Jump to content
Dogomania

hodowla


Yorkomanka

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='roxi-malina']Ale nane czy ty naprawde nie rozumiesz że ja już byułam na tej stronie gdzie są tematy o żywieniu i bardo wiele o nich czytałam ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Widocznie nie istnieją odpowiedzi na Twoje pytania... Ja nie wiem, inni jakoś mogą bez zamieszania udzielać się na forum. Zrozumiałabym jakby to forum było młode i nie miałoby wielu potrzebnych wątków, ale tutaj?

Powiedz wprost, że nie chce Ci się czytać tego wszystkiego i chcesz mieć to podane pod nos:cool1: Może w ogóle najlepiej założyć wątek "Wszystkie pytania roxi" i może ktoś o mocnych nerwach będzie dokładnie odpowiadał na Twoje pytania... Mnie nie bawi przenoszenie, co chwilę, rozmowy do innych działów.
Ja jedynie mogę zaproponować opcję szukaj w prawym górnym rogu forum i spis tematów przyklejony na pierwszej stronie Yorków. Jeśli rzeczywiście nie znajdziesz odpowiedzi to pytaj w odpowiednim dziale! Tam na pewno zagląda więcej osób niż tutaj;)

Link to comment
Share on other sites

Oooo ja zaraz chyba wybuchne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wy naprawde jesteście tacy nie kumaci :crazyeye:??? Bo ja chyba sie nie wyrażam jasno w takim razie to tak
po pierwsze zmieniłam temat na chwile ponieważ miałam do was bardzo ważne pytanie odnosnie yorka o którym myśle zakupie!
Po drugie to ja przeczytałam juz chyba wszystkie posty o żywieniu i pielegnacji (na str. 4 jest link) i niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanko a posty są tak stare ze nie ma sensu pytać (a jak już zapytałam na jednym takim to i tak nie dostałam odpowiedzi :()
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']Oooo ja zaraz chyba wybuchne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wy naprawde jesteście tacy nie kumaci :crazyeye:??? Bo ja chyba sie nie wyrażam jasno w takim razie to tak
po pierwsze zmieniłam temat na chwile ponieważ miałam do was bardzo ważne pytanie odnosnie yorka o którym myśle zakupie!
Po drugie to ja przeczytałam juz chyba wszystkie posty o żywieniu i pielegnacji (na str. 4 jest link) i niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanko a posty są tak stare ze nie ma sensu pytać (a jak już zapytałam na jednym takim to i tak nie dostałam odpowiedzi :()
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Jak na razie widzę to nie kumata jesteś ty...
Wszyscy ci piszą po kilka razy że to nie jest temat o żywieniu tylko o hodowli i że jeśli nawet tamte wątki są za stare to załóż nowy z twoim pytaniem, ale w dziale żywienie bądź pielęgnacja ( zależy jakie pytanie i odnośnie czego chcesz zadać). To nie jest wątek przeznaczony na takie pytania!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]roxi-malina załoz nowy tema chcę wiedziec wszystko o Yorkach od a do z - i moze ktos sie poświęci co do karm [url=http://www.krakvet.pl/zdrowe-szczenieta-malych-c-23_201_202_205_206.html]Psy > Karmy - podział wg rodzaju > Karmy suche > Psy zdrowe > Szczenięta małych ras | KrakVet.pl[/url] a proszę bardzo i ceny i wykazy składników i opinie ludzi wszyskto na tacy :p

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']Jejku skoro taką wielką łache robicie to nie łaski bez :P !!!!!!!!!!!!!!
Żegnam te wszystkie nie kumate osoby!!!!!!![/quote]
Aleś Ty agresywna :megagrin:
Dziewczyno to Ty jesteś nie kumata !! Milion osób tłumaczy Ci, żebyś założyła nowy wątek to nie dociera :mdleje: No sorry ale na głupotę nie ma rady :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ależ się uśmiałam:eviltong: Naprawdę współczuję dziś hodowcom. To nie jest łatwy chleb - odpowiadać na pytania tych wszystkich szalonych 12-latek:lol:

roxi-malina - jeszcze tego psa nie masz, a już na nim oszczędzasz. Karma Royal za 100 zł starcza na ok. 3 miesiące. Dla ciebie za drogo? A gdzie szczepienia? A leczenie, gdyby piesek zachorował? Trzeba móc wtedy wydać kilkaset, albo i więcej złotych.

Daj sobie spokój. Poczekaj z 15 lat, jak urośniesz i zaczniesz zarabiać to sobie kupisz yorka.

Pozatym, masz już psa, to po co ci drugi? Żeby przypinać kokardki i przebierać. Zlituj ty się dziewczyno nad tymi psami, kup sobie ładną lalkę i [U]baw się dobrze !!![/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...