Jump to content
Dogomania

Abra-tak bardzo tęsknimy :(


kredka

Recommended Posts

Abra to owczarek niemiecki,ktoś wyrzucił ją u mnie na wsi,była u mnie przez 3 dni na DT...potem wziął ją taki pan,który kocha zwierzęta!W sumie powinnam się cieszyć że Abra znalazła tak szybko dom...ale strasznie za nią tęsknie!

Tak bardzo kocham owczarki,rodzice się nigdy nie chcieli zgodzić na takiego psiaka...jednak gdy mama zobaczyła ciebie,zgodziła się wziąć Cię na DT,byłam u nas przez 3 dni,a ja tak bardzo Cię pokochałam,dzięki robie nauczyłam się dostrzegać piękno okolicy,nauczyłam się nie omijać obojętnie niczego co leży na drodze bo ty zawsze to podnosiłaś,i niosłaś w pysku.Teraz każdy patyk leżący na drodze przypomina mi ciebie.3 dni to mało...ale przez ten czas mogłam zobaczyć jakimi psami są naprawdę owczarki.Pamiętam jak nie miałam żadnej obróżki dla ciebie w pierwszym dniu...chciałam cię wyprowadzić na pasku od spodni,mama jednak powiedziała że nie trzeba ciebie przywiązywać i tak było!szłaś koło mnie nie odstępując na krok...dopiero w parku kiedy brat wywrócił się na sankach powiedziałam "ratuj" a ty pobiegłaś i odciągnęłaś sanki.To było piękne i na zawsze zostanie w mojej pamięci!

Oddając ciebie,powiedziałam Ci że kiedyś zabiore Cię na cały dzień,będziesz tylko ty i ja! tak jak wtedy gdy byłaś u mnie...niestety Bóg zabrał Cię do siebie :( Tego dnia kiedy zadzwonił telefon,i powiedziano mi że zabił Cię samochód nie zapomne nigdy :( To było jak cios w serce!:( Wtedy obiecałam sobie że za wszelką cene namówie rodziców na owczarka i nazwe go Abra tak jak ciebie!:( Tak właśnie się stało...mam kolejną Abretke,ale nie taką samą jak ty :(

Tak bardzo Cię kocham...bo to dzięki tobie nauczyłam się wielu rzeczy,dzięki tobie mam Abre która przypomina mi ciebie :) KOCHAM CIĘ!
i oddałabym wszystko za jeden dzień spędzony z tobą :(

Link to comment
Share on other sites

Twoja historia przypomniała mi ten wierszyk:

[quote]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][B][SIZE=2][I]Franciszek J. Klimek[/I][/SIZE][/B][/FONT]

[B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Zapłacz, [/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/B][/I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]kiedy odejdzie, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]jeśli Cię serce zaboli, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]że to jeszcze za wcześnie [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]choć może i z Bożej woli. [/FONT][/SIZE][/B][/I]

[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Zapłacz, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]bo dla płaczących [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Niebo bywa łaskawsze, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]lecz niech uwierzą wierzący, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]że on nie odszedł na zawsze. [/FONT][/SIZE][/B][/I]

[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Zapłacz, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]kiedy odejdzie, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]uroń łzę jedną i drugą, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]i - przestań [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]nim słońce wzejdzie, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]bo on nie odszedł na długo. [/FONT][/SIZE][/B][/I]

[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Potem [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]rozglądnij się w koło, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]ale nie w górę; [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]patrz nisko [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]i - może wystarczy zawołać, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]on może być już tu blisko... [/FONT][/SIZE][/B][/I]

[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]A jeśli ktoś mi zarzuci, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]że świat widzę w krzywym lusterku, [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]to ja powtórzę: [/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][COLOR=#000000][B]on wróci... [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Arial]
[I][B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#000000]Choć może w innym futerku[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/FONT][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=2][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][/SIZE][/quote]
-------------------------------------------------
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/145/amor103fq6.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...