Jump to content
Dogomania

Liczba yorków w waszych domach


pingwinek=]

Ile masz yorków?  

112 members have voted

  1. 1. Ile masz yorków?



Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mamy 1,5roczną suczkę Bonnie. Bardzo kochaną i rozpieszczaną. Od 10 dni mieszka z nami 5 miesięczna suczka Monalisa (po domowemu Lola)
Niestety dziewczynki nie przypadły sobie do gustu. Bonnie jest strasznie zazdrosna, mimo tego że staraliśmy się nie okazywać zainteresowanie malutką.
Lola zaczepia ją i chce się bawić, natomiast Bonnie pokazuje zęby, warczy i próbuje gryźć. Nie pozwala małej zbliżyć się do siebie.
Myślicie że moje dziewczynki dogadają się jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='jaskuleczka']Mamy 1,5roczną suczkę Bonnie. Bardzo kochaną i rozpieszczaną. Od 10 dni mieszka z nami 5 miesięczna suczka Monalisa (po domowemu Lola)
Niestety dziewczynki nie przypadły sobie do gustu. Bonnie jest strasznie zazdrosna, mimo tego że staraliśmy się nie okazywać zainteresowanie malutką.
Lola zaczepia ją i chce się bawić, natomiast Bonnie pokazuje zęby, warczy i próbuje gryźć. Nie pozwala małej zbliżyć się do siebie.
Myślicie że moje dziewczynki dogadają się jeszcze?[/QUOTE]

Dziewczyny powinny się "dogadać", trzeba dać im trochę więcej czasu. Trzymam Kciuki!!!


Ja w domu mam dwie suki: 3,5 letnią yorczkę i ok. 11 letnią adoptowaną dużą(ok 37kg) kundelkę. Początki były trudne yorczka nie mogła podchodzić w okolice miski bo była awantura, jak mała chciała się przywitać, polizać pysk dużej to kilka razy głowa yorczki była między zębami dużej. Na chwilę obecną małamoże podjadać z miski dużej, obskakiwać i witać się do woli...jest pełna zgoda.

Link to comment
Share on other sites

YT, które mieszkają ze mną : dwie 10-letnie emerytki, 5,5 roczna suka, 4,5 roczna suka, 4 letnia, 2,5 roczna i 2 letni rodzynek czyli facecik. Oprócz tej siódemki mieszka z nami pekińczyk ze zlikwidowanej pseudo oraz 2 akity.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

U mnie swojego czasu było 6 sztuk :) 4 szczeniaki tak rozrabiały, że sprzątać trzeba było non stop. W wieku 8 tyg każdy miał inny pomysł na łobuzowanie :)
Teraz w domu mam 2 sztuki + w przyszłym tyg dołączy do nas chihuahua :)

Moja sąsiadka ma 2 i jak ja idę do niej z moimi 2 to jest fest zabawa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...