reichert/Chorwacja//dostała lokatę II z oc.doskonałą i srebrny medal!!!:multi:I bardzo ładny opis!!!:lol:A jak Wam poszło z weteranem?A Asiaczkowi?
[/FONT][/SIZE][/quote]
Gratulacje!!!:multi:

My "tylko";) 2x dorosły Zwyc. Klubu i rasa...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Szybcy jesteście, my dopiero teraz zajechałyśmy. Kubeczek cały dojechał?:lol:

[B][COLOR=magenta]Gratki dla Astry.[/COLOR][/B] :multi::lol:
Pzdr[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dziękujemy za gratulacje!!!A kubeczek dojechał cały-już został zagospodarowany.:eviltong:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']GRATULUJEMY :multi::multi::multi:

Maks był na swojej ostatniej wystawie.....i trochę mi smutno z tego powodu, ale co zrobić :-(

A.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Dzięki za gratulacje!!!MAKS zakończył karierę,ale z wielkim przyjęciem:evil_lol:/jak podejrzałam/i pięknym PUCHAREM!!!Życzymy mu jeszcze dużo lat!!!:lol:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...